Zioła

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Leki ziołowe

przez nagietek 01 paź 2005, 14:33
ostatnio slyszalam o adh 5 cos takiego jest to z roslin ale co to jest i czy to pomaga prosze o odpowiedz

Przeniesiony do dzialu 'Leki' (dop. Lith)
nagietek

Re: leki ziolowe

przez skorpius 04 paź 2005, 07:26
nagietek napisał(a):ostatnio slyszalam o adh 5 cos takiego jest to z roslin ale co to jest i czy to pomaga prosze o odpowiedz

Przeniesiony do dzialu 'Leki' (dop. Lith)

nie wiem co to jest, ale z mojego doœwiadczenia wiem, że jak ktoœ ma nerwicę to mogš pełnić rolę pomocniczš, u mnie te cherbatki poprostu nie działajš tak jak majš!!! ale mam cichutkš nadzieję że tobie topomoże!

przez KOREK 24 paź 2005, 11:00
adh 5 ??? . Wiem ze jest lek o nazwie 5-HTP.U nas ciezko

dostepny.Wiecej informacji szukajcie w internecie.
KOREK

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 24 paź 2005, 13:11
Z ziołowych to na mnie jedynie duża dawka Valerinu

działała.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez anonimowy-zalamany 25 lis 2005, 10:47
A ja piju Melise :)

Leki bez recepty

przez Typek 29 lis 2005, 14:52
Witam
Mam prośbę, czy moglibyście napisać

mi jakie dragi można dostać bez recepty i czy jest jakiś sens brania czegoś takiego. Z góry dziękuję za odpowiedzi i

POZDRAWIAM.
Typek

przez Olka 29 lis 2005, 15:13
Wiesz, bez recepty to właściwie tylko ziołowe i

homeopatyczne:) Moim zdaniem nie ma sensu brac czegoś takiego. Kiedyś oczwyście - jak jeszcze się łudziłam, że sama dam sobie

rade brałam tabletki uspokajające ( ziołowe), piłam zioła, potem przerzuciłam sie na homeopatię wszystko to zdało sie na nic!

Proponuje bardziej rozsądne rozwiązania:) Pozdrawiam:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez Magda-27 29 lis 2005, 15:18
Hej! Leków bez recepty jest sporo np. Kalms, Persen, tabletki

ziołowe, są też ziółka, kropelki i syropki. Według mnie są one dosyć słabe i nie na każdego podziałają. Może lekarz

pierwszego kontaktu coś ci przepisze. Pozdrawiam!!! :D :D :D
Przyjaciel forum

przez anonimowy-zalamany 01 gru 2005, 16:27
RAcja, sensu nie ma :D Najlepiej isc do lekarza :D

przez reirei 04 gru 2005, 22:24
Ziołowe?? :lol: :lol: :lol: Zawsze jak zmieniałem lekarza

to mi na początek dawał jako wspomaganie. Wrzucałem je materiałowego woreczka i dawałem kotu żeby się pobawił. Oczywiście

dopiero po wykastrowaniu :D :D :D

przez anonimowy-zalamany 04 gru 2005, 23:28
buehehehehe :D

Zioła

przez Dydona 10 sty 2006, 13:25
U Bonifratów - w Krakowie na Krakowskiej 48 /sklep czynny od poniedziałku do piątku/ jest syrop uspakajający ANTINERVINUM- godny polecenia. Tel (012) 430-61-22 Oprócz tego warto udać się tam na wizytę przed zakupem ziół do przyjmującego akurat lekarza , wizyta bezpłatna drzwi obok sklepu zielarskiego, /najczęściej jest to Bonifrata/ i opowiedzieć mu o swoich dolegliwościach, a on da receptę na mieszankę ziół, którą trzeba zakupić w sklepie zielarskim właśnie u Bonifratów. Wytrwałości w parzeniu i piciu co wcale nie jest trudne jeśli ma się w domu termos :wink:

ZIOŁA

przez baraqs 09 lut 2006, 18:43
Witam
Cierpię na nerwicę, a konkretnie zdiagnozowano zespół lęku napadowego, lęki mieszane, nerwicę natręctw.
Byłem 2 razy w szpitalu psychiatrycznym, leczony najpierw nieskutecznie Anafranil-em SR75, Asentrą.
W szpitalu podawano mi Stimuloton 75mg dobę, Neurotop 600mg dobę.
Oczywiście skutek mierny.
Zalecono psychoterapię, ale ja jeszcze dodatkowo pojechałem do Monasteru w Supraślu, tam przyjmuję mnich Ojciec Gabriel, który słynie z tego, że wypisuje za darmo recepty, na kurację ziołami.
To jest wiedza przekazywana z dawnych lat, i co najważniejsze jest skuteczna.
Poniżej przedstawiam zeskanowaną receptę, z którą należy udać się do sklepu z ziołami, i wszystko to zakupić, następnie wymieszać i zażywac 3 razy dziennie, 20 minut przed posiłkiem po połowie szklanki naparu.
Dla mnie naprawdę pomogło, i wcale nie trzeba odstawiać lekarstw, ja tylko zmniejszyłem później dawkę Stimulotonu.
Możecie też zadzwonić do tego Monasteru w Supraślu, i dowiedzieć się czegoś więcej
Są to zioła działające na depresję, jak i nerwicę.
Szczerze polecam, i możecie się też skonsultować ze swoimi lekarzami, jestem ciekawy co Oni powiedzą na ten temat
Obrazek
Obrazek

przez baraqs 13 lut 2006, 19:36
Zapomniałem dodać, że u mnie poprawa zdrowia objawiła się dopiero po miesiącu zażywania.
Znakomite w tym, jest to, że wierzę, iż te zioła doprowadzą mnie do całkowitego wyleczenia, i nie potrzebna jest mi żadna psychoterapia.
Jezeli ktoś bedzie zażywał te zioła, to bardzo proszę o opisanie, kiedy zniknęły dolegliwości nerwicowe.
Są to zioła takie jak te co sprzedają "zioła księdza klimuszko", te są podobne, różnica polega na tym, iż te zioła działają skuteczniej, i są bezpłatnie przypisywane, tylko dlatego, bo mnisi chcą każdego człowieka wyleczyć, a nie zarobić na nim, tak jak to czynią Ci co sprzedają zioła Klimuszki

Sortuj wg