Bardzo bolesna wolf moon

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Bardzo bolesna wolf moon

przez monapayne 10 cze 2015, 19:06
Mój próg bólowy się waha. Ale od pewnego czasu menstruacje są bardzo bolesne. Wiem, że to też psychika. Jak sobie dajecie radę w te ciężkie dni? Bo ja dzisiaj prawie zemdlałam. I chyba poleżę znów... Choć energii jakby więcej [może to właśnie menstruacyjne].

Pozdrawiam.

Bardzo bolesna wolf moon

przez cyklopka 17 cze 2015, 02:45
monapayne, cześć! Sądząc po tytule wątku jesteś wilkołakiem? :twisted:

Ja do tej pory miałam pół dnia wyjęte z życiorysu, tylko Nimesulid (Minesulin, Aulin), który jest na receptę, ale ojcu zachachmęciłam, bo dostał na bolące kolano, a nie chciał brać. No i zawsze musiałam się zdrzemnąć, choć na chwilę, we śnie się rozluźniało.

Ostatnio dowiedziałam się, że źle toleruję nabiał. Od dwóch miesięcy nie jem sera, jogurtów, nie piję kawy z mlekiem. Minęły bóle brzucha wszelkiego rodzaju i nie biorę mojej comiesięcznej dawki znieczulaczy, ostatnio już dwa razy nie potrzebowałam. Więc są na tej ziemi rzeczy, które się fizjologom nie śniły. :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg