Przeciwlękowa marihuana (konopie)

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez omakk 28 gru 2015, 18:37
Kontrast, Trzeba palić z umiarem, a nie palisz niewiadomo ile i później umierasz.
omakk

przez Kontrast 28 gru 2015, 18:40
omakk, a skad wiesz ile palilem? lol
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez omakk 28 gru 2015, 18:45
Kontrast, zgaduje.
omakk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 28 gru 2015, 21:46
Trzeba palić z umiarem, a nie palisz niewiadomo ile i później umierasz.

nie cierpię się nie ---dopalić . Jak palę to w " trupa " i takie palenie tylko uznaję ,,,do pustego wora ;) .
Po takim ostym paleniu mam dość na dłuższy czas , a nie pykanie z dupy po troszku ,a potem niedosyt .
Zaczynałem od lufek , potem była fajka , a teraz kręce lolasy . Pierwszy raz zapaliłem 23/24 lata temu( w 92 roku ) , trawa wtedy to była słabizna do tej dzisiejszej .
Ogólnie uważam ,że najlepiej byłoby nie palic , nie brać antydepresantów , benzo i innych trucizn obrzydliwych ,,, ale ,,,,,,,, właśnie to jedno ale.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez achino 28 gru 2015, 21:57
A ja za 1 razem po trawie napad paniki z konwulsjami, a za drugim paraliz z wymiotami. Oczywiscie po 4h wszystko mijalo jak reka odjal. Jak ktos ma silne zaburzenia lekowe to albo w ogole nie moze palic, albo tylko razem z benzo (przy czym jeszcze wieksza ilosc benzo musi miec pod reka, w razie gdyby cos zlego sie jednak wydarzylo...) Zazdroszcze tym, na ktorych zielsko dobrze dziala. Latem wyhoduje sobie krzaczek z pestek z wieksza zawartoscia CBD.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez omakk 28 gru 2015, 22:11
Przesadziłem trochę przed chwilą, miałem coś w rodzaju wyjścia z ciała duszy, wyleciałem normalnie duszą z ciała, a na koniec to porzygałem się.
omakk

przez achino 28 gru 2015, 22:14
:D Bad boy :pirate:
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez jetodik 28 gru 2015, 22:17
ale przynajmniej jest dowód na to, że dusza istnieje.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez omakk 28 gru 2015, 22:38
jetodik, To nie podlega wątpliwości. Tylko ciekawe czy ta dusza po śmierci też istnieje.
omakk

przez achino 28 gru 2015, 22:39
istnieje, czuje nawet, jak sobie walne dwusete i zapale kilka fajek

przez Kot_ 29 gru 2015, 13:49
omakk napisał(a):Właśnie przed chwilą przypaliłem. Muszę potwierdzić, że konopie działają zdecydowanie przeciwdepresyjnie, od razu chce się żyć. Czekamy na legalizację.

Kot_ napisał(a):Zależy na kogo, u niektórych mają działanie prolękowe i mogą nasilać depresje lub obsesje,ZOK, fobie społeczną itp.

omakk napisał(a):Kot_, Zależy to od odmiany.
Tak, zależy, ale u osób predysponowanych każda rekreacyjna odmiana będzie mniej lub bardziej nasilać np. lęk. A jak myślisz, że na ulicy kupisz odmianę o niskiej zawartosci thc, to jesteś w błędzie. W seesbankach czy u dostawców nasion też ciężko kupić odmiany typowo medyczne, nawet jak kupisz takie nasiona, to nie masz pewności, czy Ci np. ratio thc do cbd nie wyjdzie w stosunku 2:1 bo chyba nikomu się jeszcze takich stabilnych genów nie udało wyselekcjonować.
Kot_

przez Kot_ 29 gru 2015, 14:05
Zresztą, próbowałem wiele różnych odmian ze swojej uprawy i każda z nich mi lęki i fobie społeczną nasilała. Z tą różnica, że po tych odmianach z przewagą sativy,siadajacych bardziej na umysł, dostawałem czasami takich lęków, że wykrecałem już 112 :>
Zawsze wolałem odmiany typu indica i to jeszcze takie długo dojrzewajające, które nie były takie psychodeliczne i dawały haj bardziej typu "stoned". Czym dłużej roślina dojrzewa, tym będzie miała więcej cbd. Ja zawsze wolałem potrzymać pomidorki 1-2tyg dłużej.

edit.
Generalnie ludzie z zaburzenaimi lękowymi powinni unikać mj. Nie mówiąc już o osobach z predyspozycjami do psychoz czy schizy.
Kot_

przez hobbyturysta 29 gru 2015, 14:20
Kot_, :( to temu łapie schizki :( kurna to nie uczciwe !!!
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez Kot_ 29 gru 2015, 14:30
Nie pal tego hobbi. To ogólnie używka dla osób o mocnej psychice imo. Nawet Tony Soprano mógłby dostać paranoi po trawie, że go FBI sledzi:>
Ostatnio edytowano 29 gru 2015, 14:34 przez Kot_, łącznie edytowano 1 raz
Kot_

Sortuj wg