Trening autogenny

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Trening autogenny

przez JużTuByłem 08 lut 2016, 21:34
Sam trening autogenny można stosować jako środek dorazny jednak w połączeniu z hipnozą zadziała na cały dzień ;)
Trening schultza zrelaksuje umysł tym samym zmieniając częstotliwość fal na których pracuje nasz mózg dając hipnotyzerowi możliwość wpłynięcia na naszą podświadomość.Większość lęków jest skryta w nawykach które powstały w dzieciństwie ,które po czasie zakopywane są w podświadomości.
Widzimy czerwony kolor chwyta nas lęk,sam kolor nie wywołał lęku jednak pas którym nas kiedyś bito był czerwony.Taki przykład dlaczego często chwyta nas irracjonalny lęk,najczęsciej jest spowodowany naszymi myślami lub sytuacjami które nas spotykają.

Nie zgadzam się z tym ,że trening autogenny powinno się ćwiczyć tylko wtedy gdy ma się na to ochotę...Systematycznie powinien być ćwiczony dzięki temu człowiek z czasem będzie coraz głębiej i szybciej się relaksował.

Trening autogenny

przez JużTuByłem 08 lut 2016, 22:16
Kurde jeszcze raz ;D

Sam trening autogenny można stosować jako środek dorazny jednak w połączeniu z hipnozą zadziała na cały dzień ;)
Trening schultza zrelaksuje umysł tym samym zmieniając częstotliwość fal na których pracuje nasz mózg dając hipnotyzerowi możliwość wpłynięcia na naszą podświadomość.Większość lęków jest skryta w podświadomości i najczęściej myśl wywołuje lęk,bo tak reaguje nasz drugi umysł do którego my nie mamy dostępu(podświadomość).
Widzimy czerwony kolor chwyta nas lęk,sam kolor nie wywołał lęku jednak pas którym nas kiedyś bito był czerwony.Taki przykład dlaczego często chwyta nas irracjonalny lęk.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

Trening autogenny

przez donatan 11 lut 2016, 14:55
Ja stosuje czasami trening autogenny Jacobsen. Bardzo dobrze mnie odpręża i relaksuje. Jestem po tym bardziej spokojny i mam lepsza koncentrację.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Trening autogenny

przez Goni 11 lut 2016, 16:00
Próbowałem kilka lat temu, kupiłem sobie nawet taką książkę z zieloną okładką. Nie wychodziło mi to jednak, bo miałem problemy z koncentracją, więc wszystko mnie rozpraszało, i a to przejechał w pobliżu jakiś samochodu, a to innym razem mucha brzęczała i się tylko wkurzałem :twisted:

Sortuj wg