Dewiacja

Inne zaburzenia.

Dewiacja

przez take 09 kwi 2015, 13:27
Współżycie jako takie mnie nie obrzydza. Ale nie chcę wprowadzić chaosu w sferę seksualną. Nie chcę popełniać grzechów nieczystych. Nie chcę nie tylko współżycia, ale i innych czynności, bodźców wywołujących przyjemność seksualną przed ślubem. Spanie z jednym łóżku bez ślubu jest dla mnie "nieartystyczne", obniżające wyjątkowość małżeństwa, wprowadzające nieporządek (zwłaszcza w sferę seksualną). Moją mentalność może denerwować to, że nie mam żony, że nie mam kogoś, kogo mogę fizycznie kochać w sposób wyjątkowy (np. głaskać, tulić, całować, spać z nim w jednym łóżku).
F21, F42.2, F84.5

Dewiacja

przez NieznanySprawca2.0 09 kwi 2015, 16:28
take,
Jeżeli miałbym współżyć, to wolałbym, aby było to w ciemności, aby było bardziej tajemniczo.

No i widzicie? Wujek NS zawsze ma jakieś dobre rozwiązanie.
Aranjani, a to można inaczej?! Och, jestem srogo oburzony.
mark123,
Ale np. w sprawie niechęci do seksu naśmiewawcze komentarze się pojawiają.

No już nie bądźmy tacy delikutaśni. :roll:

Dewiacja

przez Aranjani 09 kwi 2015, 17:17
NieznanySprawca2.0, można można... ale ciii :mhm: :mrgreen: (tzn tak słyszałam :lol: )
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dewiacja

przez take 10 kwi 2015, 12:32
Wczoraj babcia powiedziała mi, że nigdy nie prosiła się o współżycie i mówiła nawet coś w tym rodzaju, że nie widziała nagich pośladków męża. Przypomina mi to osobę posiadającą dar aseksualności. Po tym, co usłyszałem od babci, zdaje się, że moje pragnienia seksualne spadły. Poza pragnieniem posiadania partnerki nie czuję zbytnio chęci wchodzenia w związki.
F21, F42.2, F84.5

Dewiacja

przez mark123 10 kwi 2015, 13:00
NieznanySprawca2.0 napisał(a):No już nie bądźmy tacy delikutaśni. :roll:

Ale faktem jest, że niechęć do seksu jest wyśmiewana.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Dewiacja

przez NieznanySprawca2.0 10 kwi 2015, 15:13
mark123, Wszystko jest wyśmiewane. Niechęć do seksu, chęć do seksu, nieokreślenie w sprawach seksu. Śmiech to zdrowie, endorfiny, wiesz. No i mózg się dotlenia, ludzie się integrują. :great:

Aranjani, co proszzę?! Jak jeszcze raz usłyszę, to powiem wszystko Davinowi :evil:

Dewiacja

przez mark123 10 kwi 2015, 15:16
NieznanySprawca2.0 napisał(a):mark123, Wszystko jest wyśmiewane. Niechęć do seksu, chęć do seksu, nieokreślenie w sprawach seksu. Śmiech to zdrowie, endorfiny, wiesz. No i mózg się dotlenia, ludzie się integrują. :great:

Śmiech może tak, ale wyśmiewanie nie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Dewiacja

przez take 11 kwi 2015, 15:52
W tej swojej koprofilii to widzę jakiś dziwny element - fascynujące dla mojej psychiki jest to, że kobieta wydala cuchnący kał, że towarzyszą temu zabawne i wstydliwe odgłosy. Jakby był też jakiś element sadystyczny w tej perwersji, który "widzi" kobietę jako istotę produkującą obrzydliwy kał.

Moja psychika chciałaby mieć tylko dzieci z zespołem Aspergera. Aspi są dla mnie bardzo ciekawi. "Neurotypowi" ludzie są dla mnie jacyś "nudni", nieciekawi. Nie najlepiej radzę sobie w kontaktach z nimi, mogą się oni dla mnie wydać "obcy". Spowiedź wydaje się dla mnie czymś trudniejszym niż założenie rodziny. Posiadanie dzieci to powinno być "wyróżnienie" i wieczny dar od Stwórcy. Jeżeli miałbym mieć potomstwo, to chcę, aby wszyscy poszli do Nieba (ja, żona i rodziny też). Posiadanie dzieci może jawić mi się jako przyjemność i zaszczyt.
F21, F42.2, F84.5

Dewiacja

przez mark123 12 kwi 2015, 00:51
Też mam chyba w swoim fetyszu elementy sadystyczne, bo podniecam się fizjologicznie, gdy np. widzę na filmie osobę, której wstrzyknięto materiał genetyczny jakiegoś stwora i zaczyna czuć ból i jest przerażona, że się zmienia.

Dewiacja

przez take 12 kwi 2015, 13:31
Według mnie masz jakieś "dziwne" całościowe zaburzenie rozwoju. Twoje dewiacje są nietypowe. Może takie dziwne odchylenia w sferze seksualności są jednym z objawów tego typu całościowych zaburzeń rozwoju.

Ciekawe, co się dzieje z autorką tego wątku, bo jej objawy też są bardzo dziwne. Pisała, że otrzymała ona diagnozę zespołu Aspergera. W to wierzę. Ale pewne wiadomości zawarte w postach osoby o nickach: Magi43 czy xxsamotnaxx mogą być konfabulacjami.
F21, F42.2, F84.5

Dewiacja

przez mark123 12 kwi 2015, 14:18
Mam podejrzenie, że moja dewiacja może być następstwem zaburzeń lękowych. Bo początkowym "obiektem" dewiacji było coś, przed czym wcześniej miałem silną fobię, może doszło do jakiegoś "odwrócenia".

Dewiacja

przez take 12 kwi 2015, 15:15
A czy miałeś jakiś popęd płciowy czy zainteresowanie seksualnością przed okresem dojrzewania? U mnie początki dziwacznego zainteresowania kałem, gazami jelitowymi czy trawieniem mogły być już w wieku przedszkolnym, a "zadurzenie" się w koleżankach było w szkole podstawowej. Mi nie wydaje się, że moje skłonności koprofilne są wynikiem "odwrócenia", do którego mogło dojść w twoim przypadku. W dzieciństwie robiłem z defekacji "rytuał", który mógł trwać może i do kilkudziesięciu minut i podczas którego nierzadko czytałem. Czytałem, że w przypadku dzieci, które w dzieciństwie wykazują duże zainteresowanie wydalaniem kału, bardziej prawdopodobna jest diagnoza koprofilii w życiu dorosłym. Na dodatek do ok. 13 r. ż. myślałem, że aby dokonać prokreacji, mężczyzna odbywa z kobietą stosunek analny. Przed dojrzewaniem nie wiedziałem zbyt wiele o takich częściach ciała jak srom czy pochwa.
F21, F42.2, F84.5

Dewiacja

przez mark123 12 kwi 2015, 15:50
Seks mnie nigdy nie interesował. Od 7 do 12 roku życia miałem fobię przed ubrudzeniem się, a od 12-go roku życia zaczęło mnie fizjologicznie podniecać seksualnie, gdy ktoś cierpiał wbrew swojej woli z powodu bycia brudnym, głownie z powodu brudnych dłoni; oraz rytuały brudzenia sobie dłoni z fantazjami, że robię to wbrew swojej woli.

Dewiacja

przez take 13 kwi 2015, 09:45
Dla mojej psychiki podniecające może być to, że kobieta defekuje, że to, co wydobywa się z jej ciała, cuchnie. Zdaje mi się, że od dzieciństwa było u mnie pragnienie związku z płcią przeciwną.
F21, F42.2, F84.5

Sortuj wg