Zioła

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: Zioła

przez wróbelek Elemelek 03 sie 2008, 16:10
hmm, nawet jak nie dostaniesz ich u siebie to na internecie bezproblemowo na pewno da się zamówić;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Wojtek bez portek 03 sie 2008, 20:28
Preparaty z macy można kupić w aptece.
Po tym jak oskarżono kavę o powodowanie uszkodzeń wątroby, nie kupisz jej w aptece i w sklepie zielarskim pewnie też nie. Zostaje tylko internet.

przez gabriel 04 sie 2008, 14:37
Wojtek bez portek napisał(a):Preparaty z macy można kupić w aptece.
Po tym jak oskarżono kavę o powodowanie uszkodzeń wątroby, nie kupisz jej w aptece i w sklepie zielarskim pewnie też nie. Zostaje tylko internet.

Czytałem, że kava jest niezła, w necie można kupić jedynie wyciąg w tabletkach i to bardzo drogi, starczający na ok. 15-30 dni. Po za tym nie mam zaufania do sklepów internetowych(pewnie dlatego, że jeszcze nic nie kupowałem w necie). Nie wiem jak maca ale chyba warto spróbować. Jeżeli chodzi o wątrobę to nie bardzo mnie ona interesuje. Wolałbym kavę niż stabilizację nastroju za pomocą alkoholu :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mefistofeles24 11 wrz 2008, 10:06
hmmm ziola to dobre rozwiazanie, ale pojawia sie dylemat - ablo ziola, albo farmaceutyki... bo jedno z drugim wchodzi w dosyc silne interakcje (np. kozlek lekarski z SSRI) wiec nie warto ryzykowac... aczkolwiek jest to dobra alternatywa jesli ma sie np kotkajl lekow w CHAD (przeciwpsychotyczne, przeciwdepresyjne, stabilizatory nastroju), a chce sie zejsc z czegos, np antydepresanta... mozna wtedy zafundowac sobie ziolka... swoja droga znam doskonaly specyfik ze stanow, 100 % naturalny, zwie sie amoryn
http://www.amoryn.com/formula.html
Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce." A. Schwarzenegger

Zycie jest komedia dla tych, którzy patrza,
a tragedia dla tych, którzy czuja.

przez lukas 13 wrz 2008, 12:07
stosowałem kave, mocno usypiała,jak po alkoholu, dobra zamiast środka nasennego.

przez wisniaczynka 17 paź 2008, 21:45
Czy stosował ktoś te zioła na nerwicę żołądka??

Ja mam ciągłe biegunki:(( jak się zdenerwuję i nie wiem już jak sobie z tym poradzić....

Proszę o pomoc...

przez lucjan01 04 lis 2008, 02:39
siema forunerwice :D
mam pytanie, czy ktos zazywal rhodiolin rownoczesnie z setaloftem lub innymi anty?
mam derealki i dziwny stan, szczegolnei problemy z pamiecia i pomyslalem, zeby sie wspomoc rhodiolinem, ale nei ma nic w necie...
jak myslicie, ma ktos jakies odswiadczenia??
dzieki pozdrav

przez eserda 12 lis 2008, 14:55
Różeniec górski przy dłuższym stosowaniu powoduje silne stany lękowe tak wiec nie polecam mimo że antydepresyjnie działa świetnie już po 1tabletce...Polecam medytacje,nagrania Ewy Foley,afirmacje i mieszanke ziołową,życie bez żadnego lęku to depresja...
oprócz tego magnez,omega 3

przez Jovita 15 gru 2008, 19:42
lukas napisał(a):stosowałem kave, mocno usypiała,jak po alkoholu, dobra zamiast środka nasennego.

To sie nazywa kava? W sklepie zielarskim mozna kupic tak? Rozumiem ze takiego typu ziolka nie uzalezniaja.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez bern35 13 mar 2009, 15:31
witam.
Moja dziewczyna ma nerwicę natręctw , czy znacie jakieś ziółka które by jej pomogły ?
Psychotropy nic jej nie dają ,próbowała leki homeopatyczne ,też nic.
Może komuś z tą chorobą pomogły jakieś zioła?

przez Tunia03 23 mar 2009, 01:46
Witam, byłam na tym forum chyba 2 lata temu, skorzystałam z mieszanki Ojca Gabriela plus krople L72 (też są rewelacyjne) plus Omega 3 Gold i po ok 3-4 tyg.przeszla mi cała nerwica i depresja! W tej chwili jestem w trakcie rozwodu więc mam porządną dawkę stresu i zaczyna mi nerwica wracać, a ponieważ zgubilam karteczke z mieszanka ziołową wrócilam tu ponownie aby odpisać. Ludzie, to naprawdę działa,nie bierzcie psychotropów (no chyba że nie dacie rady bez) i pijcie zioła. Ja miałam bardzo silną nerwicę lękową z agrofobią i depresją orzez 20 lat, nie sądziłam że kiedykolwiek wyzdrowieje,bo panicznie bałam się leków.W ogóle dziwię się jak wy mając nerwice lękową nie boicie się skutków ubocznych wypisanych w ulotce,ja po zażyciu pierwszej tabletki od razu miałam wszystkie niepożądane objawy (pewnie w 90%wyimaginowane przez mój chory umysł) i nie było mowy żeby coś brać. Baraqs,jesli tu bywasz to wielkie dzieki za tą mieszankę ;)
Tunia

Czy ktoś stosował V-tonic

przez kami_lla 23 mar 2009, 16:38
Witajcie,
czy ktoś stosował taką mieszankę ziołową?
Pozdrawiam.

Re:

przez Tunia03 23 mar 2009, 16:45
baraqs napisał(a):Recepta jest taka, bierzemy:
1/ część (50g) ziela rdestu ptasiego
2/ część (50g) ziela melisy
3/ część (50g) ziela srebrnika
4/ część (50g) krwawnika pospolitego
5/ część (50g) ziela serdecznika
6/ część (50g) ziela dziurawca
7/ część (50g) lisc miety+ pokrzywy+ podbialu
8/ dwie części czyli 100g kwiat glogu
9/ część (50g) korzen lukrecji
10/ część (50g) porost islandzki
11/ dwie części czyli 100g szyszki chmielu
12/ trzy części czyli 150g korzenia kozłka

Zioła wymieszać ze sobą, i parzyć według receptury, czyli :
2-3 łyżki stołowe (czubate) wsypać do naczynia, zalać 3 szklankami wrzącej wody, przykryć na 50 minut, przecedzić, i pić 3 razy dziennie po 1/3, lub pół szklanki, 20 minut przed posiłkiem.

Gwarantuję, że po 3-4 tygodniach pojawią się efekty, czasami może się to pojawić później, ale chyba tylko w najgorszym stanie choroby.
Cudowne jest to, że przebija to o głowę inne leki, i dla mnie pomogło a 5 tygodniowy (wcześniejszy) mój pobyt w szpitalu, nawet w połowie nie był tak pomocny.
Zioła zalecane na depresję, i nerwicę.

życzę zdrowia

Rewelacja,polecam!
Tunia

przez Vitalia 23 mar 2009, 17:27
ja mam pytanie odnośnie punktu 7, tam ma być w sumie 50g mięty, podbiału i pokrzywy, czy też po 50 g każdego z tych ziół? jeszcze komuś ta mieszanka pomgła????

[*EDIT*]

może ktoś ma jakiś kontakt do ojca Gabriela?

Sortuj wg