Joga.

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Joga.

przez jetodik 20 paź 2014, 16:34
Kalebx3,
Uważam ,że SAMEMU ( posiadając dobre książki , gdzie wszystko opisane jest i wyjaśnione krok po kroku , jasno i szczegółowo ) przy dużej dozie determinacji i systematyczności MOŻNA NAUCZYĆ SIĘ PODSTAW JOGI , spokojnie .

też myślę, że można samemu i tak właśnie będę robił. filmy instruktażowe już mam przygotowane, a tam ćwiczenia są pokazane i instruktorka mówi jak oddychać, nie powinno być problemu.

estera1, 50 zł za 8 spotkań to mało, jednak rzadko kiedy się trafia na takie ceny w szkołach jogi, które bywają nawet trzy czy czterokrotnie droższe.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Joga.

przez tosia_j 20 paź 2014, 16:37
Cwiczac samemu nie bedziesz wiedzial czy jest prawidlowe napiecie odpowiednich grup miesni
outsider

Joga.

przez estera1 20 paź 2014, 16:46
tosia_j napisał(a):Cwiczac samemu nie bedziesz wiedzial czy jest prawidlowe napiecie odpowiednich grup miesni

racja :D

moja instruktorka nie wiem czy na tym coś zarabia często po kosztach robi zajęcia.Lubi to co robi i cieszy sie ,że może komuś przekazać swoją wiedze.To samo jak są warsztaty znanych osób.To bierze tyle ile sobie zażyczy plus za wynajem sali.Dla siebie nie wiem czy coś zostaje ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Joga.

przez tahela 20 paź 2014, 16:49
estera1,
mowie o namieszaniu w psychice, a moze namieszac bopare osób mi juz to mowilo,ze miało jazdy dziwne po źle prowadzonych zajeciach, a jak jeszcze wyskoczy jakis mistrz typu guru i gada głup[oty to co słabsi psychicznie moga popłynac jak dzieci w przedszkolu , akurat nie mowie o sobie w tym momemncie,
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Joga.

przez tosia_j 20 paź 2014, 16:53
tahela, traktowac jako cwiczenia fizyczne
Li i jedynie
outsider

Joga.

przez tahela 20 paź 2014, 16:59
tosia_j,
no jask tak to tak, ale włąsnie widziałam ,ze niestety nie tylko i skończyło sie to strasznie dla p[ewnej osoby, maw tak napierdzielonie w głowie ,ze masakra, w pewnym sensie jest to słąba osoba jesli idize o charakter, łatwo daje soba sterowac, taka bez własnego zdania, ulega bardzo łatwo wpływom osób , które mieszja w głowie i min. i\uległa wpływowi min. kogos takiego wielkiego guru od jogoi srogi i tak sie to ciagnie latami, czasem tozal patrzec na kogos takiego ,ze jest taki słaby i łatwo sterowalny bez własnego kregosłupa, ale dzieki temu zobaczyłam jak to moze namieszac w głowie i na jak długo, ale prawda jest taka ze namieszac takiej osobie moze kazdy kto sie wyda jej bardziej od niej przekonywujacy, postawa bardzo szkodzaca w zyciu ,
no tak jako typowe cwiczenia bez dopisywania ideologii to oki jest
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Joga.

przez tosia_j 20 paź 2014, 17:01
Konkretnie chodzolam 4 lata. Cwiczylam oddychanie, rozciaganie i relaksacje
outsider

Joga.

przez jetodik 20 paź 2014, 17:18
tosia_j,
Cwiczac samemu nie bedziesz wiedzial czy jest prawidlowe napiecie odpowiednich grup miesni

wierze ze robiac te same ruchy co instruktorka, napna sie dobre grupy miesni :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Joga.

przez estera1 20 paź 2014, 17:44
jetodik napisał(a):tosia_j,

wierze ze robiac te same ruchy co instruktorka, napna sie dobre grupy miesni :)

A skad masz tą pewnosc ?w domu to pomoga cwiczyc osoby ktore maja jakies pojecie chodzac na stacjonarne zajecia.Chcesz sam w domu to juz twoj wybor
Tahela .Trzeba isc na jedna bezplatna lekcje i obejrzec co i jak
To co opisujesz nie spotkalam sie ani na swoich zajeciach ani u nikogo innego.Dlatego warto korzystac z bezplatnych pokazowych zajec.Nie odpowiada ci instruktor to wychodzisz.Poza tym mozna poczytac na forach opinie

Joga.

przez jetodik 20 paź 2014, 18:36
estera1,

A skad masz tą pewnosc ?

no jak to skad, ludzie sa przecie podobnie zbudowani, wiec przy prostych technicznie cwiczeniach wystarczy pokaz i krotki instruktarz - to jest baza i na niej mozna dalej rozwijac technike wsluchujac sie w swoje cialo.

Joga.

przez estera1 20 paź 2014, 19:55
życze powodzenia :D twoje ciało ,twoja decyzja :D pogadamy kiedyś jak zaczniesz na normalne zajęcia chodzic

Joga.

przez jetodik 20 paź 2014, 20:16
estera1, kiedyś chodzilem, co prawda widoki były sympatyczne, ale lepiej w domu jak dla mnie jednak.

Joga.

przez estera1 20 paź 2014, 21:14
Jak juz chodziles to inna kwestia.

Joga.

przez asia1991r 21 paź 2014, 00:29
We wrocławiu 8 zajęć w ciągu miesiąca kosztuje 130-160zł patrzyłam na różne szkoły. Może dla Ciebie to nie są jakieś ogromne kwoty :) ale ja nie mogę sobie na to pozwolić. Zarabiam niewiele, a wynajmuję pokój i jeszcze się na studia zaoczne zapisałam, do tego wyżywienie, często jakieś leki...
asia1991r

Sortuj wg