Mega Koktajl wysoko-energetyczno-odzywczy z omega-3

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez blade83 27 sty 2015, 19:47
Witam,

Przedstawię wam prosty przepis na koktajl, który postawił mnie na nogi w 2 tygodnie.
Zlikwidował skutki uboczne brania antydepresanta takie jak nieustające zmęczenie, napięciowe bóle mięśni, osłabienie mięśni, podwyższył także znacznie nastrój.
Biorę wenlafaksyne na nerwicę lękową od 4 miesięcy. Wenlafaksyna zadziałała dobrze na zaburzenia somatyczne oraz lęki, ale spowodowała duże zmęczenie i senność oraz osłabienie.
Pomyślałem, że brakuje mi energii, szczególnie, że nerwica doprowadziła do tego, że schudłem 10kg. Więc stworzyłem mega energetyczny koktajl, który zniwelował zmęczenie i podniósł nastrój.
W trakcie picia koktajlu polecam dużo wysiłku fizycznego :) bo można przytyć szczególnie ci co mają tendencje do tycia.
Oto przepis:
Zsiadłe Mleko, Kefir, Maślanka - 300g -> dostarczamy cenny wapń i bakterie
2 lub 3 banany -> energia dla mięśni i mózgu oraz podniesienie dopaminy
garść orzechów włoskich -> silne działanie na koncentrację i senność, dodatkowo dostarcza l-arganiny na mięśnie
garść migdałów -> cenny magnez :)
50 gram płatków owsianych
mała garść wiórków kokosowych na smak i dodatkowy nastrój :)
odżywka białkowa dla sportowców - 30g
olej lniany budwigowy - 60 ml - mega źródło omega-3 !
Błonnik + żywe kultury bakterii 10-20g - bakterie i aby nie dostać zaparć od koktajlu :)

Wszystko zmiksować :) można dodać trochę wody jak za gęste.

Powstaję ok 750 ml koktajlu.
Wartość energetyczna od 1200-1500 kcal

Pić między posiłkami :) Polecane szczególnie dla tych co mają niską wagę ciała szczególnie spowodowane stresem, nerwicą.

przez slow_down 28 sty 2015, 00:47
Rzyganie po takim koktajlu pewne do rana :mrgreen:
slow_down

przez Reiben 28 sty 2015, 01:11
masz depresję? weź ją wyrzygaj! :>
nie no jak działa to fajnie, ja bym po tym wyglądał jak wieprz choćbym biegał dziennie 10 km
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg