5HTP + Inozytol + cholina

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Kalebx3 09 paź 2016, 22:35
Cześć, czy brał ktoś 5-htp (w małych dawkach, powiedzmy 100mg) podczas kuracji SSRI? Miał ktoś jakieś objawy ZS albo coś podobnego?

brałem i biorę razem . Połączenie bezpieczne , wydajne . Mowy nie ma o ZS.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez NoMoreDepression 10 paź 2016, 05:46
Ok, dzięki za info :)

przez refren 10 paź 2016, 14:15
NoMoreDepression napisał(a):Cześć, czy brał ktoś 5-htp (w małych dawkach, powiedzmy 100mg) podczas kuracji SSRI? Miał ktoś jakieś objawy ZS albo coś podobnego?

Ja brałam w przerwach między SSRI. Moim zdaniem nie ma sensu brać 5-HTP, lepiej już zacząć brać SSRI czy zwiększyć dawkę SSRI, bo działanie jest podobne z tym że 1) SSRI działają stabilnie a 5-HTP skokowo i można się rozregulować (np. ja wpadłam w stan mieszany, biorąc, choć może inne czynniki to spowodowały i zbieżność przypadkowa, ale skokowość działania odczuwałam mocno, zwłaszcza jak się kończyło i lądowałam w dołek.) Skokowość może o tyle być atrakcyjna, że można dość szybko poczuć działanie pojedynczej dawki, ale ten medal ma dwie strony. 2) SSRI są powszechnie używane i wiadomo czego się można się po nich spodziewać 3) kupując 5-HTP w sklepie internetowym nie ma się żadnej gwarancji, że istotnie jest to ta substancja, w tych pigułkach może być wszystko, a nawet jeśli jest właśnie to, co w opisie, to nie ma badań na temat działania. Kupując lek w aptece masz gwarancję, że jest to właśnie ten lek, dostajesz ulotkę z możliwymi skutkami ubocznymi, możesz się konsultować z lekarzem itd.

Kalebx3 napisał(a):
Cześć, czy brał ktoś 5-htp (w małych dawkach, powiedzmy 100mg) podczas kuracji SSRI? Miał ktoś jakieś objawy ZS albo coś podobnego?

brałem i biorę razem . Połączenie bezpieczne , wydajne . Mowy nie ma o ZS.

100 to mało? Producent zaleca zdaje się max 50 mg dziennie, to ile Wy chcecie tego żreć? :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NoMoreDepression 10 paź 2016, 14:29
refren napisał(a):100 to mało? Producent zaleca zdaje się max 50 mg dziennie, to ile Wy chcecie tego żreć? :P

Ja brałem kiedyś bez SSRI nawet i po 500mg w podzielonych dawkach na dobę, ale już nie pamięam dokładnie.
Zamierzam się w to zaopatrzyć bo nie jem mięsa i nie wiem czy zaopatruje organizm w odpowiednią ilość źródła tryptofanu.

przez refren 11 paź 2016, 11:52
To może lepiej bierz tryptofan a nie 5-HTP, będzie bezpieczniej.

przez Pan1karz 15 paź 2016, 12:52
refren napisał(a):...Kupując lek w aptece masz gwarancję, że jest to właśnie ten lek...

Tak, prawie zawsze

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/atram-wyc ... 74169.html

;)

Sortuj wg