Irydologia

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Irydologia

przez tomekkk24 20 gru 2006, 21:22
Czy wiecie,że nauka zwana IRYDOLOGIĄ pozwala zdiagnozowac wiele chorób a miedzy innymi tez i nerwice? (patrząc tylko na tęczówki naszych oczu) Charakterystycznym objawem ostrej nerwicy sa własnie takie pierscienie. Czasami pełne, czasami pól pierscienie które sami mozecie dostrzec patrzac na tęczówke swego oka. Jest to jakby taka ryska wcięta w struktóre tęczówki.Ja osobiście sie tym zainteresowałem.. Mam cos takiego i uważam,iż jest to prawda.

*edyt.atrucha

przez wiki86 20 gru 2006, 22:15
myslisz ze zwykli ludzie o tym wiedzą i bede patrzec na Ciebie czy czasem nie masz nerwicy ,nie zawracaj sobie głowy takimi rzeczami
"Dopóki walczysz jestes zwycięzcą"

Nerwice widac w oczach...

przez tomekkk24 20 gru 2006, 23:02
troszeczke nierozumiem twojej odpowiedzi i smiem watpic ze przeczytałas mój post z głebszym zrozumieniem ale ok. :? jest to raczej jedna z form odpowiedzenia sobie na pytanie co tak naprawde nam jest.bo czytajac niektóre posty widze ze nawet katar sienny to objaw nerwicy ;) paranoja jakas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez telimenka 20 gru 2006, 23:30
O to naprawde ciekawe. Nigdy wczesniej o tym nie slyszalam. Taka metoda musi byc z pewnoscia pomocna specjalistom w diagnozowaniu nerwicy i nie tylko
pozdrawiam

przez atrucha 20 gru 2006, 23:40
Żaden lekarz nie postawi diagnozy wykorzystując do tego tylko obraz tęczówki oka. Sam temat irydologii jest bardzo ciekawy.
Polecam:
http://irydologia.republika.pl/
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Irydolog a nerwica

przez mrs bug 29 maja 2007, 17:23
Głupie pytanie, ale czy komukolwiek wizyta u irydologa pomogła (choć trochę) w walce z nerwicą? Byłam u irydologa, miało mi to pomóc, ale niestety nie odczułam zmiany. Nie byłam jeszcze u psychiatry, ale poważnie się nad tym zastanawiam.

przez weronika 29 maja 2007, 21:58
A co ten irydolog ci zaproponował? to taki pan co z cech w oku stwierdza choroby? stwierdził ci coś sensownego?jakieś leczenie zaproponował? ja u takiego nie byłam mam za sobą tylko mase wizyt u bioenergoterapeutów i akupunkturzystów.

przez mrs bug 29 maja 2007, 22:21
Irydolog przepisał mi leki uspokajające (oczywiście homeopaty, bo tylko takimi on leczy), które mam brać 3 razy dziennie. Szczerze mówiąc nic mi to nie daje, po prostu zioła są za słabe, leczą powoli i trzeba dużo czasu. A ja nie mam czasu, bo czuję się coraz gorzej i nie wiem czy w ogóle warto czekać... Swoją drogą wizyta u irydologa to ciekawe doświadczenie, bo on potrafi "wyczytać" z oka wszystkie choroby jakie ktoś przeszedł - czy się tego chce czy nie. Więc nie da rady nic ukryć. To tak jakby ktoś czytał z twojej przeszłości. Mój doktor wiedział nawet jakie mam przyzwyczajenia np. czego ostatnio dużo jadłam. Muszę przyznać, że już po pierwszej kuracji moje problemy z żołądkiem ustały, jednak nerwy to nie to samo...
I want to wake up in your white, white sun
I want to wake up in your world with no pain...

irydolog

przez @gape 30 maja 2007, 01:52
tez bylam ze swoimi objawami u irydologa... Stwierdzil nerwice , klopoty z ukladem krazenia i poczatki zacmy. Od razu polecialam do okulisty i to do najlepszego, specjalisty od leczenia zacm... no i z oczami jest wszystko ok. Na zawroty glowy i moje lęki z tym zwiazane , dal jakies kropelki i nastawil szyje, brrr... no ale nie pomoglo. Potem stosowalam jakis czas homeopatie , niby bylo czasem ok, ale to ponoc efekt placebo. Tez chyba psychiatra pozostal..

przez agapla 30 maja 2007, 11:23
irydolog to dobra sprawa ,wyczyta z oka wszystkie choroby ale jak ktoś się łudzi że od razu będzie zdrowy nic nie robiąc to sie myli ,zioła i homeopatia działają! ale pod warunkiem że sie je stosuje systematycznie i długo Mrs bug nie masz czasu ? a kto go ma ,do nerwicy trzeba mieć cierpliwosć ,z nią i tak musisz sobie sama poradzic nie ma na to żadnego cudownego srodka ,a zamiast truć organizm psychotropami chyba lepiej spróbować terapii naturalnej ?

przez mrs bug 30 maja 2007, 16:49
Dzięki za radę Agapla. Oczywiście masz rację co do tych naturalnych sposobów. Problem tkwi we mnie, bo jestem strasznie niecierpliwa (czyt. znerwicowana) i bardzo ciężko przychodzi mi czekanie. Mam fobie społeczną i ciężko mi funkcjonować. Mam 18 lat, a to podobno najpiękniejszy okres życia, jednak ja czuję wprost przeciwnie :(. Irydolog z pewnością trochę mi pomaga, ale przede mną jeszcze długa droga. Pozdrawiam.

przez mist 02 cze 2007, 01:40
mrs bug napisał(a):Irydolog przepisał mi leki uspokajające (oczywiście homeopaty, bo tylko takimi on leczy), które mam brać 3 razy dziennie. Szczerze mówiąc nic mi to nie daje, po prostu zioła są za słabe, leczą powoli i trzeba dużo czasu. A ja nie mam czasu, bo czuję się coraz gorzej i nie wiem czy w ogóle warto czekać...

Chyba czegoś nie rozumiem... nie można napisać, że zioła w homeopatii są za słabe... bo w lekach homeopatycznych nie ma żadnych ziół :!: W procesie produkcji i wielokrotnego rozcieńczania ilość jakichkolwiek substancji, które znajdowały się pierwotnie w roztworze, spada poniżej liczby Avogadro (czyli w praktyce już ich tam nie ma). A lecznicza jest właśnie "pamięć wody" - cząsteczki wody podobno ulegają odkształceniom i nawet kiedy w roztworze jest sama woda, to ona ma właściwości lecznicze... Jest to opisane w każdym artykule i książce na temat homeopatii.

W związku z tym jakiekolwiek działanie homeopatii, to jak nietrudno się domyślić, po prostu placebo. Widocznie na Ciebie to placebo nie działa...

przez mrs bug 02 cze 2007, 23:47
Dzięki za inf. mist. Ja nie miałam o tym pojęcia, zresztą mało mnie to obchodziło, co jest w tych tabletkach, byleby mi pomogło. No, ale jak widać nie pomaga. więc chyba trzeba bedzie zastosować inny sposób...

przez mist 03 cze 2007, 13:21
Wiesz, firmy farmaceutyczne na sprzedawaniu tabletek z cukru zbijają miliony... nie dziwne, że reklamują swoje leki homeopatyczne na miliony sposobów :roll:

Naprawdę będzie lepiej, jesli pójdziesz do lekarza, a nie jakiegoś irydologa czy innego szarlatana... taka wizyta to nic strasznego, a masz dzieki temu szansę poczuć się wreszcie dobrze :smile:

Sortuj wg