Melatonina

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Melatonina

przez Aruns 20 kwi 2007, 18:09
Wprawdzie nie jest to typowy lek psychotropowy, lecz hormonalny, to jednak mam z nim bardzo pozytywne doświadczenia. W dawce 3 mg na godzinę przed planowanym udaniem się na spoczynek rozwiązuje całkowicie moje uciążliwe i przewlekłe problemy z zasypianiem. Dodatkowy atut to normalne wybudzenie się rano i brak nieprzyjemnych wrażeń "zapadania się", jak po wielu lekach nasennych.

re

przez AronFtv 14 cze 2007, 00:13
Ja tak samo brałem kiedyś na sen ten lek delikatny pobudza czynnik snu nie uzależnia u mnie skutków ubocznych nie widziałem
Podpis usunięty przez administratora.

przez Amy Lee 14 cze 2007, 17:55
Bardzo zacny preparat.
Nie zasypiam po nim szybciej, ale budzę się przytomniejsza i nie chce mi się spać po południu :smile:
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Melatonina

przez Roman Tyczny 28 lut 2009, 04:35
Też próbowałem melatoniny 3mg, i tak samo zadnych skutków ubocznych.Jeśli chodzi o efekty to ciężko mi ocenić, bo mieszałem razem z Velerian Root i 5-htp :-)
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

przez Akari 01 mar 2009, 21:30
Brałam melatoninę i nic mi nie pomogła. Gdy zaczęłam ją mieszać z Ataraxem - spałam jak kamień ^^
Ktokolwiek posiada, cokolwiek posiada — posiada nieszczęście.

przez Princessa 01 mar 2009, 21:49
Ja, brałam ten lek, ale za krótko żeby tu cokolwiek powiedzieć. Zaraz potem zaczęłam brać Mianserin na sen. Ale dosyć szybko po Melatoninie zasypiałam.
Otulmy chmury marzeń... i z podniesioną głową lećmy ku słońcu...:)

Sortuj wg