Niekonwencjonalne metody leczenia nerwicy lękowej

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez kochajacy 11 cze 2006, 14:57
DarkAngel napisał(a):Ale w Twoim przypadku zastanowiłbym sie nad kupnem nowej czapki

no coz kolejny przyklad tego ze twoje zycie to w duzej mierze urojenia
zeby cie z nich wyprowadzic informuje ze nie nosze czapki :)

DarkAngel napisał(a):Może i afirmacje skutkują

i wszystko jasne
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wreszcie przyznales mi racje ,a skoro tak to teraz wytrzyj nos ,zapnij szelki, usiadz w fotelu i odprez sie bo za bardzo sie kwasisz dareczku :D
uwazaj zeby nie spuchla ci szyja :D

masz cos jeszcze do powiedzenia :?: bo widze ze nieustannie cie cos trapi i jest w tobie potrzeba wyzalenia sie komus
:lol:
w czym zatem tkwi twoj problem :?:
sluchamy ;)
pozdro
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez Virginia 11 cze 2006, 15:35
DarkAngel napisał(a):Virgino....gdybym założył topic o treści "cudowna moc energii drzew" w którym bym napisał że ów moc mnie uzdrowiła i próbowałbym na siłe przekonac że to prawda pewnie też zostałbym zaatakowany przez grono ludzi... Może i afirmacje skutkują....ale jeżeli sa przeprowadzone przez specjalistów (chyba że kochający sie za takiego uwaza)... W takim przypadku liczy sie barwa głosu, ton i energia z niego płynaca. Słuchając afirmacji kochajacego poczułem sie jak na spowiedzi, a moc uzdrawiajaca która miała z nich płynac zamieniała się w dobry środek nasenny... To jest jak ze śpiewem, kazdy śpiewac moze, ale nie kazdemu to wychodzi.... Intencje kochającego moze były i dobre..... ale wg mnie powinien zając sie plewieniem ogródka, a nie nagrywaniem afirmacji... Wink

Dark... :shock: :shock: :shock:

ja myslalam, ze Ty caly czas kwestionujesz przydatnosc afirmacji w ogole, a nie nagranie Kochajacego.

Bronie zaciecie afirmacji!! jako konkretnego dzialania na podswiadomosc, ktore mi pomoglo. Afirmowalam sobie sama. Kilka razy dziennie, az nauczylam sie mimowolnie tekstu afirmacji na pamiec. I przynioslo mi to bardzo duzo korzysci!!
Poczytaj sobie ksiazke "Nieskończone źródło twojej mocy" - Joseph Murphy
tam jest wszystko opisane. Zgrzytnelo mi to tylko z moja wiara w Boga, bo Murphy odwoluje sie do sil, a nie do jedynego Boga, ale pozniej uzmyslowilam sobie, ze to to samo, tylko inaczej nazwane, w rozny sposob interpretowane przez osobe wierzaca a inaczej przez niewierzaca.
Dzieki temu jego wartosciowa ksiazka moze dotrzec do wiekszej liczby ludzi.

Tak wiec, afirmacje i ich skutecznosc dla mnie sa po prostu faktem. Nie potrzebuje w tym momencie, zadnych innych argumentow, bo sama to sprawdzilam na sobie, wiem, ze dziala!!!

Co do nagrania... no coz jednym moze sie podobac innym nie. Dla jednych to lepsza forma, dla innych w ogole. Warto jednak wykorzystac te teksty i sobie samemu je powtarzac, bo one sa fachowe!!

Kochajacy w zaden sposob sobie jednak nie uzurpuje prawa do terapeutycznej wartosci samych nagran, bo to byloby niemadre. Nagral je spontanicznie.
I zeby wszystko bylo jasne: TO BYL MOJ POMYSL, ZEBY NAGRAL!!!!!!!! po tym pliku dzwiekowym z treningu autogennego Shultza, gdzie glos meski byl po prostu beznadziejny!!!!!!!! smieszyl mnie i usypial... poprosilam, zeby nagral mi afirmacje i on to zrobil, a skoro meczyl sie caly dzien, to wrzucil linka na forum!!

