Uzdrowiciel/Bioenergoterapeuta leczenie nerwicy

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez lunatic 15 lip 2015, 21:00
ugh napisał(a):Nie chce mi się szukać...skoro Ty taką teze wysnuwasz, to raczej Ty powinieneś od razu podać źródło ;).
słuchaj, pole energii jak sama nazwa wskazuje to jest jakiś konkretny policzalny obszar na którym dana energia występuje - aby udowodnić, że na takim polu istnieje jakakolwiek energia, trzeba użyć konkretnych urządzeń pomiarowych - czy ktoś kiedykolwiek zmierzył to niby pole energii związane z myślami i emocjami? Nie sądzę.
Oczywistym jest, że "wytwarzane" przez inne osoby emocje na nas oddziałują ale tylko i wyłacznie w mentalny sposó, nie fizyczny. Człowiek "odczuwa" emocje innej osoby bo ma w sobie coś takiego jak empatia ale nijak ma się to do jakiegokolwiek pola energii itp.

Widzialem takie oddzialywanie w praktyce,ktos to pole kiedys mierzyl,ale nie mam czasu szukac konkretnych badan bo nie pamietam gdzie to bylo,jak ktos jest zainteresowany to sobie poczyta

przez Mamre 16 lip 2015, 00:08
Jak się wpisze w google np. "bioenergoterapia zagrożenie", to wyświetli się wiele wyników ze świadectwami osób, które korzystały z takiej terapii lub się nią zajmowały. Ja osobiście znałam dziewczynę, która po uzdrowieniu u bioenergoterapeuty została opętana. Nie mogła wysiedzieć w kościele, bo traciła przytomność i odzyskiwała ją w zupełnie innym miejscu. Miała jeszcze wiele innych problemów, o których nie chcę tu mówić. Na szczęście podjęła współpracę z egzorcystą katolickim.
Ja nie chcę się leczyć za wszelką cenę. Wolę teraz się pomęczyć, ale po śmierci być blisko Boga :). Poza tym On mnie powoli uzdrawia i prowadzi w dobrym kierunku.
Rozumiem, że nie wszyscy wierzą w istnienie Boga. Mamy jednak wiele ofiar i świadków dręczeń duchowych (patrz: opętania). Nawet jeśli się nie wierzy, to nie warto ryzykować, skoro tylu ludzi miało problemy przez okultyzm.
Wenla: 150 mg
Lamo: 50 mg

Od rana nie mogę myśleć
Nie mogę ruszyć się z łóżka
Nigdy nie byłem Napoleonem
Na głowie tylko poduszka

Luxtorpeda

przez emilk 16 lip 2015, 09:55
O Boże ludzie ale głupoty piszecie,to chyba dobrze ze mi pomoglo co ? Wiem ze tez byście tak chcieli zamiast katować sie lekami i dokarmiać biznes farmakologiczny.Bierzcie te leki tylko co bedzie jak juz żaden lek nie podziala ?
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 16 lip 2015, 09:56
Mamre ja tracę przytomność jak czytam takie bzdury :)
emilk

przez ugh 16 lip 2015, 10:43
Jesli komuś coś pomaga, to dobrze - jednym pomaga wiara w Boga, innym wiara w cudowną siłę, innym terapia itd. itd. W każdej opcji znajdą się osoby, które wyszły na tym dobrze i takie, które źle.
Znam dziewczynę, która przez wiare w Boga pogłebiła swoje stany schizofreniczne, w kościele dostawała ataków szału (nie opętania bo to było wynikiem choroby), ale znam też taką, które samouzdrowiła się dzieki wierze, że Bóg jej pomoże wyzdrowieć.
Najwazniejsze tylko, żeby nikogo za wszelką cenę nie przekonywać ani w jedną ani w druga stronę.
Ja osobiście nie wierzę w takie rzeczy bo myslę typowo racjonalnie i polegam tylko na sobie ale nie neguję wiary innych i ich poglądu na te sprawy ;).
ugh

przez emilk 17 lip 2015, 02:43
moi drodzy przedewszystkim trzeba otworzyc sie na pozytywna energie ;) Mozna osiagnac bardzo duzo jesli pozwolimy dotrzec swiatlosci do naszej duszy ;)
emilk

przez LextiNadera 17 lip 2015, 14:40
Jeden przypadek wyleczony (co będzie miało potwierdzenie z czasem bo przez kilka dni to za krótko żeby móc stwierdzić że wszystko jest jak być należy, jestem sceptyczny i poczekam trochę dłużej zanim będę zupełnie pewny.) Drugi przypadek odczuwa znaczną poprawę i leczenie jest w toku.

