Melatonina - czy są jakieś efekty?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Petek 26 maja 2015, 21:49
No te sny to masakra w jednym snie 2 razy umieralem. Niewiem co jest ale bo melatoninie wysadza mi brzuch albo watrobe.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez Wołodi 12 cze 2016, 16:58
Ja już cztery noce śpię jak bobasek po tabletkach benosren. Za pierwszym razem podzieliłem jedną na pół bo wydawała mi się za wielka ale w efekcie połowa zeszła do żołądka a druga stanęła gdzieś w gardle i hooya ze snu miałem. Znowu po ciągłym przewalaniu na łóżku obudziłem się zyebunny :D jak świnia o 3 w nocy i wziąłem drugą, tym razem w całości. Już zapomniałem swojej reakcji do rana ale następnym razem wziąłem dwie pod rząd, efekt był piorunujący! :great: Na początku czułem jakby oczy mi wyschły? i przy każdej próbie podnoszenia powiek czułem tarcie. Oprócz tego czułem coś w rodzaju ucisku za czołem. Praca serca zwolniła mimo że przy takim stanie umysłu jaki miałem powinno jeszcze trzepać. Obudziłem się wypoczęty a sen był głęboki. Następnej nocy to samo ale tym razem wstałem kwadrans po 11! Być może to rezultat zasłonięcia okien tej nocy ale postanowiłem już nie brać dwóch tylko jedną jak przewiduje etykieta. Działanie nie jest już tak silne ale spełnia swój cel - kilka godzin porządnego snu. Muszę jutro zadzwonić do hipnoterapeuty z pytaniem czy w noc przed wizytą wziąć tabletkę aby nie iść na sesję zmęczony czy nie brać żeby nie być pod wpływem substancji niepożądanych. :bezradny:
zbanowany

Sortuj wg