:roll:

Nie rozumiem o co juz chodzi w calej tej klotni.... zgubilam sie przyznaje... :roll:
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez DarkAngel 11 cze 2006, 15:50
kochający napisał(a):...wreszcie przyznales mi racje ,a skoro tak to teraz wytrzyj nos ,zapnij szelki, usiadz w fotelu i odprez sie....

Dobrze Panie Psychologu........ Nos wytarłem, szelki opuściłem...a fotela nie mam..... :D :D :D

Nie napisałem że Twoje afirmacje skutkują...bo są do bani (to tak delikatnie powiedziawszy). Napisałem że afirmacje przeprowadzane przez specjalistów być może odnoszą jakies skutki....Tak jak i bioenergoterapia, czy inne cuda.....Jednak nie spotkałem sie z tym u żadnego psychologa....nawet o tym nie wspomniali.... Psychika ludzka jest skomlikowana i dość podatana na różnego rodzaju wpływy...
Kochający, czy zastanowiłes się....że Twoje afirmacje moga wyrzadzić wiecej szkody niz pozytku?

Gdyby jednak cos mnie trapiło, Kochający człowiek Twojego pokroju byłby ostatnia osobą do której bym sie udał (być może wogóle bym sobie odpuścił wizytę u takiego "specjalisty" :mrgreen: ). Jesteś zbyt zadufany w swojej osobie....kochający....

PS. Virginio ja jestem otwartym człowiekiem i nie zamykam sie na opinie innych.....niektórym pomaga to, a drugim tamto. Umiem przyznac sie do błędu... jeżeli takowy popełnie... Cieszę się, że Tobie afirmacje pomogły...Kochający zamiast nagrywąć tandetna sciezke dzwiękowa mógł zamiescić samą treśc afirmacji.... I nie było by sprawy.....

Pozdrawiam :D :D :D
Obrazek
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kochajacy 11 cze 2006, 16:04
DarkAngel nie musze wymieniac z toba pogladow , cos ci sie nie podoba :?:
twoja sprawa :)
twoj klopot
nie interesuje mnie to
nie zgadzasz sie ze mna to zdobadz sie choc na tolerancje
jako przyjaciel forum powinienes swiecic przykladem
zastanow sie nad tym :idea:
pozdro
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez anita27 11 cze 2006, 16:06
Na mnie afirmacjia nie dziala w zaden pozywywny sposob(przepraszam z gory wszystkich zwolennikow).To prawda ze kochajacy z zacietoscia lwa broni swoich pogladow.Moze chce w jakis sposob nam pomoc ale nie podoba mi sie jego cynizm i przesmiewanie.Kazdy moze miec wlasne zdanie na temat tego topicu i kazdy moze sie wypowiedziec.Wiec po co te nie delikatne slowa,wrecz malo powiedziane nie delikatne. a przeciez to i tak nie przynosi zadnych efektow,kazdy broni swoich racji.Moi drodzy przystopuje troche bo sie robie nie milo a czasem nawet smiecznie.Kochajacy przeciez DarekAngel tylko sie wypowiedzial co o tym mysli tak jak i inni,odrazu ten odwet jest nie potrzebny.Ja ci napisze wyluzuj troche,na to ty pewnie napiszesz ze jestes wyluzowany i takie tam inne madrosci :D Wlasnie od tego zaczynaja sie tu klotnie.Pozdrawiam

[ Dodano: Nie Cze 11, 2006 3:08 pm ]
hehehe...ale teraz zapewne mnie sie dostanie :twisted:
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez Virginia 11 cze 2006, 16:10
DarkAngel napisał(a):nie powiedziawszy). Napisałem że afirmacje przeprowadzane przez specjalistów być może odnoszą jakies skutki....

Dark... czy moglbys zechciec zrozumiec, ze:

1) afirmuje sie samemu, bo to ty wbijasz w podswiadomosc konkretna tresc, nikt inny tego nie uczyni za Ciebie, wiec psycholog nie jest Ci do tego potrzebny!!

2) to co nagral Kochajacy to tylko pomoc, jedni wola sami czytac, inni sa sluchowcami tak jak np ja i wygodniej mi, jezeli ktos mi to przeczyta. Moglabym sobie sama to nagrac i odtwarzac, poniewaz akurat te teksty sa bardzo dlugie i trudno byloby nauczyc sie ich na pamiec, poprosilam o to, zeby Kochajacy mi przeczytal afirmacje.

Bylabym bardzo wdzieczna gdybys raczyl te dwie rzeczy przyjac do wiadomosci.

Po prostu nie lubisz Kochajacego, a on Ciebie. Trzeba to zaakceptowac !! Nie wnosisz jednak merytorycznie nic do tematu, a posty o takiej tresci, ktore sobie piszecie powinny byc usowane, bo po prostu zasmiecaja forum i odwracaja uwage potencjalnego uzytkownika od problemow poruszonych.

Prosze przeniescie sie na GG albo PW i tam sie kloccie do woli!!!!!!!!! w przeciwnym wypadku napisze na Was oboje skarge!!!! TAAAAAAAAAAKKKK to jest grozba!!!!! hehe :mrgreen:

przez DarkAngel 11 cze 2006, 16:14
Ta ranga...jak już pisałem wcześniej nie jest dla mnie... Przestałem na nia zwracać uwagę i nawet prosiłem admina o zmiane... Jednak kochajacy widze że po raz kolejny sie do niej czepiasz.... Czyzby zazdrośc??? Weź sobie ją...moze bedziesz lepszym przyjacielem forum niż ja.... Ja nie jestem tak idealny jak Ty ;) ...jestem tylko zwykłym człowiekiem.... Piszesz o tolerancji z mojej stony, kiedy brak jej w Tobie....
Ty sie nad tym zastanów...

PS. Jak nie nosisz czapek, to może tupecik uwiera????? :mrgreen:

Virginia....poddaję się. Już podniosłem rece i kurde...spodnie mi spadły....bo szelki opuściłem..... ;)
Ostatnio edytowano 11 cze 2006, 16:17 przez DarkAngel, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
ExModerator

przez kochajacy 11 cze 2006, 16:14
anita27 napisał(a):Moze chce w jakis sposob nam pomoc ale nie podoba mi sie jego cynizm i przesmiewanie

nie podoba ci sie to we mnie :?: a w darku tego nie dostrzegasz :?:
interesujace zjawisko
dla mnie dark jest zwyklym nieznanym kolezka skas tam
cos krzyczy , unosi sie ,a ja nie mam z nim nic wspolnego, nie wiem do konca po co to robi :D
dark moze jednak skonczymy ta polemike
ja osobiscie nie mam ochoty z toba rozmawiac
jestes w stanie to uszanowac czy bedziesz nadal prowadzil ten pusty krzykliwy monolog :?:
:D

przez anita27 11 cze 2006, 16:18
Virginio,wiem ze kochajacy chcial pomoc ludziom poruszjac ten temat.Tylko zastanawiaja sie po co to robi czy dlatego ze faktycznie chce tu nam pomagac czy poprostu zachwuje sie jak (uzyje teraz moze niewlasciwego slowa ale nie w zlej intencji)"guru" :) Niestety nie przyjmue zadnych krytyk z naszej strony,jest lekko zaborczy.Wybiera tylko te osoby z ktorymi chce rozmawiac troszke to nie fer.Moim zdaniem po to jest to forum zebysmy sie wszyscy razem trzymali i wspomagali a niestety tak nie jest.Powtorze sie nie przymuje krytyki innych a sam bardzo krytykuje czy to jest fer :?:

[ Dodano: Nie Cze 11, 2006 3:20 pm ]
Robicie lekki cyrk i to mi sie nie podoba.to jest moje zdanie
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez kochajacy 11 cze 2006, 16:25
anita27 napisał(a):Niestety nie przyjmue zadnych krytyk z naszej strony,jest lekko zaborczy.Wybiera tylko te osoby z ktorymi chce rozmawiac troszke to nie fer

dla mnie wybor osob z ktorymi mam ochote do rozmowy to cos naturalnego
i nie czuje potrzeby trzymania sie z kazdym na tym forum
ale staram sie szanowac wszystkich
pomagam kilku osobom z forum indywidualnie i jestem z tego powodu bardzo szczesliwy
i nie interesuja mnie bezzasadne krytyczne uwagi majace forme jakis dziwnych klotni :)
jesli kogokolwiek cos we mnie boli zapraszam na gg
nie dam sobie wmowic ze czarne jest biale a biale jest czarne

nie chce mi sie juz odpowiadac na ciegle te same zarzuty
poprostu wole sie napic kawki i popatrzec na wasze kwasy z boku
pzdr

przez Virginia 11 cze 2006, 16:33
DarkAngel napisał(a):Virginia....poddaję się. Już podniosłem rece i kurde...spodnie mi spadły....bo szelki opuściłem....

nie martw sie Dark... jestem do tego przyzwyczajona!! :lol: ;)

anita27 napisał(a):Virginio,wiem ze kochajacy chcial pomoc ludziom poruszjac ten temat.Tylko zastanawiaja sie po co to robi czy dlatego ze faktycznie chce tu nam pomagac czy poprostu zachwuje sie jak (uzyje teraz moze niewlasciwego slowa ale nie w zlej intencji)"guru" Smile Niestety nie przyjmue zadnych krytyk z naszej strony,jest lekko zaborczy.Wybiera tylko te osoby z ktorymi chce rozmawiac troszke to nie fer.Moim zdaniem po to jest to forum zebysmy sie wszyscy razem trzymali i wspomagali a niestety tak nie jest.Powtorze sie nie przymuje krytyki innych a sam bardzo krytykuje czy to jest fer

Anito27... osobiscie wydaje mi sie, ze on po prostu ma okreslone poglady, bardzo wyraziste. A gdy wyczuwa niechec i zlosliwosc, przechodzi do ataku. Typowy zodiakalny skorpion, jesli to cos Ci mowi (chociaz nie wierze w astrologie, cechy tego szablonu-znaku idealnie do niego pasuja) To prawda jest apodyktyczny i wladczy. Ale w glebi duszy to zlote serce, mozesz mi wierzyc.
Jestem podobna do Niego, stad doskonale potrafie zrozumiec Jego intencje. Wiesz w moim przypadku, jest tak, ze jestem wieksza dyplomatka... ale mysle, ze Kochajacy to mlody facet i z czasem ten charakterek sie jeszcze bardziej oszlifuje i podazy w podobnym kierunku. Zabawniejsze i skuteczniejsze bowiem sa NEGOCJACJE, niz walka w szczerym polu!!!

Zabierz stad co Ci odpowiada i wyrzuc reszte. Nikt nie ma patentu. Mozemy jednak dawac sobie wskazowki.

Pozdrowienia :D :D

przez anita27 11 cze 2006, 16:43
Oczywiscie wskazowki sa potrzebne.Pomagaja innym jedne a innym drugie.Ja juz wspomnialam ze kochajacy chcial dobrze,prawda??
Jesli oszlifuje to znajdzie wiecej przyjaciol na tym forum.Niestety wielu ludzi zraza do siebie,mowie niestety ,poniewaz to jest forum na ktorym powinnismy sie wszyscy wspierac(znowu sie powtorzylam)a nie wytykac sobie.Z mojej strony to bylo by tyle,choc moze wpadnie mi cos jeszcze do glowy ;)

przez DarkAngel 11 cze 2006, 16:44
kochający napisał(a):poprostu wole sie napic kawki i popatrzec na wasze kwasy z boku

Zbyt duza ilośc kawki zwieksza ciśnienie....uważaj aby Ci główka nie wybuchła.... :mrgreen:
Obrazek
ExModerator

przez kochajacy 11 cze 2006, 16:45
anita27 napisał(a):Jesli oszlifuje to znajdzie wiecej przyjaciol na tym forum.

anita wiesz to jest bardzo wygodne tak komentowac czyjas osobowosc z boku ,wtedy nie widzi sie tej swojej (rowniez nie pozbawionej wad) zauwazylas ze ja tego nie robie w stosunku do ciebie :?:
ale to juz jest fair czy tak :?:

[ Dodano: Nie Cze 11, 2006 3:51 pm ]
DarkAngel napisał(a):
kochający napisał(a):poprostu wole sie napic kawki i popatrzec na wasze kwasy z boku

Zbyt duza ilośc kawki zwieksza ciśnienie....uważaj aby Ci główka nie wybuchła.... :mrgreen:

wezme to pod uwage :)
dzieki za troske
Ostatnio edytowano 11 cze 2006, 17:19 przez kochajacy, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg