odrobaczcie się, odrobaczcie się, odrobaczcie się

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez bedzielepiej 03 lip 2016, 10:37
Przykład z życia wzięty. Mój pies, był grzecznym, cichym, nieśmiałym stworzonkiem, w ogóle nie szczekał. Taki milczek biedny, smutny i tylko by spał. Po podaniu tabletki na pasożyty wydalił mnóstwo długich, białych obleńców. Wiem, to obrzydliwe i pewnie czytacie przy jedzeniu, ale nie mogłam się powstrzymać i musiałam to napisać. Ale do czego zmierzam, już wyjaśniam. Nastąpiła gwałtowna zmiana w jego zachowaniu, pies dostał ADHD, skacze, biega, oszczekuje wszystko i jest wulkanem energii. Wcześniej się bał, a teraz gryzie nas i próbuje wskoczyć na łóżko. Musieliśmy zabarykadować się przed nim w kuchni, bo się go boimy...

Ale nasunęła mi się taka refleksja, czy z nami, ludźmi, nie jest tak samo. Może to wewnętrzne pasożyty odbierają nam smak życia i chęć działania, powodują że nie chce nam się z nikim gadać. A co jeśli za nasze lęki i fobie tak naprawdę odpowiadają robaki? Żyję dłużej niż mój pies, a on już wyhodował takie glisty, a taki malutki jest.

Z tym że się nie znam, nie wiem jak często trzeba takie coś robić, a nie chce też iść do lekarza po jakieś chemiczne gówna. Myślałam o jakiś preparatach ziołowych. Może ktoś z was coś poleci?

przez Kontrast 03 lip 2016, 11:06
Nie boisz sie, ze będziesz szczekać i merdać ogonkiem?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez bedzielepiej 03 lip 2016, 12:28
Kontrast napisał(a):Nie boisz sie, ze będziesz szczekać i merdać ogonkiem?

Nie, bo nigdy tak nie miałam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stracona100 03 lip 2016, 12:50
Jak mozna dopuscic do tego, by pies byl tak zarobaczony?!!!
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Liber8 03 lip 2016, 13:02
Nigdy się nie odrobaczałem, może warto by coś zrobić w tym kierunku, bedzielepiej dobry temat.
W Polsce uważa się, że 80% ludzi ma chociaż jednego pasożyta typu owsik włosogłówka, co siódmy Polak ma glistę, a co 12. ma tasiemca. Prawdopodobieństwo, że osoba, która nigdy w życiu się nie "odrobaczała", nie ma robaków, jest bardzo małe.
:shock:
http://kobieta.onet.pl/zdrowie/profilak ... czac/fh6e6

przez Michellea 03 lip 2016, 13:38
Przeczytałam ten wywiad i usłyszałam głos mojej nerwicy natręctw: "Widzisz? Musisz więcej myć ręce. Nie pij żadnych ziółek, jeśli nie chcesz mieć tasiemca w mózgu. I pozbądź się kota."

przez bedzielepiej 03 lip 2016, 14:13
Stracona100 napisał(a):Jak mozna dopuscic do tego, by pies byl tak zarobaczony?!!!

Kupiliśmy go dzień temu, skąd mamy to wiedzieć.

Michellea napisał(a):Przeczytałam ten wywiad i usłyszałam głos mojej nerwicy natręctw: "Widzisz? Musisz więcej myć ręce. Nie pij żadnych ziółek, jeśli nie chcesz mieć tasiemca w mózgu. I pozbądź się kota."

Też tak mam :) stąd mój temat

przez eovo 03 lip 2016, 14:49
Liber8 napisał(a):Nigdy się nie odrobaczałem, może warto by coś zrobić w tym kierunku, bedzielepiej dobry temat.
W Polsce uważa się, że 80% ludzi ma chociaż jednego pasożyta typu owsik włosogłówka, co siódmy Polak ma glistę, a co 12. ma tasiemca. Prawdopodobieństwo, że osoba, która nigdy w życiu się nie "odrobaczała", nie ma robaków, jest bardzo małe.
:shock:
http://kobieta.onet.pl/zdrowie/profilak ... czac/fh6e6

Może warto wkleić do działu samotność ku pokrzepieniu.

przez coccinella 03 lip 2016, 22:09
czytałam gdzieś (ale już nie pamiętam źródła), że każdy człowiek, który ma kontakt ze zwierzętami powinien się raz w roku odrobaczyć. Nie wiem ile w tym prawdy. Lekarz pierwszego kontaktu może przepisać receptę na taką tabletkę.
Nie chce mi się.

przez Stracona100 03 lip 2016, 22:37
bedzielepiej napisał(a):
Stracona100 napisał(a):Jak mozna dopuscic do tego, by pies byl tak zarobaczony?!!!

Kupiliśmy go dzień temu, skąd mamy to wiedzieć.

To poprzedni właściciel się nie popisał :time:

przez nieboszczyk 04 lip 2016, 13:41
to śmieszne że moim rodzicom to wisiało i było o.k.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Bonifacy 04 lip 2016, 13:45
Mnie kiedyś robaki sledziły chodziły za mną wszędzie je widziałem,leki pomogły.Już ich nie ma wygineły.
F 20.6
Zeldox,Depakine Chrono,Olanzin,Alventa

przez ladywind 05 lip 2016, 00:11
ale głupoty czasem piszecie hihihihi można sie chociaz posmiać hihihi nide sie odrobaczyc to mi zniknie depresja :lol: nie no własnie sie odrobaczyłam alkoholem-polecam :great:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez ladywind 05 lip 2016, 00:19
Z tym że się nie znam, nie wiem jak często trzeba takie coś robić, a nie chce też iść do lekarza po jakieś chemiczne gówna. Myślałam o jakiś preparatach ziołowych. Może ktoś z was coś poleci?
nic prostszego jak oddac kupe do badania i sie przekonac czy ma sie jakies robaczki :mrgreen:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg