Uzdrowiciel/Bioenergoterapeuta leczenie nerwicy

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez emilk 12 lip 2015, 01:44
No to poddalem sie terapi ;) zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
emilk

przez *Monika* 12 lip 2015, 01:51
emilk, Czekam na opis efektów :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

przez emilk 12 lip 2015, 02:01
*Monika* napisał(a):emilk, Czekam na opis efektów :mrgreen:

Ok bede na biezaco informowal :D
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 12 lip 2015, 08:34
emilk napisał(a):
*Monika* napisał(a):emilk, Czekam na opis efektów :mrgreen:

Ok bede na biezaco informowal :D

Hehehe laleczka voodoooo juz gotowa, wystarczy przypiac zdjecie twarzy Emilka i mozna wbijac igielki hahahahaha.
3.2.1. alc, alc , oj jak boli jak boli , alc

przez emilk 12 lip 2015, 11:04
Novy heh :D Nooo zobaczymy,jak na mnie zadziala to pewnie tez sie zglosisz,Bo po co truc sie Ta chemia ;)
emilk

przez nieboszczyk 12 lip 2015, 11:39
emilk napisał(a):Sluchajcie znam przypadek taki gdzie nastapilo uzdrowienie,poprzez wyslanie zdjecia do takiego uzdrowiciela,osoba chorowala na zatorowosc plucna i zakrzepice czy jakos tak,chory mial wczesniej wielka dziure w nodze od niedokrwienia,po jakims czasie zaczelo sie wszystko goic,osobiscie znam ta osobe ;)

a jak skutecznie leczyli wszelakie nerwice,schizofrenie,depresje,zespoły downa,brak nóg,gorączki w Oświęcimiu.pacjenci "zdrowieli" w ciągu kilku minut.tak zdrowieli że SSmani byli nader zadowoleni z efektów tegoż leczenia i chętniej je stosowali taśmowo nakręcając się.niema co.czapa wyleczy każde kalectwo,debilizm,wariactwo czy jak im tam.raz na zawsze i nader estetycznie.kalectwo to kalectwo.choroba psychiczna to trwałe kalectwo na głowe i miną tysiące lat zanim któreś z nich będzie uleczalne kombinująz z komórkami macierzystymi i zupą pierwotną..prędzej ludzkość wymrze niczym dinozaury.no chyba że przestaniemy płodzić/rodzić dzieci i zaczniemy składać androidy gdzie nie będzie mowy o kalectwach i rencie inwalidzkiej.

przez *Monika* 12 lip 2015, 11:46
nieboszczyk, Nie ma to jak pesymizm.
Te Twoje wywody są niepokojące, pokazują właśnie jak bardzo potrzebujesz pomocy.
Obrazek
Główny Moderator

przez nieboszczyk 12 lip 2015, 11:51
monika a jakie kalectwa i choroby psychiczne całkowicie wyleczył bioenergoterapeuta?bo jak żaden to po kiego grzyba mydlą ludziom oczy i wyciągają hajc za nic?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez emilk 12 lip 2015, 12:44
Nieboszczyk gdyby to nie dzialalo to nie bylo by takich uzdrowicieli,bo ludzie kieruja sie Tez opinia innych ;) Jak masz takie podejscie,to ja nie wien jak chcesz wyzdrowiec.
emilk

przez nieboszczyk 12 lip 2015, 12:55
emilk spartanie to był najzdrowszy naród.nie było kalek.jednak to nie jest tak że los rozdawał po równo tylko w kraju spartańskim,że każdy spartanin rodził się zdrowy,doskonały i nigdy w życiu nie chorował ani nic nikomu się nie stało,że każdy mógł całe życie prracować w formacjach uzbrojonych i pilotować odrzutowce.a czy ja chce wyzdrowieć?niewiem czy wyzdrowieję kiblując 90% życia w klatce,dając się gwałcić zastrzykami z bóg wie czego,warzywiąc całymi dniami w łóżku aż do odleżyn i zaniku mięśni.w takim razie czemu nie skierowali mnie do bioenergoterapeuty tylko do jakichś zwyrodnialców mordujących prochami niemajętnych,bezsilnych i samotnych?już próbowali na mnie wszystkiego.tylko jeszcze lobotomii mi nie zrobili bo należe do innego pokolenia.

przez emilk 12 lip 2015, 13:39
nieboszczyk napisał(a):emilk spartanie to był najzdrowszy naród.nie było kalek.jednak to nie jest tak że los rozdawał po równo tylko w kraju spartańskim,że każdy spartanin rodził się zdrowy,doskonały i nigdy w życiu nie chorował ani nic nikomu się nie stało,że każdy mógł całe życie prracować w formacjach uzbrojonych i pilotować odrzutowce.a czy ja chce wyzdrowieć?niewiem czy wyzdrowieję kiblując 90% życia w klatce,dając się gwałcić zastrzykami z bóg wie czego,warzywiąc całymi dniami w łóżku aż do odleżyn i zaniku mięśni.w takim razie czemu nie skierowali mnie do bioenergoterapeuty tylko do jakichś zwyrodnialców mordujących prochami niemajętnych,bezsilnych i samotnych?już próbowali na mnie wszystkiego.tylko jeszcze lobotomii mi nie zrobili bo należe do innego pokolenia.

Wiesz dlaczego Cie nie skierowali do uzdrowicieli,bo to jest biznes farmaceutyczny,lekarze maja podpisane umowy z farmacja,Kasa,kasa.Zaden lekarz nie powie Ci,no wie pan co znam takiego uzdrowiciela,on potrafi uzdrowic bez chemi.Kiedys nie bylo czegos takiego jak nerwice czy podobnego rodzaju zaburzen,wszystko przez chemie,biegiem za kasa,stres,nerwy i tak w kolko.
emilk

przez nieboszczyk 12 lip 2015, 14:01
emilk napisał(a):
Wiesz dlaczego Cie nie skierowali do uzdrowicieli,bo to jest biznes farmaceutyczny,lekarze maja podpisane umowy z farmacja,Kasa,kasa.Zaden lekarz nie powie Ci,no wie pan co znam takiego uzdrowiciela,on potrafi uzdrowic bez chemi.Kiedys nie bylo czegos takiego jak nerwice czy podobnego rodzaju zaburzen,wszystko przez chemie,biegiem za kasa,stres,nerwy i tak w kolko.

to niech mi /cenzura/ dadzą charytatywnie heroinę i zrobią ze mnie ćpuna.ja przynajmniej będę widział codziennie cudowne rózowe kolorki i nie będę wiedział w jakim gniję gównie.przecież tyle ćpunów sprzedałoby własna matke za łyżeszkę towaru.będą mnie rżnąć , będą mi rosły zęby włosy i paznokcie jako zawartość guzów nowotworowych w kręgosłupie a ja będę się uśmiechać.skoro biznes farmaceutyczny,podpisane umowy z farmacją kasa kasa to niech mi wciskają kilogramami dziennie heroinę,kokaine,trawke,hasz,crack,NUK,LSD etc.jak mi będzie jucha z nosa leciała strumieniami po niuchach z hery i koki lub zwyczajnie będę na haju i nie bedxzie mi się chciało sięcej to nich mnie /cenzura/ przykują kajdankami do łóżka i na siłe wstrzykują kompocik.świat będzie piękniejszybęde widział najady na umocnieniech brzegowych na plaży,driady w lesie,zobacze rekina przechodzącego przez sciane i zeusa na słońcu

przez emilk 12 lip 2015, 14:15
Nieboszczyk myslalem ze to ja jestem pokrecony,teraz inaczej stwierdzam ze nie tam zle ze mna ;) bez obrazy oczywiscie ;) Wystarczy spojzec co teraz dopalacze robia z ludzmi,ilu ostatnio zatrulo sie tym gownem,a niektore zmiany sa nieodwracalne w organizmie.Kiedys tez Bralem ale to bylo jakos 6 lat temu i nie bylo tyle zatruć i zgonów co teraz,ale wymyślają to coraz nowsze substancje które nawet konia by powalily.Czarnobyl jest bardziej bezpieczniejszy od dopalaczy ;)
emilk

przez nieboszczyk 12 lip 2015, 14:29
pewnie.narkotyki sa nielegalne,za ich przemyt w Indonezji cie zastrzelą.nie są refundowane a w zakładach psychiatrycznych inny świat i same luki w prawie.gwałcą cie prochami aż wykitujesz i zwolnisz miejsce na kolejnego porzuconego wyrzutka społeczeństwa.przedwczesny pogrzeb wypisz wymaluj?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg