Samoleczenie metodą B.S.M

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Saraid 09 sty 2015, 19:19
neon, Nie wiem na ile to działa czy w ogóle ,ale autosugestia tutaj odgrywa duża role.
Saraid

przez neon 09 sty 2015, 20:07
white Lily, Nie wiesz na ile to działa i czy w ogóle działa, ale wiesz że silną role odgrywa tutaj autosugestia? zresztą autosugestia jest słowem, po które moim zdaniem za często sie sięga. Możliwe że w dniu praktykowania nastąpiła zmiana ciśnienia, może miałem remisję, nie wiem. Ale poczułem sie dobrze, tak zdrowo na chłopski rozum, poszedłem sie schlać i po chlaniu czułem sie jak nigdy, oczywiscie zmęczony, ale złe samopoczucie już nie miało na mnie takiego wpływu. Nie wierzę, że autosugestia mogłaby aż tak wpłynąć na mój stan, gdzie od 9 lat, gdy sie upije na drugi dzień przechodzę ukrzyżowanie ;)
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez wel2 09 sty 2015, 20:11
white Lily, wiele razy spotykałam w necie informację że nasz umysł mógłby leczyć własne ciało.
np. pozytywne nastawienie potrafi zdziałać wiele w chorobach, dać siłę do walki.
terapia śmiechem jako wsparcie dla osób chorych na raka
nie zgłębiałam tego tematu

ale rozumiem pesymistów, bo sama nim jestem.
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 09 sty 2015, 20:15
neon, żeby tylko sobie inni nie pomyśleli, że to dobra metoda na kaca albo folgowanie sobie w piciu :lol:
A tak serio, to zastanawia mnie, czemu akurat, jak tylko się lepiej poczułeś, to pierwszą rzeczą jaka Ci przyszła do głowy było upicie się :shock: ??? Nie wolałeś nacieszyć się dobrym samopoczuciem na trzeźwo ?

Osobiście nie jestem sceptycznie nastawiona do tej metody ( jak i tym podobnym ), ale nie wierzę, że po jednym dniu można odczuć zauważalne efekty. Nidyrydy :bezradny: Na to potrzeba czasu, dlatego hipoteza autosugestii w tym przypadku wydaje mi się jak najbardziej na miejscu. Nie to, żebym Cię chciała zniechęcić :nono: Wprost przeciwnie ... trenuj dalej i podziel się z nami swoimi odczuciami, jak to będzie z czasem, gdy opanujesz tę technikę do perfekcji :P
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez neon 09 sty 2015, 20:36
Arasha, Poczułem sie dobrze, nie planowałem tego picia, ale gdy przyszedłem do znajomych "co za kołnierz nie leją" i padła oferta walnięcia piwka, a jednym z oferujących był mój były charyzmatyczny nauczyciel historii , to nie mogłem dać plamy, no nie? :o a że na jednym sie nie skończy, to ja jako ofiara, i oni jako sprawcy, wiedzieliśmy na wejściu. ale np. ostatnio zacząłem popalać, a po rozpoczeciu tej praktyki odrzuca mnie od fajek :) nie pale.

-- 09 sty 2015, 19:38 --

wel2, wcześniej stosowałem różne praktyki, by uzdrowić ciało, bo po części je uwazałem za chore, ale teraz widze, że tak negatywny stosunek na działanie moich flaków miał mój mózg.

przez cyklopka 15 sty 2015, 01:15
INTEL 1 napisał(a):...ja tam wolę B.D.S.M :D

Też w pierwszej chwili przeczytałam "Samookaleczenie metodą B. D. S. M." Freud byłby dumny.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez INTEL 1 15 sty 2015, 17:24
Freud w takim razie chętnie stworzyłby z nas parę. Co Ty na to ? :D
...nie mam podpisu...

przez Saraid 15 sty 2015, 21:35
neon, Będziesz próbował nadal tej metody?wiesz jak więcej niż jeden raz poczujesz się lepiej po stosowaniu tej metody będziesz wiedział więcej tak to czyste spekulacje. wel2, pozytywne nastawienie to podstawa we wszystkim co dopiero w chorobie.Wszystkie choroby podobno zaczynaja się w głowie a potem nasz organizm jakoś reaguje na to.
Saraid

przez cyklopka 15 sty 2015, 21:52
Promieniowanie wysyłane przez żywą tkankę komórkową dłoni pobudza te ośrodki do rozpoczęcia procesów samoleczenia.

Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Enii 16 sty 2015, 10:55
cyklopka napisał(a):

Też w pierwszej chwili przeczytałam "Samookaleczenie metodą B. D. S. M." Freud byłby dumny.

Widze że nie jestem odosobniona

Klka m-cy temu przeglądalam ksiązke z Sofia Loren na okladce i troche mnie to przeraziło. Uważam że samemu bardziej mozna sobie zaszkodzić
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

przez Saraid 16 sty 2015, 11:11
Enii napisał(a):
cyklopka napisał(a):

Widze że nie jestem odosobniona

Klka m-cy temu przeglądalam ksiązke z Sofia Loren na okladce i troche mnie to przeraziło. Uważam że samemu bardziej mozna sobie zaszkodzić

Znam parę osób które stosują tę metodę twierdzą ,że z powodzeniem mimo namów z ich strony nigdy nie próbowałam zwyczajnie się boję.
Saraid

przez Enii 16 sty 2015, 11:36
white Lily, ja tez z tych panikar :hide:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

przez Saraid 16 sty 2015, 12:04
Enii napisał(a):white Lily, ja tez z tych panikar :hide:

Raczej nie jestem panikarą ,ale tutaj wolę być ostrozna z drugiej strony wiem jak człowiek bardzo cierpi szuka ratunku w róznych metodach jeżeli inne okazują się mało lub nie skuteczne.
Saraid

przez neon 02 mar 2015, 23:14
Ja pieprze, wchodze na ten wątek i widze że tą metode już dawno odkryłem, ale nigdy jeszcze jej w pełni nie zastosowałem ponieważ ostatnio pochłonął mnie patologiczny hazard, który wysysał ze mne wszystką energię. Dlatego nie moge wypowiedzieć sie o długofalowych korzyściach stosowania tej metody.

Sortuj wg