Przeciwlękowa marihuana (konopie)

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez ges 25 lut 2016, 16:37
Lord Kapucyn napisał(a):Jeżeli chcesz odmienne stany świadomości(rekreację), a jednocześnie mniejsze prawdopodobieństwo badtripów to przed jaraniem mj zarzuć sobie nisko-średnią dawkę benzo + betabloker, jak niektórzy już tu być może radzili.

Ech, a jaranie było takie fajne ;)
Dzięki
ges

przez depresja24h 26 lut 2016, 22:49
Troche mnie dziwi tytul watku. Palilam sobie legalnie marihuane w amsterdamie. Przeciwlekowa moze troche ale raczej paranoiczna bardziej. Wypalilam tego za duzo i zwymiatowalam. Dobrze ze bylam z kims bo zaczelam sie wydzierac zeby dzwonil do doktora bo zdawalo mi sie ze umieram. Inna historia jest olej CBD o ktorym wspominalam i on wykazuje dzialanie przeciwlekowe i lekko rozluzniajace. Palic tego juz nie chce. Zasadzilabym sobie w domu zeby zrobic olej lub nalewke, szkoda ze mamy takie prawo.

Marihuana

przez Lord Kapucyn 09 mar 2016, 01:16
No proszę, (wg. doniesień Rzeczpospolitej) konserwatywne pisiory chcą nie tylko dopuścić ale i refundować medyczną marihuanę. Ministerstwo Zdrowia ma wydać niedługo komunikat w tej sprawie.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 09 mar 2016, 01:56
Lord Kapucyn napisał(a):No proszę, (wg. doniesień Rzeczpospolitej) konserwatywne pisiory chcą nie tylko dopuścić ale i refundować medyczną marihuanę. Ministerstwo Zdrowia ma wydać niedługo komunikat w tej sprawie.

Ale dla Nas co to ma za znaczenie, przecież nie będzie refundacji dla zaburzeń psychicznych tylko dla rakowców, ludzi ze stwardnieniem itp.
Na razie cena Sativexu z tego co pamiętam to 2000zł i dupa. Z resztą medyczna marihuana to sam wiesz, tak jakbyś miał się upić małym kieliszkiem piwa.
Więc jednym słowem temat Nas nie dotyczy, niczym pijacy spod monopolowego mieli by się cieszyć, że dostaną cukierki z ajerkoniakiem ;)

Nie wiem co to ma wspólnego z naszym forum, nie będzie refundacji na depresję/nerwicę itd.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez Lord Kapucyn 09 mar 2016, 02:29
Naprawdę uważasz mnie za osła, któremu trzeba tłumaczyć takie rzeczy jak krowie na rowie? Po prostu ucieszyło mnie, że ludzie z nowotworami, padaczką, SM/ALS w mojej ojczyźnie uzyskają dostęp do alternatywnej metody terapeutycznej bo my (tj. psychobuble) nie jesteśmy pępkiem świata na tym ziemskim padole. Ucieszyło mnie też, że rzekomo konserwatywny(przynajmniej w kwestiach obyczajowych) rząd PiSu zdecydował się na tak ludzki gest, a na co wcześniej nie zdecydowały się inne rządy. Ach, czekaj czekaj, bo to przecież dział "Uzależnienia", tutaj wolno tylko polegać krzyżem na parkiecie i umartwiać swoją duszę i ciało. Zatem niniejszym biorę swoje zabawki i wypier.dalam stąd z dobrą nowiną do "medycyny niekonwencjonalnej" albo "socjologii". Geez, no i muszę się napić, nie chcem ale muszem (nic osobistego, miałem kiepski dzień).
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 09 mar 2016, 02:51
no właśnie, strollowałeś sam siebie, quadrange :D :P
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez tahela 09 mar 2016, 03:06
ja się dzisiaj zmasakrowamałam jackiemm danielsen, nie lubie tego ale za to nie placilam
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Marihuana

przez Powietrzny Kowal 09 mar 2016, 04:14
Nic się nie matrf Asia! U Ciebie Dżek Daniels to jak u mnie Koran! Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Marihuana

przez NN4V 09 mar 2016, 07:41
Lord Kapucyn napisał(a):Naprawdę uważasz mnie za osła, któremu trzeba tłumaczyć takie rzeczy jak krowie na rowie? Po prostu ucieszyło mnie, że ludzie z nowotworami, padaczką, SM/ALS w mojej ojczyźnie uzyskają dostęp do alternatywnej metody terapeutycznej bo my (tj. psychobuble) nie jesteśmy pępkiem świata na tym ziemskim padole. ...

Złaszcza, że jest tak niewiele spraw, za które można obecny rząd pochwalić. Każdy przejaw odrobiny rozsądku cieszy.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez bedzielepiej 11 mar 2016, 21:47
dr. Psycho Trepens napisał(a):
Lord Kapucyn napisał(a):No proszę, (wg. doniesień Rzeczpospolitej) konserwatywne pisiory chcą nie tylko dopuścić ale i refundować medyczną marihuanę. Ministerstwo Zdrowia ma wydać niedługo komunikat w tej sprawie.

Ale dla Nas co to ma za znaczenie, przecież nie będzie refundacji dla zaburzeń psychicznych tylko dla rakowców, ludzi ze stwardnieniem itp.
Na razie cena Sativexu z tego co pamiętam to 2000zł i dupa. Z resztą medyczna marihuana to sam wiesz, tak jakbyś miał się upić małym kieliszkiem piwa.
Więc jednym słowem temat Nas nie dotyczy, niczym pijacy spod monopolowego mieli by się cieszyć, że dostaną cukierki z ajerkoniakiem ;)

Nie wiem co to ma wspólnego z naszym forum, nie będzie refundacji na depresję/nerwicę itd.

A właśnie, czemu ludzie z depresją/nerwicą nie będą mieć do tego dostępu? Bo nie ma badań w temacie czy marihuana na te schorzenia pomaga? Zgłaszam się na ochotnika jak są gdzieś planowane takie badania, uważam że w XXI wieku człowiek powinien mieć możliwość decydowania o terapii jakiej chce się poddać. Biorę leki 11 lat i gówno dają, jestem już kaleką psychiczną. Może mam uciec w alkoholizm bo jest legalny?

przez Reynevan 12 mar 2016, 13:51
bedzielepiej napisał(a):Może mam uciec w alkoholizm bo jest legalny?

Wg powszechnie panującej wiedzy nt. środków psychoaktywnych tak:

Reynevan

przez siódmy 20 mar 2016, 16:15
Witam
Olejki CBD są legalne w Polsce i można bez problemu je nabyć.
http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowar ... lepie.html
Ze swojej strony polecam formę dymną ratio 1:1 dla wtajemniczonych lub 1:2 dla nowych.
Pzdr
Gdy człowiek jest na tyle stary żeby wszystko zrozumieć-umiera.

Sortuj wg