Deprim

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Deprim

przez Michuj 20 lip 2011, 20:29
A ja sobie chyba to wypróbuję w odległych czasach, jak mi coś odbije i będę antydepresanty odstawiał.
Ale to nie szybko ;)
Michuj

Deprim

przez cancel53 23 sie 2011, 15:47
witam. a ja mam do Was takie pytanie; brałem przez 10dni Deprim Forte (jeden listek), czuje się lepiej ale lekarz przepisał mi inne leki. Minęły dwa dni od kiedy nie biorę Deprimu - orientujecie się kiedy mogę napić się alokoholu? jak długo Deprim może utrzymywać się w organizmie?

Deprim

przez lula221 25 sie 2011, 12:52
Cancel53,ja brała Deprim dosc długo i piłam przy nim alkohol a jestem naprawde przewrazliwona osoba,przy antydepresantach etraz nie rusze nawet piwka,wiec nie masz si czego obawiac,po Deprimie mozesz natychmiast pic alkohol,nawet w trakcie,to ziółka.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Deprim

przez clone 25 sie 2011, 16:38
Deprim jest dużo droższy od antydepresantów i o wiele mniej efektywny...

Deprim

przez xanonymous 24 paź 2011, 19:26
Ziele dziurawca – Herba Hyperici (Johanniskraut) niegdyś popularne jako środek żółciopędny i przeciwbiegunkowy, przywracający równowagę w przewodzie pokarmowym. Obecnie zalecany również w fitoterapii chorób układu nerwowego. Wyciągi alkoholowe i ekstrakty suche z dziurawca zawierające hiperycynę, ksantony i floroglucyny działają przeciwdepresyjnie i uspokajająco. Poprawiają samopoczucie, wzmacniają, uodparniają na stres, działają adaptogennie. Uprawniają procesy uczenia się i zapamiętywania oraz odtwarzania informacji. Przywracają chęć do życia. Dodatkowo poprawiają trawienie i pobudzają przemianę materii. Działanie jest odczuwalne po dłuższym i regularnym zażywaniu preparatów dziurawca. Hiperycyna jest inhibitorem monoaminooksydazy (MAO). Dziurawiec działa przeciwdepresyjnie również poprzez hamowanie wchłaniania zwrotnego dopaminy, serotoniny, kwasu gamma-aminomasłowego GABA, glutaminianu i noradrenaliny. Niewątpliwie podnosząc stężenie tych mediatorów dziurawiec wyzwala zadowolenie, radość i euforię. -> http://rozanski.li/?p=1012

Deprim

przez Pegi 19 sty 2012, 12:10
Zastanawiam się nad kupnem Deprimu, tylko tak czytam i widzę, że sporo osób uważa to za stratę pieniędzy :(
i już nie wiem czy decydować się na deprim czy coś innego...
Moim celem jest uwierzyć w słowa:
"Nie porzucaj nadzieje,
Jakoć sie kolwiek dzieje:
Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,
A po złej chwili piękny dzień przychodzi."

Deprim

przez Kiya 19 sty 2012, 12:18
Pegi, może spróbuj na początek herbaty z dziurawca... Jeżeli chcesz tak bardziej ziołowo...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Deprim

przez Pegi 19 sty 2012, 12:24
chciała bym bardziej skutecznie ;)
tylko jeszcze brak odwagi udać się do lekarza
"Nie porzucaj nadzieje,

Deprim

przez Kiya 19 sty 2012, 12:26
Pegi, obawiam się, że Deprim nie będzie dużo skuteczniejszy od herbatki, skoro i jedno i drugie jest na bazie dziurawca. Ale leki na każdego działają inaczej... Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz...

Deprim

przez Pegi 19 sty 2012, 12:27
Dzięki :)
zatem zaraz idę do apteki i będę próbować walczyć z tym dziadostwem :)
"Nie porzucaj nadzieje,

Deprim

przez Kiya 19 sty 2012, 12:28
Poza tym lekarz ogólny też może Ci wystawić receptę na jakieś antydepresanty - zagadaj przy okazji jakiegoś przeziębienia, że czujesz się źle...

Deprim

przez Sabaidee 19 sty 2012, 12:42
Pegi, deprim to nie jest lek, bo niczego nie leczy. Depresje wynikają z zaburzeń biochemii mózgu, więc tutaj żaden dziurawiec Ci nie pomoże, a przynajmniej na dłuższą metę nie pomoże.
Sabaidee

Deprim

przez KrasnalSRRI 21 sty 2012, 17:00
Kiya napisał(a):Pegi, obawiam się, że Deprim nie będzie dużo skuteczniejszy od herbatki, skoro i jedno i drugie jest na bazie dziurawca. Ale leki na każdego działają inaczej... Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz...

nie pisz głupot bo tea z dziurawca nie ma własciwosci antydepresyjnych bo w wodzie nie powstaja zwiazki ktore maja działanie antydepresyjne a dziurawiec w tabletkach ma wyciag ktory zawiera to a najlepszym preparatem z dziurawca na depresje jest nalewka alkoholowa z dziurawca dostepna w kazdej aptece albo sklepie zielarskim lub mozna ja samemu zrobic. Najlepsza dlatego ze dziurawiec w alkoholu odaje najwiecej sub ktora dziala antydepresyjnie i czuc to a deprim przereklamowany i drogi wyciag w aptece kosztuje niecale 9zł za 100ml chodz starcza na gora tydzien ale warto jak sie małaaaa depresjee, a co do dziurawca ze nie jest lekiem też g.. prawda piszecie glupoty a wogle sie nie znacie jest to lek ziołowy stosowany od setek lat i dziala na depresje a depresja jest choroba i niedobor przekaznikow w mózgu czyli depresja to choroba jak ma sie bardzo małe objawy depresyjne dzurawiec brany systematycznie przez 1-2-3 miesiace napewno pomoze, nie znacie sie nie piszscie glupot bo tylko osoby dotkniete tym wprowadzacie w bład

Deprim

przez Kiya 21 sty 2012, 23:20
KrasnalSRRI, napisałam "obawiam się, że" a nie "tak jest na pewno, wiem, znam się". Naucz się czytać ze zrozumieniem i PISAĆ.

Sortuj wg