ODSTAWIAM PSYCHOTROPY I OCZYSZCZAM JELITA DIETĄ DR DĄBROWSKI

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez bedzielepiej 29 maja 2016, 03:34
Już mam dość parłogenu, efekty brania tego leku przez roku są następujące:
-ryczenie codziennie
-apatia
-zrąbane koszmary po których boję się iść spać bo nie wiadomo co jeszcze się przyśni
-przytycie 12 kg spowodowane zapewne kamieniami kałowymi, które zgromadziły się w mych jelitach przez liczne zaparcia wywołane tymże parszywogenem
-hemoroidy w wieku 25 lat wywołane tymi zaparciami
-kompulsywna żarłoczność na słodkie
-kompulsywne wydawanie pieniedzy na słodycze a później płacz, ze nie dam rady już wcisnąć trzeciej tabliczki czekolady
-zero motywacji do działania
-zero energii
-zero radości gdy się już zmusi do działania
-zero chęci do wychodzenia do ludzi
-fobia społeczna i zesranie przed ludźmi, ciągłe zastanawianie się, czy dobry mam grymas na twarzy, czy zaraz ktoś mnie nie zaatakuje że nie podoba mu się moja skwaszona morda
-pustka w głowie
-ślepota
-niezdolność do koncentracji
-nadmierna senność, jak to kurde ma być lek stymulujący to ile bym bez niego spała jak teraz śpię 13 godzin
-brak orgazmów
-kupa siniaków (jak pokazałam je psychiatrze to powiedziała że ich nie widzi)
-ziewanie
-słaba pamięć, nauka na tym leku to jakaś porażka

Zamierzam odstawić jak najprędzej to ścierwo i przejść na 3-6 tygodniową dietę oczyszczającą owocowo warzywną. Tak.

przez eovo 29 maja 2016, 09:26
Oczyszczenie spoko ale leku ci nie zastąpi może warto zmienić lek albo przejść na metody alternatywne które sa opisane w tym dziale

przez atic 29 maja 2016, 09:28
dużo tych minusów
atic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JERZY62 29 maja 2016, 10:27
Coś za dużo myślisz że o tym oczyszczaniu... np. że lewatywa pomoże Ci na depresję.
♪♪♪

przez Korat 29 maja 2016, 10:40
Skoro po roku brania jest gorzej niż było, to się nie pier.olić, odstawić (powoli, z głową). A na następnej wizycie u lekarza rozpocząć kurację czymś innym, najlepiej z innej grupy o innym mechanizmie działania. Nie rezygnować z leków na amen.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

przez bedzielepiej 03 cze 2016, 23:57
nie wyszło, wytrzymałam półtorej dnia na tej żałosnej diecie i teraz mam kompulsa
w ogóle tej diety nie wolno stosować przy depresji, teraz wiem czemu

ech

przez neon 04 cze 2016, 10:08
o, myślałem ze tylko ja jestem takim fenomenem, ale też dostałem hemoriodów od parogenu. gdyby nie to lek by mi pasował, potrafiłem wykorzystać jego potencjał, ale przecież nie bede chodził z igłami w dupie, bo jak odstawiam parogen to wszystko wraca do fizycznej normy. konsultowałem sie z forumowym fachurą z dziedziny prochów i doszłedłem do wniosku ze wypróbuje jeszcze Ladasten, a jak to nie pomoże to wypróbuje palnąć sobie w łeb, ale najpierw zaczekam aż mój pies zdechnie.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez Bagatelka 04 cze 2016, 13:32
Hemoroidy i zaparcia po paro? :shock: U mnie ten lek doskonale reguluje wypróżnianie. Podczas brania zdarza się, że korzystam z wc niemal codziennie, a łajno jest takie, że kibel się zapycha. :evil:
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

przez Lord Kapucyn 04 cze 2016, 13:33
Paroksetyna generalnie może powodować zaparcia (przez swoje działanie antycholinergiczne), więc jeżeli nałoży się to z innymi czynnikami które sprzyjają zaparciom (np. dieta uboga w błonnik) czy generalnie predyspozycjami sprzyjającymi hemoroidom to teoretycznie jest to możliwe, ale raczej dość rzadkie.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez agusiaww 04 cze 2016, 14:23
bedzielepiej, zaparcia to masa osob ma i bez antydepresantu. Kup sobie xenne, moich jakies 90% znajomych uzywa.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez wychylylybymy 04 cze 2016, 14:42
dulcobis 2 tabsy na noc a rano cie przeczysci .
radze pieluchę załozyc na noc :)

przez bedzielepiej 04 cze 2016, 16:28
He he nie spodziewałam się takiego zainteresowania moim stolcem :P zabawne jest to, że ten głupi Partogen mi zadali właśnie na nerwowe jelito (przed wygłaszaniem prezentacji nie schodziłam z kibla bo chciało mi się ciągle s.rać, to samo po każdym kole na uczelni, półgodzinne blokowanie uczelnianego kybla i wysrywania wnętrzności i ten niebiański odlot i ulga) a teraz ciągle swędzi mię doopa jakbym miała jakieś owsiki... jak raz mnie na mieście zaczęło swędzieć to była męka!!! i jakiś psychiatra mi wmawiał, że ten lek leczy jelito drażliwe!!!! NIGDY nie miałam hemoroidów, ten lek dał mi raka!

Ale nie długo się to zmieni, bo mam rewelacyjny plan!!! kupiłam sobie amerykansky bestseller "Wylecz się sam. Megadawki witamin " Andrewa Saula oraz zgodnie z tym co tam pisze :
-witaminy B komplex w dawce 50 mg każda
-niacynamid chyba trza dojść do dawki 2000 mg bo tyle jadły chore myszy z Alzheimerem
-glutamina 2000-3000mg
-witamina C w proszku
-cdp-cholina a jak się skończy to lecytynę sojową w granulacie będę go zjadł łyżkami
-cynk 20 mg
-kelp 2100 mg
-manges z b6 i mam też cytrynian mangesu
-witaminę B12 w tabletkach będę przyjmować donosowo

hue hue hue :twisted:

do tego odpowiednia dieta, nie będe se niczego odmawiać, ale nie będę jeść mięsa i nabiału, będę jeść dużo kiełków i owoców, warzyw i słodycze jak zawsze z orzeszkami w chrupiącej skorupce.

przez warrior11 04 cze 2016, 17:40
bedzielepiej,
Nie przesadzaj z tymi dawkami,za dużo suplementów wcale takie zdrowe nie jest,najlepiej sama
sprawdź na sobie co i w jakich ilościach Tobie pomoże i po czym będziesz się dobrze czuła,ale
lepiej nie zaczynaj od za dużych dawek.
Potwierdzasz tutaj,że w leki psychotropowe łatwo się wchodzi,ale już wyjście z tego łatwe nie jest,
czasami to prawdziwa sztuka .Oczyszczanie i odtruwanie organizmu będzie miało jakiś sens,jeżeli
uda Ci się najpierw uwolnić od psychotropów.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez bedzielepiej 05 cze 2016, 00:28
warrior11 napisał(a):bedzielepiej,
Nie przesadzaj z tymi dawkami,za dużo suplementów wcale takie zdrowe nie jest,najlepiej sama
sprawdź na sobie co i w jakich ilościach Tobie pomoże i po czym będziesz się dobrze czuła,ale
lepiej nie zaczynaj od za dużych dawek.
Potwierdzasz tutaj,że w leki psychotropowe łatwo się wchodzi,ale już wyjście z tego łatwe nie jest,
czasami to prawdziwa sztuka .Oczyszczanie i odtruwanie organizmu będzie miało jakiś sens,jeżeli
uda Ci się najpierw uwolnić od psychotropów.

Nie zgodze się. Witaminy to substancje występujące naturalnie w pożywieniu, niezbędne do prawidłowego działania organizmu. A leki takie jak paroksetyna- zaryzykuję i napiszę, że wątpię, żeby organizm wytwarzał naturalnie taką substancje, a w depresji miał jej niedobór. Zalecane dzienne spożycie witamin i tak jest zaniżone, więc nie sądzę, żeby te dawki wyrządziły mi krzywdę, a z księżyca ich nie wzięłam tylko z książki. Poza tym są to witaminy rozpuszczalne w wodzie, więc nie ma mowy o jakimś przedawkowaniu.
Nie zawsze łatwo się wchodzi na psychotropy, mi się nie udało np leczyć Trittico gdyż uboki były za silne, a wzięłam ten lek jeden raz...
Muszę mieć coś zamiast psychotropów, bo moja choroba nie znikła w cudowny sposób.

Sortuj wg