Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie moge przytyc ;(


never1337

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym przytyc, dokladniej mowiac chocby w polowie wrocic do wagi, ktora mialem przed rozpoczeciem tej cholernej nerwicy 3 lata temu. od tego czasu spadlo z 10kg mimo,iz zawsze jadlem duzo, trenowalem na silowni i nadal trejnuje to waga i tak spadam.. i wiele czasu spedzam w wc, jak sie nazre. pewnie dlatego nie moge przytyc, plus to zawsze mialem szybka przemiane materii. przed nerwica potrafilem cwiczyc i przytyc kilka kg w ciagu kilku tyg, a teraz to poprostu tragedia. jak sie zestresuje to w ogole nie mam apetyty. obecnie cwicze na silowni od dluzszego czasu, staram sie jesc 5-6 razy dziennie, kaloryczne posilki, znam sie na tych teoriach bialko/ww/tluszcze, mam dobry trening na silce, mimo to i tak przez ta nerwice nawet kilo nie moge wrocic do wagi, ktora kiedys posiadalem. ciagle tylko sraka, albo uczucie pelno pecherza z nerwow, stresy, leki, fobie itp. moge zjesc 100ton slodyczny, mac donaldow a i tak schudne :D co byscie mi doradzili? nie chce brac zadnych odzywek typu kreatyna czy cos co symuluje przyrost masy. po 1 to nie zdrowe, po 2 watpie,zeby to sprawnie dzialalo przy mojej nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację, odżywki nic Ci nie dadzą (na dłuższą metę). W sumie każda próba zmieniania świata zewnętrznego spełznie na niczym, póki nie zrozumiesz czym się kierujesz działając "tak, a nie inaczej". Tłumacząc na zrozumiały polski: jeśli masz nerwicę, jest coś z Twoimi reakcjami na tyle nie tak, że wymaga to zmiany. Powiem tak: lepiej jest działać niż reagować, lecz nieświadome działanie jest tylko reakcją ....

 

Tak samo zastanów się dlaczego chodzisz na siłownię (prawdziwe powody), dlaczego chcesz zmienić swoje ciało? Jeśli chcesz zmiany, oznacza to, że nie akceptujesz tego jaki jesteś, a to niesamowicie karmi "Twoją nerwicę". Polecam jakąkolwiek terapię prowadzącą do samopoznania.

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×