Niekonwencjonalne metody leczenia nerwicy lękowej

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez kochajacy 08 maja 2006, 09:31
bibi napisał(a):fajne :d
ale monotonne!
sorki jak nie doceniłam ale czekałam na końcówkę....i nie doczekałam
nonotonne, długie, w końcu juz nie rozumiałam kto komu za co i dlaczego....
przepraszam Kochający
w sumie fajne...ale już więcej tego nie bede słuchac.
no chyba ze dojrzeje...:D

Bibi staralem sie , no coz nie w kazdy gust da sie trafic , ale tak nawiasem mowiac to wazniejszy od artystycznej wartosci tego jest przekaz jaki chcialem tam zamiescic
to nie jest plastikowe techno , to przekaz skierowany do podswiadomych pokladow umyslu :!:
pozdrawiam
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez bibi 08 maja 2006, 09:36
własciwie to masz racje
Wazne jest to ze ty sam to mówiłeś, pracowałeś nad tym, i podświadomosc twoja napewno zarejestrowała wszystkie słowa...tym bardziej że kilkakrotnie to mówiłes
Twoja praca nad tym w twojej psychice napewno zaowocowała już wielkim dobrem dla samego siebie. A to że przekazujesz to innym jest dobrą sprawą...słuchając tego przeszło mi nawet przez myśl zeby to przegrac ( za pozwolneniem :D) i zanieśc do DDA...tam ludzie maja problem żeby przebaczyc swoim rodzicom...to by in się przydało...przynajmniej na próbe...zeby wiedzieli co maja przebaczac...taka ściąga :D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez kochajacy 08 maja 2006, 09:40
bibi napisał(a):..słuchając tego przeszło mi nawet przez myśl zeby to przegrac ( za pozwolneniem Very Happy) i zanieśc do DDA.

bibi napisał(a):słuchając tego przeszło mi nawet przez myśl zeby to przegrac ( za pozwolneniem Very Happy) i zanieśc do DDA.

wyrazam zgode na dowolne przetwarzanie, kopiowanie,rozprowadzanie,przegrywanie w niezmienionej formie ;)
Bibi ta afirmacja jest oparta na fachowym tekscie stosowanym przez psychoterapeutow regresingu o duzej renomie
takze nie jest to byle co , wierz mi ze ma bardzo skuteczne dzialanie :)
ale to dopiero pierwsza czesc
przygotujcie sie na nastepne :!:
p.s.
co do uzdrawiania stosunkow z rodzicami to nagram specjalna afirmacje ktora sluzy temu celowi

:mrgreen:
pozdro
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Faun 08 maja 2006, 10:56
kochajacy napisał(a):to przekaz skierowany do podswiadomych pokladow umyslu

Kochający, pewnie uznasz to za kolejny bezzasadny atak, przejaw zawiści i czego tam chcesz, ale zdrowy rozsądek każe mi o to zapytać. Oferujesz ludziom afirmacje w formie audio, ale czy jesteś licencjonowanym psychoterapeutą? Piszesz, że tekst dekretu oparty jest na metodzie regresingu, ale nie dodajesz, że jest to metoda co najmniej kotrowersyjna i z tego co wiem raczej oficjalnie nie stosowana w gabinetach dyplomowanych psychologów. Wystarczy przejrzeć usenet, żeby zorientować się, że autor tej metody ma tyleż samo zwolenników co przeciwników. Sam miałem okazję zapoznać się z jego poglądami i niektóre wydały mi się mocno naciągane. Dobre chęci to jedno, ale odpowiedzialność to drugie. Pamiętaj, że to nie są bajki czytane dzieciom przed snem, a praca z wrażliwymi umysłami to nie przelewki. Doceniam wkład, nie twierdzę, że Twoje dekrety szkodzą (pewnie jest dokładnie odwrotnie), ale w tym wypadku należy zachować pewną ostrożność. Myślę, że powinieneś przynajmniej opatrzeć swoją ofertę sugestią, żeby każdy kto ma zamiar pracować z tym materiałem skonsultował to najpierw ze swoim terapeutą. W tym wypadku ostrożności nigdy za wiele.

przez kochajacy 08 maja 2006, 11:06
Faun napisał(a):Kochający, pewnie uznasz to za kolejny bezzasadny atak, przejaw zawiści i czego tam chcesz, ale zdrowy rozsądek każe mi o to zapytać. Oferujesz ludziom afirmacje w formie audio, ale czy jesteś licencjonowanym psychoterapeutą? Piszesz, że tekst dekretu oparty jest na metodzie regresingu, ale nie dodajesz, że jest to metoda co najmniej kotrowersyjna i z tego co wiem raczej oficjalnie nie stosowana w gabinetach dyplomowanych psychologów. Wystarczy przejrzeć usenet, żeby zorientować się, że autor tej metody ma tyleż samo zwolenników co przeciwników. Sam miałem okazję zapoznać się z jego poglądami i niektóre wydały mi się mocno naciągane. Dobre chęci to jedno, ale odpowiedzialność to drugie. Pamiętaj, że to nie są bajki czytane dzieciom przed snem, a praca z wrażliwymi umysłami to nie przelewki. Doceniam wkład, nie twierdzę, że Twoje dekrety szkodzą (pewnie jest dokładnie odwrotnie), ale w tym wypadku należy zachować pewną ostrożność. Myślę, że powinieneś przynajmniej opatrzeć swoją ofertę sugestią, żeby każdy kto ma zamiar pracować z tym materiałem skonsultował to najpierw ze swoim terapeutą. W tym wypadku ostrożności nigdy za wiele.

dzieki za ta uwage , to jest przyklad konstuktywnej krytki , potrafie ja rozpoznac i oddzielic od tej nieuzasadnionej , mysle ze twoje obawy jednak mozna w prosty sposob rozwiac , wystarczy przeanalizowac slowo po slowie czy ktorys z elementow jest negatywny , czy jest tam cos co mogloby zaszkodzic , jestem otwarty na konkretne uwagi i sugestie , nie jestem licencjonowanym psychoterapeuta jestem jednym z uzytkownikow forum , jednak biore odpowiedzialnosc za tresc jaka tam zawarlem, jestem gotowy na to by poniesc wszelkie konsekwencje , uwazam i jestem swiadom tego ze jest ona korzystna i dobra moim zdaniem
jednak chce wyraznie powiedziec ,ze kazdy kto ma obawy niech nie sciaga i nie slucha mojego nagrania , robicie to rowniez na swoja odpowiedzialnosc,bo kazdy czlowiek odpowiada za siebie i prosze wszystkich o kierowanie sie wlasna i tylko wlasna hierarchia wartosci w
ocenie wartosci tego nagrania

kto uwaza inaczej lub ma jakiekolwiek watpliwosci z tym chetnie porozmawiam , zapraszam na PW lub GG
a odpowiednia notke do mojego posta dodam
pozdrawiam

p.s.

chcialbym w tym miejscu wyraznie i jednoznacznie poinformowac wszystkich zainteresowanych nagraniem jakie tu zamiescilem ,ze tekst jakiego uzylem jest autorstwa pana Roberta Krakowiaka
informuje ze kazdy z ludzi ktorzy sciagaja i sluchaja mojego nagrania robi to dobrowolnie, nie wywieram na nikim zadnego nacisku
link ponizej prowadzi do jego strony internetowej z ktora mozna sie zapoznac
jest on fachowcem z dziedziny psychoterapii metoda regresingu
metoda ta jest opracowana i stosowana przez pana Leszka Ządło
jest on JEDYNYM WLASCICIELEM PRAW do tej licencji i uzywanie tytulu psychoterapeuty metoda regresingowa wymaga zdobycia bardzo wysokich kwalifikacji potwierdzonych dyplomem
http://www.dzieciregresji.alfaton.com.p ... fikatm.gif

oraz jego wyraznej osobistej zgody :!: :!: :!: jeszcze raz podkreslam ze nie jestem zadnym terapeuta ,nie posiadam tytulu ani jakichkolwiek uprawnien i praw do przeprowadzania tego typu terapii ani tez nie uzyskalem osobistej zgody pana Leszka Ządło ,nie prowadze i nie prowadzilem zadnej dzialalnosci tego typu :!: :!: :!:
jedyne co zrobilem to nagralem afirmacje korzystajac z fachowych tekstow pana Roberta Krakowiaka oraz pana Jarka Mikulskiego
daze ich szczegolnym zaufaniem i wiele im zawdzieczam w moim wyjsciu z choroby, byli oni moimi przewodnikami w rozwoju ducha
wiecej informacji o nim t.j o Robercie Krakowiaku mozna znalesc na stronie

www.dzieciregresji.alfaton.com.pl

informacje o panu Jarku Mikulskim mozna znalesc tu

http://www.cudownyportal.pl/user.php?user_id=mikul

informacje o panu Leszku Ządło
mozna znalesc tutaj

http://www.cudownyportal.pl/user.php?user_id=zadlo
Ostatnio edytowano 08 maja 2006, 20:10 przez kochajacy, łącznie edytowano 4 razy

przez roccola 08 maja 2006, 12:15
Dobrze Kochający ze krytyki sie nie boisz ..ze jestes wolny od tego . Zatem..zapewne przyjmiesz bez urazy moje słowa:Nie popieram Twojego przekonania co do słuszności przedstawienia tu na forum tego Dekretu.., z róznych powodow. :D Pozdrawiam .
...i spojrzała na pęta które ją więziły...
...i poczuła wiatr...zapach ze wschodu..
..była wolna...

przez kochajacy 08 maja 2006, 12:19
roccola no coz ,
skoro ci sie nie spodobalo ,to przeciez samo zycie :)
nie chce uszczesliwiac kogokolwiek na sile ,kazdy ma inny gust
nie chcesz nie sluchaj
twoj osobisty wybor
pzdr
:mrgreen:

przez kochajacy 08 maja 2006, 12:37
Michael napisał(a):kochajacy diwe sprawy :) umiesc sobie link w podpisie ; ] a druga to jest program "cool edit pro 2" i tam bedziesz mogl zapisac w formacie mp3, zajmuje to o wiele mniej miejsca ;) pozdro

uzywalem wlasnie tego programu , ale nie mam do niego witaminki , i zapis w formacie mp3 jest mozliwy tylko do 1 min nagrania
:roll:
gdybym mial pelna wersje to nagralbym w mp3 a tak niestety musialem w wav
a co do podpisu to wole zeby zostal taki jak teraz
pzdr :lol:

przez kochajacy 08 maja 2006, 12:55
Michael
we wszystkich trzech przypadkach kiedy probowalem sciagnac cracka kaspersky wykryl mi trojana :roll:
jest problem bo te stronki sa pelne takiego badziewia
Ostatnio edytowano 13 maja 2006, 08:22 przez kochajacy, łącznie edytowano 1 raz

przez Faun 08 maja 2006, 12:58
Panowie, może te software'owe dyskusje prowadźcie poza forum?

przez kochajacy 08 maja 2006, 13:43
:) za kilka minut zamieszcze na forum kolejny prezencik ode mnie
pzdr
:mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Pon Maj 08, 2006 12:48 pm ]
Michael napisał(a):a w ogole to polecam przegladac strony przez Mozzile Fire Fox i miec aktywnego fire wall'a bo rozne rzeczy probuja sie odstac na kompa Smile pozdro

heheh uzywam od zawsze firefoxa ,bo IE mnie przeraza spywarem ,do tego kaspersky personal pro.ver5.0.388 pl full +kaspersky antihacker 1.8.80 pl full z regulkami :mrgreen:
poza tym znam sie troche na rzeczy :D
pzdr

przez Eva 08 maja 2006, 14:38
Zassałam ... posłuchałam :) bardzo dziękuję czekam na inne :) pozdrawiam
Eva

Sortuj wg