Zioła

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez rob 05 cze 2007, 23:41
witam wszystkich,
tez mam nerwice i napady leku i depresje, kazdy lekarz mnie olewa, wysyla do innego w zwiazku z czym musze sobie sam radzic. psychiatra ostatnio mi przepisal seronil i lexotan, seronil po wzieciu 2och tabletek spowodowal wymioty(juz do niego nie wroce), lexotan biore jak mam napady, od 2-3dni jest okropnie.

na ulotce seronilu przeczytalem ze nie wolno mieszac z dziurkowcem. no ale tego juz nie bede brac

od 2dni zaczelem pic alveo, zbyt duzo jest glosow za zebym z tego zrezygnowal, odkladam kase i jakos mi starcza narazie.
wiecie jaki jest nalepsze dzialanie tego specyfiku, oczyszcza np jelita przez ktore sa wchlaniane takie zwiazki jak np mg, ktory nie dosc ze jest ciezko przyswajalny to wchlania sie tylko przez jelita, a skoro sa zanieczyszczone to i slaba wchlanialnosc jest.

zastanawiam sie czy nie zaczac rowniez pic ziolek z tej recepty, i prawie jestem zdecydowany, tylko nie wiem czy skoro juz pije te to czy moge mieszac!!! bo w skladzie alveo polowa z nich sie znajduje.

moze ktos z Was wie ??
"... znów rozkładam skrzydła i unoszę się nad wami..."
rob

leczenie ziolami

przez kriss1977 16 sie 2007, 12:13
witam
cierpie na schorzenie nerwicowe ,od dluzszego czasu stosuje mieszanke ziolowa na nerwice, od ksiezy bonifratrow ,czy ktos ma jakies doswiadczenie z tego typu terapia.Zazywam tez magnez i witaminy z grupy b,ostatnio spotkalem sie z opinia ze bez przeprowadzenia badania na zawartosc w organizmie mineralow nie powinienem zazywac magnezu i witamin bo moze zaszkodzic, tylko ze takie badanie kosztuje 170 zl + 60 zl wizyta, a przeporowadza sie je z analizy wlosa,moze ktos slyszal o innej i tanszej metodzie, nie chce przyjmowac chemi bo to slepa uliczka,moze psychoterapia ,moze ktos poradzi mi jakiegos dobrego psychoterapeute z lodzi.pozdrawiam i zycze zdrowia.

przez 1507 28 sie 2007, 22:08
agapla napisał(a):A ja miałam naprawdę ciężki stan i wyszłam z tego właśnie za pomocą ziół.Teraz czuje sie naprawdę dobrze , i dlatego myślę że ci którzy krytykuja zioła powinni się naprawdę zastanowić! Jeżeli chodzi o ten typ leczeniqa to trzeba troche wytrwałości, nie ma nic odrazu! Oprócz tego trzeba tez stosować inne rzeczy ( medytacja , afirmacja itp) żeby były efekty.Mam pytanie czy całe życie zamierzacie brać psychotropy?I co dalej? :?:

opisz swój stan co konkretnie ci było?
1507

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agapla 29 sie 2007, 14:35
maiałam to samo co ty juz ci o tym pisalam widocznie nie zauwazyłeś ;)

przez 1507 29 sie 2007, 14:48
agapla napisał(a):maiałam to samo co ty juz ci o tym pisalam widocznie nie zauwazyłeś ;)

a ile to trwało u ciebie?
1507

przez agapla 29 sie 2007, 20:24
prawie dwa lata

przez 1507 29 sie 2007, 21:18
to tak jak u mnie i w sumie nadal trwa czasem wydaje mi się że jestem blisko a czasem że znów zaczynam od poczatku
1507

Jakie naturalne leki na nerwice zażywacie? Piszcie tutaj

przez 1507 29 sie 2007, 22:07
Jakie naturalne preparaty zażywaćie na nerwice depresje, jakie wzmacniające i regenerujące układ nerwowy, jakie aktywizujące? tylko żadnej chemii. Będxze to taki leksykon waszych naturalnych spsobó na nerwicę dla wszystkich , piszcie w tym temacie.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:48 pm ]
to ja pierwszy choć nie próbowałem to znalazłem to:
http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=59
http://www.choreoterapia.com.pl/tupnij.htm
1507

przez agapla 30 sie 2007, 13:28
z tym że ja sie już wyleczyłam i jest ok

przez 1507 30 sie 2007, 14:07
agaplapodaj mi link do twojego zdarzenia nie mogę w tym gąszczu znaleźć, a jak długo brałaś leki i czy silne?
1507

przez agapla 30 sie 2007, 21:31
ja nie brałam zadnych leków ,leczyłam sie tylko naturalnymi sposobami

przez 1507 31 sie 2007, 11:26
agapla napisał(a):ja nie brałam zadnych leków ,leczyłam sie tylko naturalnymi sposobami

to niemożliwe!!!!!!! Napisz w tkim razie więcej co robiłas jak wygrałaś, przedewszystkim z własnymi myslami i co konkretnie łykałaś?
1507

przez tequilla23 05 wrz 2007, 14:29
Witam.. Mam pytanko do osób, które piły (piją) mieszkankę Ojca Gabriela.. Dziś zakupiłam wszystkie składniki , będę mieszać i pić :) Zastanawia mnie tylko to czy podczas kuracji mogę zażywać np Kalms?? Często popijam sobie też meliskę, bo lubię :) i nie wiem czy to też mogę połączyć?? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:32 pm ]
Zaczęłam to mieszać i mam problem, po pierwsze czy czasem na recepcie nie było 2x melisa?? I czy pokrzywy, podbiału i mięty ma być po 50g czy w sumie 50 g???

przez 1507 05 wrz 2007, 20:10
tequilla23 daj znać o efektach
1507

Sortuj wg