Zioła

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez limba 10 maja 2006, 21:19
:D Uwaga na dziurawiec,zawierają go niektóre mieszanki ziołowe.Ja piłam go regularnie-w lecie(nikt mi nie powiedział że nie mogę) :oops: do nerwicy doszłu mi jeszcze brązowe plamy na twarzy------i długo nie chciały zejść :oops:

przez Nalfein 11 maja 2006, 13:37
limba: co znaczy "regularnie"? Ja też go piję regularnie tzn. jedna torebka do szklanki rano i wyraźnie lepiej się czuję. Próbowałem go zamienić na mieszankę podaną przez baraqsa, ale to nie to. Z kolei po dwóch torebkach dziurawca już dostaje się lekkiej głupawki. Jedna nie przeszkadza przy opalaniu - wyleguję się na słońcu często i nic jakoś się nie dzieje.

przez agapla 11 maja 2006, 13:45
Info- przy dłuższym stosowaniu dziurawca trzeba uważać ze słońcem bo dziurawiec zawiera tzw hiperycynę,może nastąpić uczulenie pacjenta na promienie nadfioletowe w wyniku którego mogą wystąpić takie zmiany skórne które opisała Limba.Pozdr

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez limba 11 maja 2006, 16:26
Dziękuję agapla ,odpisałaś na pytanie Nelfeina-ja regularnie piłam 1 torebkę dziennie,ale kolor skóry zmieniłam dość szybko chyba w ciągu 3 tygodni przebywania na słońcu,ale ze zniknięciem brązowych plam miałam trudności :evil:

przez aniołek 23 lip 2006, 20:52
czytam sobie ten temat i widze wielka nadzieje w tych ziolach bo wiem,że moga zadzialac tylko tzeba troche a nawet duzo czasu!mam jednak pytaie odnosnie tych ziolek,piszecie,ze tak swietnie uspakajaja,coz ja jestem spokojna tylko mam czasami niepokoj i lęki,i nie mam klopotu ze snem-czy te ziolka usypiaja??osłabiaja w jakis sposob koncentracje??
'LUDZIE LUDZIOM......'

przez limba 07 sie 2006, 21:16
:( nie wiem jak to jest z tymi ziołami,ale mi lekarka powiedziała,że zioła maja i skutki uboczne,a nawet jeśli chce je sobie pić to pojedynczo i z przerwami,żadnych mieszanek mi nie radzi!!!!Ach życie i kogo słuchać???? :(
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez Ben 08 sie 2006, 08:49
Witam.

limba napisał(a):Ach życie i kogo słuchać????

Moze ten link rozwieje Twoje watpliwosci :)

http://www.alveo.netkam.com.pl/
pozdrawiam
Ben.
Ben

przez limba 09 sie 2006, 09:48
Dzięki Ben.Masz rację skoro jest takie coś dostępne to pewnie i wolno łączyć zioła.Mam pytanie .Dostanie się ten lek w aptece????pozdrawiam
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez Ben 09 sie 2006, 10:21
limba napisał(a):Dzięki Ben.Masz rację skoro jest takie coś dostępne to pewnie i wolno łączyć zioła.Mam pytanie .Dostanie się ten lek w aptece????pozdrawiam

Milo mi ze moglem pomoc :P, w Koszalinie bywa w aptekach ale mozna kupic bezposrednio od Akuna Polska placisz tyle samo co w aptece a dostawa do domciu i zrodlo pewne na 100%

- "prosiembadzio" ;)

http://www.alveo.netkam.com.pl/zamow.php

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 7:32 am ]
Witam.

Szperajac po necie znalazlem CUS takiego - moze komus sie przyda:

http://forum.akuna.pl/viewtopic.php?t=1 ... ht=nerwica

http://alveo.netkam.com.pl/forum/viewto ... ht=nerwica

milej lektury :P
pozdrawiam
Ben.
Ben

przez artek28 12 wrz 2006, 01:58
mam tylko prosbe jak ktos zazywa leki hemiczne przeciwlekowe to niech uwaza z dziurawcem bo w tych ziolach widziale m dziurawiec
" Smutek dzielony jest smutku połowa a radośc dzielona jest radościa podwójną"

przez Ben 12 wrz 2006, 11:00
artek28 napisał(a):mam tylko prosbe jak ktos zazywa leki hemiczne przeciwlekowe to niech uwaza z dziurawcem bo w tych ziolach widziale m dziurawiec

Poczytaj lepiej sobie ilu ludziom pomoglo w jakich schorzeniach :P i nie trzepiaj sie dziurawca :evil:

Od siebie moge dodac ze, od dwuch miesiecy zazywam regularnie "Alveo" i czuje sie coraz lepiej, widze i czuje ze organiozm wraca do rownowagi. Jezeli ktos nie wierzy w medycyne naturalna sprawdzona od setek lat - jego sprawa, niech sie nadal truje chemia i nabija kabze lekarzonm, aptekarzom i koncernom farmaceltycznym.
pozdrawiam
Ben.
Ben

przez problemik 12 wrz 2006, 18:32
A jakie ziółko pomoże na trzesienie calego ciała :?:

przez Ben 12 wrz 2006, 19:49
problemik napisał(a):A jakie ziółko pomoże na trzesienie calego ciała :?:

Polecam google z wpisanym alveo - poczytaj sobie, pomoglo wielu ludziom nawet w sytuacjach gdy medycyna konwencjonalna rozkadala juz rece. :shock:
Trzesienie ma jakies podloze nie bierze sie samo z siebie. Lekarze najchetniej zaaplikowali by Ci jakas chemie ktora tlumi tylko objawy. Oni potrafia tylko to i nie szukaja przyczyny.

Nie chce tu pisac kolaboratow, moge napisc tylko ze Alveo doprowadza do rownowagi organizm poprzez zmuszenie go do samooczyszczenia z toksyn jednoczesnie uzupeniajac pierwiaski sladowe, co powoduje ze organizm zaczyna sam walczyc z choroba. Wiele schorzen jest spowodowanych brakiem rownowagi w organizmie. Jak jestes zaiteresowany przeszukaj net znajdziesz sporo informacji

Na uklald nerwowy wplywa tonizujaco, dziala rowiez anty depresyjnie. Niestety ale na efekt trzeba troszke poczekac, to nie chemia :?
pozdrawiam
Ben.
Ben

czy komus ta mieszanka pomogła

przez marcysia1975 14 wrz 2006, 11:38
witam serdecznie na tym forum jestem od tygodnia i zakupiłam te zioła dzisiaj na mieszankę czy jest jakas osoba która przeszła juz kuracje cała i wypiła te miskę ziół ? i jeszcze jedno pytanie zaioła niby działaja po miesiacy a jeżeli wczesniej pojawi sie atak to mozna zazyc choc połowke afobamy lub alproxu ?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Sortuj wg