Czy da się zregenerować mózg jakimiś lekami i suplami?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Bagatelka 30 lip 2016, 14:45
Leczę się od 7 lat i biorę zestaw leków jaki mam poniżej i wreszcie czuję się WYŚMIENICIE pod każdym względem.
Wszystko dzięki pregabalinie, którą od niedawna biorę.

Mimo wszystko interesuje mnie jednak czy są jakieś leki(legalne, od lekarza a nie gówna z internetu) oraz suplementy(z apteki albo sklepu zielarskiego), które mogą pomóc jakoś zregenerować mózg albo chociaż go wspomóc?
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

przez Kontrast 30 lip 2016, 21:46
Witaj. Zestaw dobry antylekowy ale pregabalina dziala na gabe wiec caly czas na tym zestawie nie pojedziesz. Nootropy sa dobre, mozna je kupic w pl na recepte lub zamowic bez np z Czech. Poczytaj o neurogenezie bo to chyba o to ci chodzi i nie ogranicza sie tylko do leków ale mozna ja wyzwolić ćwicząc, uczac sie robiąc rzeczy które sie nie robiło czy poprzez rozwijanie wyobraźni. To przynosi lepsze skutki niz sama chemia lecz polega na przełamywaniu siebie bo to co nam sie najbardziej nie chce, najbardziej zniechęca tworzy najwięcej połączeń.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Gal 31 lip 2016, 01:17
da się i bez supli, jeśli spotkasz boską istotę i zstąpi na Ciebie jej błogosławieństwo. Serio serio
Gal

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg