Dewiacja

Inne zaburzenia.

Dewiacja

przez Pieprz 28 maja 2015, 21:06
Arasha napisał(a):
Candy14 napisał(a):Pieprz, nie wkrecaj sie..nie bede Cie biczowac 8)

:lol: ... nawet, jak ładnie poprosi :roll: ?
taa, z dildo w zębach :D
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Dewiacja

przez Candy14 28 maja 2015, 21:11
:lol: ... nawet, jak ładnie poprosi :roll: ?

Arashka :lol: :lol: :lol: nawet jakby prosil na kolanach...mnie to nie kreci
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Dewiacja

przez Evia 28 maja 2015, 21:11
Evia napisał(a):
A kot jest "ofiarą"? :pirate:

dopiero teraz zauważyłam co napisałam

Miało być zapytanie "kto jest ofiarą" w takiej relacji

a wyszedł kot :lol: :shock:

Niezła dewiacja wyszła, nie ma co :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dewiacja

przez Candy14 28 maja 2015, 21:18
Evia, zatanowilam sie chwile nad tym kotem ale pomyslalam ze wiesz o czyms o czym ja nie wiem i przeszlam dalej :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Dewiacja

przez Psychotropka`89 28 maja 2015, 21:22
Z tego co wiem są ludzie <zapewne wielu ludzi>, którzy robią to z kimkolwiek... kogo to kręci. Dla mnie to niepojęte. Bałabym się. Autentycznie bym się bała.
Ogólnie miałam z początku obawy, żeby strefa seksu nie przeszła do życia "codziennego". Przemocy fizycznej, ani psychicznej nie toleruję. No... sama sobie przeczę trochę ale łóżko to łóżko <nie tylko łóżko :twisted: >, a na tym poważny związek nie pociągnie długo.
Nie uważam jednak tego za normalne. Jestem z dysfunkcyjnej rodziny <potwierdzone przez specjalistę>, miałam chore związki i masę zaburzeń, z którymi borykam się do dziś. Żyję z poczuciem winy, różnego rodzaju. Bardziej zasadnymi, mniej, wcale. Być może przez to karanie i bicie wyzwala we mnie pewne uczucie "uwolnienia" za te swoje "straszliwe winy" :roll: .
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Dewiacja

przez Evia 28 maja 2015, 21:27
Candy14 napisał(a):Evia, zatanowilam sie chwile nad tym kotem ale pomyslalam ze wiesz o czyms o czym ja nie wiem i przeszlam dalej :lol:

:lol: :lol: :lol:

Dewiacja

przez joaszka 28 maja 2015, 21:38
Evia napisał(a):
Evia napisał(a):
A kot jest "ofiarą"? :pirate:

dopiero teraz zauważyłam co napisałam

Miało być zapytanie "kto jest ofiarą" w takiej relacji

a wyszedł kot :lol: :shock:

Niezła dewiacja wyszła, nie ma co :mrgreen:

Tez mnie zadziwił ten kot, ale jako że wiele osób posądza mnie tu o kototerroryzm, to uznalam, ze to żart :D
Kto jest ofiarą? Lubię się znęcać nad facetsami, ale mam jednego partnera, któremu ufam i któremu ulegam. :angel:
joaszka

Dewiacja

przez joaszka 28 maja 2015, 21:40
EJ koniec tego. Wykorzystujecie mój maniakalny nastrójn i wyciągacie ze mnie zbyt wiele xD
joaszka

Dewiacja

przez Candy14 28 maja 2015, 21:41
ale jako że wiele osób posądza mnie tu o kototerroryzm, to uznalam, ze to żart :D

hahahha :lol:

Dewiacja

przez Evia 28 maja 2015, 21:41
joaszy, Twój partner wie o Twoich skłonnościach? Jeśli tak to jak na to zareagował?

Dewiacja

przez Arasha 28 maja 2015, 21:44
joaszy napisał(a):EJ koniec tego. Wykorzystujecie mój maniakalny nastrójn i wyciągacie ze mnie zbyt wiele xD

Niestety czas na edycję posta to zaledwie 10 minut, a dostęp do tego tematu mają nawet niezarejestrowani użytkownicy, więc nie wiem, czy to takie bezpieczne takie odkrywanie się :roll:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Dewiacja

przez mark123 28 maja 2015, 21:51
Pieprz napisał(a):
mark123 napisał(a):Patologiczny fetysz w sensie medycznym podobno jest wtedy, kiedy uniemożliwia lub mocno utrudnia stworzenie normalnego związku.
Tym bardziej jeśli fetysz polega na seksie nie z drugą osobą tylko na czymś innym.

Jeśli fetysz polega na seksie nie z drugą osobą, tylko z "czymś innym" to nie musi być patologią. Może stanowić tylko alternatywę, której nie trzeba realizować, w takim przypadku nie powinien utrudniać stworzenia związku. Natomiast jeśli to "coś innego" stanowi główny obiekt podniecenia, to wtedy jest patologia. Albo jeśli dojdzie do wyparcia i wbudowania fetyszu w sferę nieseksualną, dochodzi do pozornej aseksualności, wtedy też raczej jest stan patologiczny, niby można wtedy związać się z osobą aseksualną, ale takie wyjście jest spowodowane wyparciem, więc następuje mocne "pomieszanie" na drodze do wejścia w związek.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Dewiacja

przez joaszka 28 maja 2015, 21:57
Arasha napisał(a):
joaszy napisał(a):EJ koniec tego. Wykorzystujecie mój maniakalny nastrójn i wyciągacie ze mnie zbyt wiele xD

Niestety czas na edycję posta to zaledwie 10 minut, a dostęp do tego tematu mają nawet niezarejestrowani użytkownicy, więc nie wiem, czy to takie bezpieczne takie odkrywanie się :roll:

Nie widzę nic niebezpiecznego w luźnych rozmowach o preferencjach seksualnych :)
joaszka

Dewiacja

przez Arasha 28 maja 2015, 22:01
joaszy, a znasz wszystkie osoby, które to mogą przeczytać? Pewnie, że rozmawiać o wszystkim można, tego nie neguję... tylko dla mnie sam fakt, że raz napisany post zostaje już na zawsze, nawet po skasowaniu konta, powoduje, że nie miałabym zaufania o wszystkim pisać... początkowo tak robiłam, ale teraz staram się być ostrożniejsza ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg