Niekonwencjonalne metody leczenia nerwicy lękowej

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez anita27 11 cze 2006, 16:57
Kochajacy ja doskolnale znam swoje wady i zdaje sobie z nich sprawe.
kontra z twojej strony jest nie potrzebna,poprostu wyrazilam swoje zdanie na twoj temat.niestety taka jest prawda ze wybierasz sobie tylko te osoby ktore ci odpowiadaja(nie jestem zazdrosna :D )Jestes jaki jestes ale troszke samokrytycyzmu nie zaszkodzi.Czasem a tobie niestety tego brakuje.
Powiedz mi prosze co zrobiles dla mnie??Raz tylko napomknales cos i toby bylo na tyle.Moze mam krotka pamiec a moze skleroze ;)

Pozdrawiam Ciebie
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez Virginia 11 cze 2006, 17:00
DarkAngel napisał(a):Zbyt duza ilośc kawki zwieksza ciśnienie....uważaj aby Ci główka nie wybuchła...

ojjj drogi Darku... drogi byczku :D tepi Ci sie dowcip... a moze lekcewazysz
przeciwnika??
Postaraj sie jednak dla komentatorow, zeby bylo wydowiskowo chociaz!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez kochajacy 11 cze 2006, 17:07
anita27 napisał(a):Powiedz mi prosze co zrobiles dla mnie??Raz tylko napomknales cos i toby bylo na tyle.Moze mam krotka pamiec a moze skleroze Wink

a czy uwazasz ze pomoc tobie jest moim obowiazkiem :?:
nie jestem za ciebie odpowiedzialny
sorry

anita27 napisał(a):kontra z twojej strony jest nie potrzebna,poprostu wyrazilam swoje zdanie na twoj temat.

kontra mowisz :?: chcialem tylko powiedziec ze wyrazac zdanie na czyjs temat to banalna sprawa
tylko tyle
bez oceny twojej osoby
:)
pzdr
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anita27 11 cze 2006, 17:12
Chwileczke czy ja to powiedzialam czy ty ,ze cos tam dla mnie robisz.Oj pycha przemawia przez ciebie.Umiem sama za siebie byc odpowiedzialna,kolego.
A czy ty przypadkiem nie wyrazasz swojego zdania,czasem wrecz obrazliwego co do nie ktorch osob.Czy Tobie wolno a mnie nie??
Jestesmy sobie rowni Moj Drogi i w niczym nie jestes lepszy ode mnie

[ Dodano: Nie Cze 11, 2006 4:14 pm ]
I koniec polemiki na ten temat ja juz powiedzialam co mialam do powiedzenia.Trzymaj sie
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez kochajacy 11 cze 2006, 17:24
anita27 napisał(a):Chwileczke czy ja to powiedzialam czy ty ,ze cos tam dla mnie robisz.Oj pycha przemawia przez ciebie.Umiem sama za siebie byc odpowiedzialna,kolego.

to moja droga dotyczylo ponizszej sugestii

anita27 napisał(a):Powiedz mi prosze co zrobiles dla mnie??Raz tylko napomknales cos i toby bylo na tyle.Moze mam krotka pamiec a moze skleroze Wink

wiec juz samo w sobie ustosunkowanie sie do tej sugestii jest oznaka pychy :?: czy tak :?:
zarzucasz mi to ze ci nie pomagam a ja mam milczec bo jesli nie zamilkne to bedzie przemawiala przeze mnie pycha :?:
co w tym dziwnego ze powiedzialem ze nie jestem za ciebie odpowiedzialny :?:
czy to oznaka pychy czy wlasciwe przekonanie :?:
mam byc wg. ciebie armia zbawienia :?:

Jestesmy sobie rowni Moj Drogi i w niczym nie jestes lepszy ode mnie

oczywiscie ze tak ,wszyscy ludzie sa sobie rowni
jesli chodzi o mnie to mozesz byc nawet lepsza i wazniejsza ode mnie
pzdr
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez anita27 11 cze 2006, 17:27
Wiesz z tego co powiedzialam widocznie nic nie zrozumiales.No coz :)
coz swiata sie zbawic nie da :D Spadam na imprazke

przez atrucha 11 cze 2006, 17:32
kochajacy napisał(a):a czy uwazasz ze pomoc tobie jest moim obowiazkiem :?:
nie jestem za ciebie odpowiedzialny

Oooo! I tu trafiłeś w sedno sprawy,kochający. "Afirmuj" i te dwa zdania. Nie zbawisz tego forum.

A jeśli chodzi o Dark Angel'a..-różnica między Wami polega na tym,ze ten pierwszy ma więcej pokory w sobie. Ale ponoć życie tego uczy - wszystko przed Tobą.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez kochajacy 11 cze 2006, 17:42
atrucha napisał(a):Ale ponoć życie tego uczy - wszystko przed Tobą.

zycie uczy tego czego chcemy sie nauczyc :idea:
nikt nie musi byc pokorny tylko dlatego ze tacy sa inni
mozemy wyrazac siebie na kazdy sposob jaki tylko dusza zapragnie
nikt nie jest uprawniony do tego by to prawo zmienic
bo kazdy czlowiek ma takie prawa jakie sam sobie daje :idea:
(ale to juz jest wg. niektorych pycha)
a nie np. wysoka samoocena budowana z duzym zaangazowaniem
no coz
kazdy patrzy przez swoj "polaryzator" emocjonalny i mentalny ,kazdy odbiera nieco inaczej pewne fakty

wg. niektorych ludzi oznaka pychy jest wyrazanie swoich mysli ,a nie daj Boze jesli one sa inne niz ogolu ,bo wtedy zaczyna sie zarloczny atak by sprowadzic wychylajaca sie jednostke do szeregu
a ja to olewam :!:
zawsze napisze szczerze co mysle i to sie nigdy nie zmieni :idea:
pozdro

przez DarkAngel 11 cze 2006, 18:11
Kochający mi pomogłeś.......dzieki Tobie mam super humor.... Twoja osoba, Twoje afirmacje doprowadzaja mnie do śmiechu... Za to Ci dziekuje.... i wybaczam Ci, Twoje zaślepienie na świat... Żyj dalej w swoim wyimaginowanym światku, afirmuj się, popijaj kawke.....Ja Ci wybaczam... Bo w końcu tępota ludzka nie zna granic... :mrgreen:

.....ammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....

Pozdrawiam!!! :D :D :D
Obrazek
ExModerator

przez didado1 11 cze 2006, 18:14
anita27 napisał(a):Jesli oszlifuje to znajdzie wiecej przyjaciol na tym forum

:?: :?: :?: nie uważasz że skoro każdy z nas byłby oszlifowany to byłby idealny :?: będąc idealną nie miałabyś nerwicy jestem tego pewna :lol:
a forum to świeciłoby pustkami.

anita27 napisał(a):Wybiera tylko te osoby z ktorymi chce rozmawiac troszke to nie fer.

myślę, że bardzo sie mylisz w tej kwesti :!:

napisałaś:
Temat: Czy wierzysz w wyleczenie?
Mowcie co chcecie,nie chce tu nikogo przygnebiac ale no_fear ma racje nie mozna calkiem wyleczyc nerwicy zawsze bedziemy na nia podatni.Ja juz od kilku lekarzy uslyszlam ze musze nauczyc sie z nia zyc ...

powiem Ci szczerze jeżeli mam czytać Twoje posty, a Kochającego wolę jego bo są dla mnie optymistyczne i napawają mnie wiarą do wyzdrowienia jemu się udało, pomaga mi i wierzę w to że przy pomocy jego rad oraz mojego psychologa wyjdę z tego :!: :!: :!:
anita27
bez urazy Twoje wypowiedzi są pesymistyczne, i czarne :!:
anita27 napisał(a):Spadam na imprazke

mam nadzieje że udała Ci się imprezka :D
pozdrawiam :!:
Ostatnio edytowano 11 cze 2006, 18:15 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez kochajacy 11 cze 2006, 18:15
DarkAngel napisał(a):Kochający mi pomogłeś.......dzieki Tobie mam super humor.... Twoja osoba, Twoje afirmacje doprowadzaja mnie do śmiechu... Za to Ci dziekuje.... i wybaczam Ci, Twoje zaślepienie na świat... Żyj dalej w swoim wyimaginowanym światku, afirmuj się, popijaj kawke.....Ja Ci wybaczam... Bo w końcu tępota ludzka nie zna granic... :mrgreen:

.....ammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....

Pozdrawiam!!! :D :D :D

czy to juz wszystko co miales mi do powiedzenia bajkowy ciemny aniolku :?: :)
jesli jest cos jeszcze to uzupelnij swoja wypowiedz czym predzej bo dalsza rozmowa z toba na jakikolwiek temat jest dla mnie bezwartosciowa i zupelnie zbedna
pozdro
8)

przez drań 11 cze 2006, 20:19
Zamykam temat.
Ten wątek do niczego nie prowadzi, kłócić sie możecie gdzie indziej.
Pozdrawiam.
ExModerator

przez Angelika 11 cze 2006, 22:47
A na czym to polega jesli moge spytac-chcialabym tez sprobowac.
Angelika

przez Crystalia 14 cze 2006, 11:42
korzystał ktoś z psychoterapii pranicznej? jest to pewien rodzaj bioterapii

[ Dodano: Sro Cze 14, 2006 11:47 am ]
a to link do stronki o pranicznym uzdrawianiu http://prana.webpark.pl/wstep.html
Odwaga jest podążaniem w nieznane wbrew swoim obawom. Nie oznacza ona braku lęku.

Sortuj wg