Deprim

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Deprim

przez KOREK 20 sty 2006, 12:47
Na opakowaniu Deprimu jest ostrzezenie;w trakcie brania leku nalezy unikac długotrwałego przebywania na słoncu.No nie jest to dosłowny cytat ale cos w tym stylu.Istniała kiedys teoria,ze depresja powstaje na skutek braku ogolnie mowiac słonca.Nie wiem czy jest to teoria nadal obowiazujaca czy nie.Na pewno brak słonca pogłebia depresję.Dlatego stosowanie Deprimu i innych lekow zawierajacych dziurawiec wydaje mi sie troszeczke dziwnym pomysłem.

przez Olka 20 sty 2006, 13:48
no tak tradycyjna droga walki z nerwica odbywa sie poprzez: zażywanie ziołowych tabletek, homeopatycznych, picie ziółek, wizyty u wszelkiej maści lekarzy, plus bioenergoterapeuci...........i nie wiadomo co jeszcze a na koncu psycholog! Ja tez uwazam za głupote zazywanie kalmsów, deprimów....i itd.:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez jolitta66 04 kwi 2006, 11:09
deprim jest bardzo dobry szczegolnie na stany depresyjne ale dziala po ok 2 tygodniach.Kalms z kolei uspokaja, mysle ze mozesz sobie darowac juz ten persen .Chociaz sa to leki na bazie ziół nie ma potrzeby przyjmowac ich w nadmiarze.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gość 04 kwi 2006, 19:38
oczywiscie ze mozna persen jest juz nie potrzebny bo ma podobne dzialanie do kalms wiec po co on dodatkowo
Gość

przez Gość 05 kwi 2006, 09:40
Witam znam deprim z własnego doświadczenia polecał mi go lekarz brałam przez jakiś czas i czasami powracam do kuracji...mogę powiedzieć że pomógł mi stałam się żywsza bardziej otwarta lepiej się czułam nie miałam silnych lęków....ale niestety gdy przestałam go brać znów wszystko powróciło :cry: myślę że leki nie mogą do końca pomóc...nie wiem co może pomóc ja jestem źle nastawiona do psychoterapii bo tam znów wizyty u psychiatry i te inne sprawy..próbuję sama pokonywać nerwicę z czasem mi się udaje chwilami jednak muszę przyznac że mam nawroty i nie daję rady
Gość

przez Gość 05 kwi 2006, 17:03
ludzie jak ja mogę brać psychotropy jak mnie wczoraj się wydawało że umrę po Deprimie jeden dzień go wzięłam i nawet o nim myśleć nie chcę :cry: :cry:
Gość

deprim

przez Kali 05 cze 2007, 00:03
Brałem deprim dosyć krótko ale uważam że to strata pieniędzy równie dobrze można sobie kupić paczkę cukierków.

przez smutna48 15 cze 2007, 20:27
Nie lubię tego leku jakas jestem po nim nadwrażliwa na światło normlanie jak wampir dobrze ze się nie palę ...ktoś jeszcze miał takie odczucie?
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez blackwitch 05 paź 2007, 08:31
Witam, biorę deprim od ponad miesiąca, uważam że pomaga. Czuję sie znacznie lepiej, nie mam głebokich stanów depresyjnych.
“You can't always sit in your corner of the Forest and wait for people to come to you... you have to go to them sometimes.” Winnie the Pooh

Hej

przez Vermi 12 lis 2007, 23:21
Ja wzięłam 2 paczki deprimu, po czym całkowicie z niego zrezygnowałam. Nie widzicie że to tylko "syntetyk"? Człowiek myśli że będzie po nim czuć sie dobrze, po czym naprawdę tak się czuje. Psychiatra także odradzil mi branie go, mówiąc że nie wyleczy ona prawdziwej depresji.
Vermi

przez Margaret 18 gru 2007, 11:04
Deprim. Hm...po nim dostałam takich boleści żołądka że szkoda gadać ;)
Odcięli aniołom skrzydła, bo dawały wolność.
Odarli ich z szat, gdyż były za piękne.
Obrzucili je błotem, bo białą skórę miały
Teraz stoją ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskonałe...
ExModerator

przez daniel_chicago 18 sty 2008, 08:59
ogólnie jak dla mnie powinno się wycofać ten lek... moja starsza mnie nim faszerowała na depresje - efekt zerowy a jedynie pojawił się u mnie guzek w piersi od tego (chyba od tego)... jeżeli ktoś ma słabą depresję to może zadziała ale wątpię....
trzeba przetrwać zimę żeby móc poczuć wiosnę...

przez celineczka3 18 sty 2008, 10:03
Deprim zawiera wyciąg z dziurawaca a ten z kolei uwrażliwia na światło.Dlatego minusem tego leku jest to że nie można wystawiać się na słońce podczas jego brania....osobiście uważam że prawdziwej depresji to on nie wyleczy, ale jak ktoś ma depresje sezonową to moze coś dać.Chociaż równie dobrze można sobie w zimie zafundowac terapie światłem..:D:D:D
celineczka3

przez blaise 01 lut 2008, 16:15
Biorac dziurawiec i wystawiajac skore na slonce, pwoduje powstawanie plam na skorzem ot caly sekret.
A tak na serio, deprim to placebo, ewentualnie moze byc dobry na chandre. Deprim to zart.

Sortuj wg