Samoleczenie metodą B.S.M

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez neon 08 sty 2015, 20:35
Proponuje spróbować. Sam byłem sceptycznie nastawiony do tej metody, jednak efekty przeszły moje oczekiwania, a stosowałem tylko jeden dzień, bo tak fajnie sie poczułem, że aż poszedłem sie napierdolić ;- D
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez wel2 08 sty 2015, 20:53
i na czym to polega ?
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez jasaw 08 sty 2015, 20:54
neon, słyszałam o tym już bardzo dawno. Uważam, że trzeba poszukiwać...
Jest kilka przeciwskazać do stosowania jej.

-- 08 sty 2015, 19:56 --

wel2, http://www.samoleczeniebsm.pl/
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wel2 08 sty 2015, 21:05
a gdzie znaleźć te schematy gdzie przykładać te dłonie czy trzeba mieć tą książkę ?
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez Arasha 08 sty 2015, 21:09
neon napisał(a): jednak efekty przeszły moje oczekiwania, a stosowałem tylko jeden dzień, bo tak fajnie sie poczułem, że aż poszedłem sie napierdolić ;- D

:lol: :lol: :lol:

Mam w domu książkę chyba od 20 lat ... z tego, co kojarzę to babcia ją nabyła ... a wujek trochę stosował.

A próbowaliście rytuały tybetańskie ? To był dopiero hicior ... i odmłodzić się można :pirate: Dziadek stosował codziennie, dopóki miał siły. Ale on generalnie bardzo dbał o swoje zdrowie, codzienna gimnastyka, cotygodniowe spacery w góry, dużo czosnku, popołudniowe drzemki ... i czasami zakupy z wnuczką :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Saraid 08 sty 2015, 21:09
neon, Serio?mam ksiązke i płyte do tego ale nie próbowałam...Tak jasaw, ma racje są przeciwskazania.
Saraid

przez wel2 08 sty 2015, 21:13
no ale co szkodzi by podczas czytania forum przyłożyć sobie rękę do głowy :-)

tylko nie wiem jak ?

wydaje się mało wymagającą metodą :-) a nóż widelec coś miłego się stanie :angel:

przez Saraid 08 sty 2015, 21:24
wel2 napisał(a):no ale co szkodzi by podczas czytania forum przyłożyć sobie rękę do głowy :-)

tylko nie wiem jak ?

wydaje się mało wymagającą metodą :-) a nóż widelec coś miłego się stanie :angel:

:lol: :lol: padłam Ty masz skupić swoją energie na tym co robisz ,a nie na forum.
Saraid

przez neon 09 sty 2015, 15:38
Ja też powiedziałem "noż widelec" chociaż do takich sposobów podchodze sceptycznie, wiele już wypróbowałem diet prozdrowotnych, suplementacji, oleju lnianego, technik oddechowych i poszerzania świadomości, piłem grzybka tybetańskiego i uprawiałem jogę, ssałem olej, kupiłem wyciskarke i pędziłem soczki. Lepiej od B.S.M zadziałała na mnie tylko dieta Raw Food, ale ona jest bardzo wymagająca, czasochłonna i droga, a tutaj przykładasz tylko ręce do głowy i masz fajne wyniki.

Nie mam książki ani płyty. Próbuje stosować sie do przeciwwskazań. Nie brać leków w czasie terapii, nie pić, nie palić nie jestem też w ciąży :great: . Są też choroby które są przeciwwskazaniem, gdy mamy jakiegoś tętniaka to może pęknąć itp.

Słyszałem że ta metoda może otworzyć nas na złe duchy ( katolickie uprzedzenia?), ja nic takiego na obecną chwilę -odpukać- nie doświadczyłem

przez wel2 09 sty 2015, 15:42
neon, a masz książkę tak ? czy w internecie znalazłeś dokładną instrukcję ?

przez warrior11 09 sty 2015, 17:43
Nie wiem,czy to jest to samo,co metoda Silvy,ale jeżeli tak,to radzę wszystkim trzymać się od tego z daleka,bo może nieźle namieszać w głowie i to nie jest bajka,że otwiera ona na działanie złych duchów
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Saraid 09 sty 2015, 17:53
warrior11 napisał(a):Nie wiem,czy to jest to samo,co metoda Silvy,ale jeżeli tak,to radzę wszystkim trzymać się od tego z daleka,bo może nieźle namieszać w głowie i to nie jest bajka,że otwiera ona na działanie złych duchów

Nie to nie jest to samo ale ze wszystkim trzeba uważać.
Saraid

przez INTEL 1 09 sty 2015, 17:55
...ja tam wolę B.D.S.M :D
...nie mam podpisu...

przez neon 09 sty 2015, 19:14
wel2, W internecie znalazłem pewne ilustracje i instrukcje, które mowiły jak nie przykładać rąk do głowy oraz popatrzyłem na kilka sposobów robienia tego. Nie robie tak precyzyjnie jak w książce, ale efekty są odczuwalne i satysfakcjonujące. W sumie książka z płytką nie jest droga, bodajże 24 zł, pewnie tak czy siak, jezeli nadal bede uzyskiwał takie efekty sięgne po tą pozycje. Skoro moge dzięki niej uzyskać poprawę zdrowia za tak niską cene, to czemu nie.

Sortuj wg