Niekonwencjonalne metody leczenia nerwicy lękowej

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez shadow_no 16 paź 2006, 23:11
*pst
[offtopic w offtopicu] Mogę przenieść do off-topica ? [/offtopic w offtopicu]
*pst

Bym przemknął niezauważony, ale avatar podąża zawsze za mną... ;>
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Toshiro 17 paź 2006, 11:17
Proponuje takie cwiczonko:

http://www.icq.com/friendship/pages/browse_page_18981.php

[ Dodano: Wto Paź 17, 2006 11:19 am ]
Może to nie zupełnie afirmacja, ale jak zobaczycie przynosi skutek;)
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez atrucha 17 paź 2006, 14:20
Znam go! I uwielbiam :D ..ammmmci,ammmmci ;)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Poziomka 18 paź 2006, 12:01
Ach ta yoga...myślę, że gdybyśmy ją systematycznie ćwiczyli to może nie bylibyśmy w tym miejscu... Ja się z nią zawsze przepraszam jak już się wali ;) Co do tych przykrych objawów to z yogą trzeba pomaluteńku...jak ktoś jest w złym stanie ti sama savasana na początek wystarczy...i ti bez ćwiczeń oddechowych. Spróbujcie tez terapii tańcem. Doskonała sprawa!! Wywala zczłowieka emocje jak miotła :) co prawda po pierwszym dniu warsztatów myślałam że umrę ale nikt nie obiecywał że będzie łatwo, wręcz przeciwnie: wiedziałam że musi się pogorszyć zanim się poprawi i tak też było ;) po drugim dniu spałam już jak nowo narodzone dziecie :)

przez Dolores 25 paź 2006, 15:20
Ten link poniżej jest Jedną Wielką Afirmacją i działa :D

Woda, Magnez z Otrivin = sposób na nerwice ;))

przez To_znowu_wrocilo 26 paź 2006, 14:37
Chciałem tylko podzielić sie moimi spostrzeżeniami ;)) jeżeli macie jakiekolwiek rodzaje fobii czy nerwic zawsze miejcie przy sobie wode, oraz jeżeli zatyka wam strasznie nos ( tak mi sie dzieje ) preparat o nazwie Otrivin allergy, pomaga, strasznie udrożnia nos i pomaga odetchnąc, a co do wody to wierzcie albo nie ale zimna może uspokoić rytm serca oraz pomóc oddychać ustami. A i przedewszystkim niech każdy z was zrobi sobie morfologie krwi wraz z dodatkowym badaniem magnezu .. ja mialem straszny niedobór a magnez jest swego rodzaju tarczą która strzeże nas przed nadmiernymi atakami :)) Tyczy sie to osób które piją dużo substancji z kofeiną czy guaraną ;)) Pisze wam to naprawde z własnego doświadczenia oraz z tego co powiedzieli mi najżyczliwsi z lekarzy :)) Pozdrawiam i życze wszystkim powrotu do zdrowia:))

przez Lusi 26 paź 2006, 14:45
W szasie silnego ataku paniki wysycha śluzówka ( ja miałam suchy język i piekło mnie w nosie), dlatego warto mieć wodę jeśli nie chce się mieć uczucia usychania.
Co do serca - dobrze nawilżone lepiej pracuje. Należy dużo pić, nie musi być to woda (byle nie alkohol).
ExModerator

przez magdalena4 26 paź 2006, 18:27
cześć
Ja znow przekonalam sie o dobrym dzilaniu magnezu i melisy, gdy czuje ze zaczynam byz podatana na wkrecanie, czuje niepokój to zaczynam kuracje 1 tabletka magnezu dziennie, wieczorkiem herbataka z melisy i tak kilka dni i wracam do normy, ale tez praca z samą sobą i zajmowanie sie czyms co odwraca uwagę. Pozdrawiam

przez Dąbrówka 27 paź 2006, 12:40
brałam magnez i kompleks witamin B - pomoga się wyciszyć i ukoić np. mrowienia

Biorezonans w leczeniu nerwic

przez Villeman 15 lis 2006, 19:22
Hej! Znalazłem ostatnio w prasie ogłoszenie, że BRT - Biorezonans jest niekiedy jedyną szansą dla osób chorych na nerwicę. Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że leczenie nerwic trwa przeważnie 10 zabiegów po 2 dwa zabiegi tygodniowo. Czy, ktoś z Was zna, znał, był na takiej terapii? A może jest to znowu jakiś chwyt reklamowy i wyciąganie od ludzi pieniędzy? Wiem jedno, że kuzyn przestałpalić po jednym zabiegu. Teraz wiem, że był to właśnie zabieg przy użyciu BRT.

alternatywne metody leczenia

przez janeczka84 17 lis 2006, 09:46
Czesc wszystkim! Jak juz pisalam w innym temacie lekom powiedzialam stanowcze NIE, nie wzielam zadnej tabletki i nie wezme a recepte juz wywalilam zeby nie kusilo i chcialabym sie poradzic czy moze znacie jakies rodzaje terapii ktore dzialaja- myśle tu np. joga lecznicza, bioenrgioterapia, akupunktura itd, zołolecznictwo... czy moze cos wyprobowaliscie co wam pomoglo???bo chcialabym miec wsparcie w powrocie do zdrowia ale nie medyczne.

przez ola...27-8 17 lis 2006, 11:07
Hej. Powiem Tobie, że i ja nie cierpie tabletek. Nie biorę ich. Kupiłam sobie lek homeopatyczny ignatia gadomed 14, są to granulki i wieczorem piję melisę. Kiedy mam ostry, paniczny atak to czasam łyknę persen forte ale jedną tabletkę. Zaczełam chodzic na psychoterapię. Zobaczymy...

przez Villeman 20 lis 2006, 09:14
Ja słyszałem o biorezonansie = BRT (może to to samo co bioenrgioterapia, wystarczy w google poszperać) ale nie wiem czy to komuś pomogło. Mówi się, że jest to szansa dla chorych na nerwice. W Łodzi - 10 zabiegów (spotkań, sesnsów :shock: ), koszt jednego spotkania 40zł. Może ktoś z forumowiczów słyszał o tym sposobie pozbywania się tej choroby?

przez weronika 20 lis 2006, 09:30
Ja mam bardzo duże doświadzenie jeśli chodzi o medycyne niekonwencjonalną, chodziłam na akupunkture przez dwie serie, każda po 9 razy i jeżdziłam do jednego z najlepszych bioenegoterapeutów w Polsce do Lądka 14 razy i działa to tak: kiedy jesteś w trakcie jest duża poprawa, kiedy kończysz i przestajesz chodzić w ciagu 2 tygodni wszystko wraca, a u mnie mało, że wróciło, jeszcze mój stan się pogorszył, ja straciłam kilka tysięcy, ąle są ludzie,którym podobno to pomaga,wwięc może spróbuj, w moim przypadku decyzja o niebraniu tabletek była błędem, bo mój stan przez to bardzo się pogorszył

Sortuj wg