Przeciwlękowa marihuana (konopie)

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez jetodik 14 lis 2015, 16:15
hmm, ciekawe ciekawe.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez buka 14 lis 2015, 16:30
siódmy a jak masz dostęp do tej wersji CBD man?

przez MamSwojePoglady 26 lis 2015, 12:35
ja jaram sative, żeby mieć zamiennik od haju, takie oszukiwanie mózgu. http://carun.pl/dermokosmetyki-z-konopi ... -40-g.html ogólnie tylko kilka kwiatów tam jest, z reszty można sobie naparki napierdzielać. Mają też tam na stronie jakieś olejki CBD 3%, ale to jakieś duże hajsy, nie próbowałam tego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 26 lis 2015, 15:48
MamSwojePoglady,
- łupie to to w głupi cymbał ???,( z tego dziwnego sklepu )
bo najgorzej to zrobić sobie ochotę , a nie najarać sie w trupa ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez MamSwojePoglady 26 lis 2015, 18:51
Kalebx3, podobno to relaksuje, ale na nasze zakute łby to to nie działa, na mój na pewno nie ;)

przez siódmy 27 lis 2015, 20:50
Wydaje mi się że te listki działają podobnie do herbatki z dziurawca (sypanej)
Odnośnie CBD przywiózł mi kolega wiadomo skąd ale jak ktoś nie ma dojścia w ten sposób to może bez problemu sam znaleźć rozwiązanie w necie:)
Obecnie testuje nadal, nic nowego nie zauważyłem oprócz tego co w moim poście wyżej.
Osoby ze stanami lękowymi niech szukają najlepiej odmian bez THC lub z bardzo małym %
Mam nadzieję że na rynek wejdzie jak najszybciej CBD w formie dymnej i tabletkowej do wyboru.
Gdy człowiek jest na tyle stary żeby wszystko zrozumieć-umiera.

przez Racuszek 30 lis 2015, 04:16
Przeciwlękowa? ........ A swoją drogą nie jarałem tyle czasu....... mamihuanka była moim szczęsciem , wczoraj podjołem zdrową i solidną decyzje do powrotu mojej ukochanej.... dziś ruszam w ciemno w pewne miejsce ubrany na studencika :great: i mam nadzieje że nie zwariuje tylko stare bestroskie czasy powrucą. Jebać kobiety jebać problemy ! czeba palić babar ! /cenzura/ też z wódą..... bo w dupie wszywka :yeah: Pozdro mordeczki.....
Racuszek

przez emilek10 01 gru 2015, 20:26
Racuszek napisał(a):Przeciwlękowa? ........ A swoją drogą nie jarałem tyle czasu....... mamihuanka była moim szczęsciem , wczoraj podjołem zdrową i solidną decyzje do powrotu mojej ukochanej.... dziś ruszam w ciemno w pewne miejsce ubrany na studencika :great: i mam nadzieje że nie zwariuje tylko stare bestroskie czasy powrucą. Jebać kobiety jebać problemy ! czeba palić babar ! /cenzura/ też z wódą..... bo w dupie wszywka :yeah: Pozdro mordeczki.....

I co racuszek? Udało sie czy w łeb dostałeś? Mam nadzieje że to drugie i pomyślisz troche zanim napiszesz pierdoły . Trzymaj sie ciepło bracie
emilek10

przez lucy1979 01 gru 2015, 21:38
Co do tezy, ze jakies rodzaje są lękogenne a inne nie, to ja po każdym paleniu czułam się paskudnie. Po kiego grzyba w takim razie paliłam, nie mam zielonego pojęcia. Może ze trzy razy w zyciu fajnie się upaliłam.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez emilek10 02 gru 2015, 05:03
lucy1979 napisał(a):Co do tezy, ze jakies rodzaje są lękogenne a inne nie, to ja po każdym paleniu czułam się paskudnie. Po kiego grzyba w takim razie paliłam, nie mam zielonego pojęcia. Może ze trzy razy w zyciu fajnie się upaliłam.

Niekture osoby nie mogą palić bo poprostu źle się czują. A bywają przypadki że człowiek sie w tym zakochuje , uważa sie za gwiazdora i tym samym przepala pieniądze na samochód czy nawet kawalerke. Osobiście znam człowieka który był chodzącą komedią ale sie doigrał . Od czasu do czasu zdrowy człowiek może zapalic ale nie dzień w dzień po 5 gram zaczynając ceremonie odrazu po przebudzeniu.
emilek10

przez Reynevan 04 gru 2015, 02:34
emilek10 napisał(a):Od czasu do czasu zdrowy człowiek może zapalic ale nie dzień w dzień po 5 gram zaczynając ceremonie odrazu po przebudzeniu

łolaboga, zakazujo :O
Reynevan

przez omakk 04 gru 2015, 03:49
lucy1979 napisał(a):Co do tezy, ze jakies rodzaje są lękogenne a inne nie, to ja po każdym paleniu czułam się paskudnie.

Bo są. Dużo zioła w swoim życiu nie spaliłem ale co nieco spróbowałem i wiem, że są różne odmiany. Niektóre są bardziej dysocjacyjne, psychodeliczne, zamulające, a inne są bardziej energetyczne, śmiechowe. Te pierwsze odmiany w moim przypadku gdy zbyt dużo spaliłem powodowały BARDZO nieprzyjemny stan psychiczno-fizczyny. Ten stan jest na prawdę okropny, to coś strasznego. Jakieś różne schizy, lęki, wkręty, problemy z sercem, problemy z oddychaniem, mdlenie itp. Zawsze było tak gdy zbyt dużo spaliłem, przy spalonych mniejszych ilościach było ok. Tylko na mnie to tak działało, inni nie mieli takich jazd. Natomiast te drugie odmiany mogłem palić do oporu i zawsze było fajnie i bez żadnych problemów.
omakk

przez siódmy 04 gru 2015, 22:16
Gdy człowiek jest na tyle stary żeby wszystko zrozumieć-umiera.

przez Nortt 05 gru 2015, 21:50
Nie polecam, nie dla wszystkich, często fobiki są przewrażliwione na punkie THC, mogą wystąpić paradoksalnie lęki i to całkiem SILNE.
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Sortuj wg