Jestem gotowy na trzecią osobę którą się zajmę. Ta osoba może w ogóle nie wierzyć że potrafię jej pomóc to nie ma znaczenia bo nie pomagam poprzez placebo. Dobrze by było żeby przypadek był trudny, najlepiej najsilniejszy z możliwych - takie leczenie to dla mnie najlepsze zajęcie :)

przez cyklopka 17 lip 2015, 15:12
Mamre, prawie każda metoda alternatywna, czyli pseudonaukowa, albo nie działa wcale, albo przez złe/nieznane duchy. Oczywiście osoby, które nie wierzą w istnienie diabłów się z tego śmieją.

ugh, a ja nie poleciłabym nikomu procedury, która nie działa wcale albo mamy tam do czynienia z trudnymi do wyjaśnienia zjawiskami.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez bonsai 17 lip 2015, 16:24
LextiNadera, to bardzo smutne, że ma się taki dar uzdrawiania, a jednak pomaga się tylko wybrańcom. Przecież leczenie przez internet najcięższych przypadków to ewenement na skalę światową. "Nie pomagam przez placebo" - to znakomicie, czyli są też profesjonalne badania potwierdzające metody lecznicze. Super.

Żerowanie na ludziach to dobry biznes, ale zawsze mnie zastanawiało, jakim trzeba być człowiekiem, żeby dawać nadzieję osobom chorym, nakłaniać ich do odstawienia leków i wbijać do głowy farmazony. Jak potem można spokojnie spać, mieć czyste sumienie...
bonsai

przez suiseiseki 17 lip 2015, 18:37
LextiNadera napisał(a):Jeden przypadek wyleczony (co będzie miało potwierdzenie z czasem bo przez kilka dni to za krótko żeby móc stwierdzić że wszystko jest jak być należy, jestem sceptyczny i poczekam trochę dłużej zanim będę zupełnie pewny.) Drugi przypadek odczuwa znaczną poprawę i leczenie jest w toku.

Wow, co za rzetelne badania! Nawet poczekasz trochę dłużej niż parę dni, żeby zyskać zupełną pewność! :brawo:

Moim skromnym zdaniem za tego typu oferty powinien być przyznawany permanentny ban.

przez MalaMi1001 17 lip 2015, 19:05
*Wiola* napisał(a):LextiNadera, a po co Ci dane osobowe ? Skoro uwazasz ,że wyleczysz kogoś na odległość to tą samą drogą dane sobie pobierz jeśli Ci potrzebne ;)

Kurva umarłam :mrgreen: :brawo:

przez LextiNadera 17 lip 2015, 20:45
przy tylu negatywnych komentarzach sam zastanawiam się nad opuszczeniem tego forum. Nie mam z poświęcanego na tę pracę czasu żadnych korzyści a z waszej strony lincz. nie znacie się, nie wierzycie, nie umiecie - wasza sprawa. Po prostu pójdę pomagać gdzieś indziej i komuś innemu.

Do odkładania leków nikogo nie nakłaniam od takich decyzji jest lekarz.

przez agusiaww 17 lip 2015, 21:20
LextiNadera napisał(a):przy tylu negatywnych komentarzach sam zastanawiam się nad opuszczeniem tego forum. Nie mam z poświęcanego na tę pracę czasu żadnych korzyści a z waszej strony lincz. nie znacie się, nie wierzycie, nie umiecie - wasza sprawa. Po prostu pójdę pomagać gdzieś indziej i komuś innemu.

Do odkładania leków nikogo nie nakłaniam od takich decyzji jest lekarz.

od leczenia tez jest lekarz, masz studia medyczne? 8)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez agusiaww 17 lip 2015, 21:21
MalaMi1001 napisał(a):
*Wiola* napisał(a):LextiNadera, a po co Ci dane osobowe ? Skoro uwazasz ,że wyleczysz kogoś na odległość to tą samą drogą dane sobie pobierz jeśli Ci potrzebne ;)

Kurva umarłam :mrgreen: :brawo:

:mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg