Uzdrowiciel/Bioenergoterapeuta leczenie nerwicy

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez lunatic 18 lip 2015, 17:33
agusiaww napisał(a):
LextiNadera napisał(a):przy tylu negatywnych komentarzach sam zastanawiam się nad opuszczeniem tego forum. Nie mam z poświęcanego na tę pracę czasu żadnych korzyści a z waszej strony lincz. nie znacie się, nie wierzycie, nie umiecie - wasza sprawa. Po prostu pójdę pomagać gdzieś indziej i komuś innemu.

Do odkładania leków nikogo nie nakłaniam od takich decyzji jest lekarz.

od leczenia tez jest lekarz, masz studia medyczne? 8)

skoncz juz z tymi lekarzami, myslisz ze idac do psychiatry który konczył studia medyczne daje Ci to gwarancje na wyleczenie?szprycuje Cie lekami o których zielonego pojecia nie masz co mogą negatywnego wyrządzić

przez novymivo 18 lip 2015, 18:17
Ja mysle ze nasze zdjecie jest potrzebne aby nawiazac jakas wiez, a bioenergoterapeuta jezeli pomaga to chwala mu za to. Nikt Was nie zmusza do poddania sie leczeniu.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez agusiaww 18 lip 2015, 18:29
lunatic, wole predzej isc do lekarza niz do czarodzieja z witka wierzbowa, ktora mi pomacha nad głowa ;) A Ty po co sie leczysz jak nie wierzysz w medycyne? Nie bierz leków i chodz do wrozek na pewno Cie wylecza :mrgreen: Ja nie narzekam na swojego lekarza bo wiem ze do wyleczenia nie wystarczy wylacznie branie leków ale i postawa, z wiecznego narzekactwa to nikt nie wyleczy ;) Zawsze sie mozesz tutaj zglosic i byc 4 przypadkiem leczonego :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 18 lip 2015, 21:19
jak juz cos to Ciebie nie leczy lekarz tylko lek który Ci wypisał, bo lekarze psychiatrzy leczą lekami, jezeli to mozna nazwać leczeniem, ale przyjmijmy ze mozna
rownie dobrze ktos ten sam lek moze sobie załatwić samodzielnie i mu lekarz nie bedzie potrzebny, bo co on robi poza zapisaniem leku? nic, poza tym ze zbiera dane o objawach zeby zamiast na depresje nie zapisac leku na schizofrenie, i tyle

przez agusiaww 18 lip 2015, 21:47
lunatic, psychiatra moze leczyc jak ma dodatkowe uprawnienia do prowadzenia psychoterapii. W sumie i tak wole kogos kto przynajmniej wie o czym mowi niz o kims kto nie ma pojecia. Kiedys w TVN Uwaga byl taki program nt. bioenergoterapeutów, kursy prowadzone w taki sposob: ze uczyli sie domyslac co jest pod kubkiem. Akurat do mnie szarlataneria nie przemawia, zeby tak bylo ze tacy ludzie leczą to juz by dawno nie bylo raka, depresji itd. przynajmniej psychiatra nie obiecuje ze cud bedzie. Oczywiscie jak ktos chce korzystac z takiej porady ma prawo, jego decyzja na co swoja kase wydaje.

przez lunatic 18 lip 2015, 22:27
przykład zastosowania leczenia bez uzycia leków, w tym przypadku raka https://www.youtube.com/watch?v=4Ij8PExvwu0
polecam obejrzeć do końca te kilkanaście minut

przez ala1983 18 lip 2015, 22:58
Gdzie Emil? :?
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez aga85 19 lip 2015, 12:33
Pewnie Uzdrowiciel zabronił mu z nami rozmawiać, bo wysyłamy złą energię :twisted:

przez takie tam 19 lip 2015, 16:41
Jesteście okrutni. Swoją drogą, tak mnie zastanawia czy ten uzdrowiciel rzeczywiście w to wierzy, czy tylko znalazł sposób na zarabianie?
takie tam

przez neon 19 lip 2015, 17:05
Ja bym sie tak nie naśmiewał z tych technik. W każdej plotce jest ziarno prawdy. My myślimy, że myślimy, a tak naprawde większość pracy wykonuje za nas ciało. Gdy wchodzimy do jakiegoś lokalu, bardzo często od razu wiemy kogo lubimy a kogo nie bardzo, często nieznając nawet tej osoby osobiście. Dzieje się tak ponieważ nasza podświadomość wykonała już swoją robotę, zrobiła obliczenia a my otrzymaliśmy wynik. W ogóle to właśnie nasze podświadomości pobierają od siebie wzajemnie informacje. Na podobnych zasadach mogą się Ci bioenergoterapeuci łączyć z chorą osobą. Panują oni o wiele lepiej nad własnym siłamy psychicznymi dzięki odpowiednim technikom i latom praktyki.

Pytani nie tkwi w tym, czy można się w taki sposób połaczyć z inną osobą (oczywiście te "kontakty" są bardzo subtelne, i całkowicie odbiegają od tych fizycznych itp), ale czy można w ten sposób leczyć ludzi. Osobiście nie bardzo w to wierzę. Moge jedynie próbować uwierzyć w to, że taki energoterapeuta dzięk isowjemy stawiennictwu może w jakiejs części sprawić, że będziemy myśleć bardziej pozytywnie.

Jeżeli chodzi o leczenie na odległość

przez lew 21 lip 2015, 12:11
LextiNadera napisał(a):Jeden przypadek wyleczony (co będzie miało potwierdzenie z czasem bo przez kilka dni to za krótko żeby móc stwierdzić że wszystko jest jak być należy, jestem sceptyczny i poczekam trochę dłużej zanim będę zupełnie pewny.) Drugi przypadek odczuwa znaczną poprawę i leczenie jest w toku.

Jestem gotowy na trzecią osobę którą się zajmę. Ta osoba może w ogóle nie wierzyć że potrafię jej pomóc to nie ma znaczenia bo nie pomagam poprzez placebo. Dobrze by było żeby przypadek był trudny, najlepiej najsilniejszy z możliwych - takie leczenie to dla mnie najlepsze zajęcie :)

Najsilniejszy z możliwych? To ja.
lew

przez agusiaww 21 lip 2015, 12:15
Ten drugi i pierwszy przypadek to wrocił na forum, takze chyba z tego leczenia wielkie nic.

lew, powodzenia, napisz czy Ci pomoglo ;)

przez lew 21 lip 2015, 12:42
agusiaww napisał(a): lew, powodzenia, napisz czy Ci pomoglo ;)

Dopiero zawiązuję kontakt. Czyli dobrze rozumiem, że tobie nie pomogło?
Ja ogólnie mocno wierzę w czakramy, kundalini, założenia Alexandra Lowena itp. Na wiosnę tego roku mocno pracowałem nad otwarciem swoich czakramów i nad uwolnieniem kundalini przy pomocny mantr i marihuany. Raz miałem niezłe doznanie. Niby to całe kundalini przemieściło się z podstawy kręgosłupa do głowy i to było niesamowite odczucie, kiedy twój oddech staje się bardzo głęboki i taki "nasycający", kiedy to chwila obecna jest wszystkim co istnieje a ty czujesz się pełny niewyobrażalnej mocy, ale ostatecznie coś musiało nie pójść do końca dobrze, bo jestem nadal chory. Może nie wszedłem w to dostatecznie głęboko?
lew

przez khaleesi 21 lip 2015, 15:05
Przeczytałam cały temat i uśmiałam się. Dzięki! :mrgreen: Emilk faze złapał bo pisze jak potłuczony :D
A Uzdrowiciel leczy również Nerwice natręctw? :P
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg