Zwiększenie energii

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Zwiększenie energii

przez oka22 31 lip 2016, 20:24
ja w pracy piję cole ,pepsi zwiększa mi to energie ,ja wiem że nie zdrowe
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

Zwiększenie energii

przez oka22 31 lip 2016, 20:28
rano pije mocną herbate zieloną ,kawe ,gimnastyka rower , to daje mi energie,ja musze coś robić bo inaczej przepadne z kretesem

Zwiększenie energii

przez Konewka 05 mar 2017, 12:38
próbowaliście może stosować koenzym q10? Podobno pomaga przy wyczerpaniu, chyba też wypłukuje się z organizmu pod wpływem stresu. Chcę spróbować suplementować go. Czy ktoś go próbował? W jakich dawkach?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zwiększenie energii

przez mhrps 05 mar 2017, 12:48
Ja mam cały zestaw Supradyn intensia czy jakoś tak. Tam jest 4,5mg q10. Trochę mało, ale mimo wszystko suplement daje rade poza tym, że nie należy do najtańszych. Będę próbował mocniejszych dawek.
Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.

Zwiększenie energii

przez Konewka 05 mar 2017, 12:55
mhrps ja planuję kupić koenzym q10 Natur kaps - dlatego, że jest niedrogi i nie ma dodatków w postaci innych witamin. Widziałam wersję 30 mg, myślę, że mogłabym brać po dwie tabletki dziennie, może taka dawka wystarczy. Chyba, że macie inne tabletki z koenzymem q10 godne polecenia? Tylko nie chciałabym żeby tabletki były zbyt duże, bo nie lubię takich połykać ;)
Myślę, że na wydolność organizmu mogłyby jeszcze pomóc dodatki w stylu karnityny czy tauryny, wpływające na pracę mięśni. Jednak sama nie chcę ich stosować, bo wydaje mi się, że mogą obniżać poziom serotoniny, który utrudnia rozbudowanie się mięśni. Mogą za to pomagać przy koncentracji, jeśli ktoś ma z tym problem. Tak mi się wydaje.

Sortuj wg