Zwiększenie energii

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Zwiększenie energii

przez Kalebx3 15 paź 2014, 21:58
Pracowałem na nockach w pracy zmianowej ---MASAKRA! po trzech miesiącach rzuciłem to w piiiizzzzz,,,du. A pracanie była ciężka , raczej nudna .Praca w nocy to szambo jakich mało.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Zwiększenie energii

przez monapayne 15 paź 2014, 22:06
Artemizja, poprobuj z ziolami, gotu kola na nauke dobra np.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Zwiększenie energii

przez planB 15 paź 2014, 22:06
To co jesz mnie interesuje najbardziej... na sen i pobudkę zdrową zawsze Cynk z Mg i b6 przed spaniem ,melatonina jest świetna - możesz dodać 1-3mg przed spaniem - pomoże w regeneracji tym bardziej ,że jako osoba z rozwalonym zegarem biologicznym masz jej niedobór... ona ma też inne działania prozdrowotne prócz regulacji zegara dobowego.

Rano na czczo 0,5l wody..... wywali adrenalinę ;
Do śniadania Mocna Zielona !
a o reszcie popiszę jutro bo dzisiaj już leżę i mi się ciężko pisze a tego 'troszkę jest ;)
I Dare, readY

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zwiększenie energii

przez INTEL 1 15 paź 2014, 22:08
Deca Durabolin + testosteron prolongatum
...nie mam podpisu...

Zwiększenie energii

przez monapayne 15 paź 2014, 22:10
planB, no te suple to podstawa.kuva, tez powinnam sieznow doladowac...
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Zwiększenie energii

przez planB 15 paź 2014, 22:13
Zaczynam od podstawy by stało potem dobrze ;)
I Dare, readY

Zwiększenie energii

przez Artemizja 16 paź 2014, 07:53
Dzięki za rady.
Jedzenie różne - w zależności od tego, na co mam ochotę. Bardzo dużo słodyczy, mało owoców, bo za nimi średnio przepadam. Nie jem regularnie, bo nie ma opcji, żeby przy takiej pracy jeść w miarę o stałych porach. Ale jem. Sporo sałatek warzywnych, mięska.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Zwiększenie energii

przez planB 16 paź 2014, 11:51
No ok - co do postępowania 'na spanie' czy to nocne czy dzienne zastosuj się do tego co napisałem - najlepiej jak połączysz przed spaniem Melatoninę z ZMA(gotowy produkt mg+zn+b6) melatoninę dostaniesz na allegro z Puritans Pride za grosze; ZMA =kupujesz gotowy produkt najlepiej ;
To samo już powinno ci dużo pomóc bo sen jest niesamowicie ważny :idea:

Na sen wiele osób stosuje GABA ale nie polecam bo są lepsze środki;
Arginina dodawana przed snem też wspomoże HGH i poprzez to regenerację )

Jak wstajesz po spaniu możesz wypić od razu 0,5l wody - to spowoduje odpowiedź org. w postaci wyrzutu adrenaliny.... jak chcesz;
Do picia w ciągu dnia polecam Zieloną lub dobrej jakości KAKAO; - polecam Niemieckie produkcje bo Polskie kakao jest jednak 'inne/

A w ciągu dnia/nocy pracowitej - jest kilka MOCNYCH środków naturalnych typu Efedryna(pseudo) /Yohimbina /Synefryna /Betalanina ....no ale te substancje potrafią 'kopnąć' więc jeśli masz problemy sercowe? lub jesteś osobą po 40 nie polecam raczej ich ...no Yohy małe dawki by się sprawdzić mogły... ale to zalerzy od ciebie ; ..ewentualnie Żeńszeń też potrafi pomóc; jak i reszta Adaptogenów od Cytryńca po Korzeń Arktyczny;

A teraz środki które świetnie działają prozdrowotnie i aktywizująco umysłowo AcetylLKarnityna (ALC) ,Tauryna ,Lecytyna ! ...

Jeśli lubisz i jesz słodkości to pamiętaj iż poziom cukru w twoim organizmie lata i za nim lata senność i znużenie ; ...aby temu zapobiec stosuj Taurynę do posiłków lub pomiędzy nimi i świetnym dodatkiem byłby Kwas AlfaLIponowy (ALA).....

Aby posiłki się trawiły dłużej i zdrowo polecam do nich zawsze łyk oleju Lniannego (o3) ...O3 niezbędne są !

I dużo Kurkumy z pieprzem; - codziennie !

Stosując się do tego co napisałem nawet w części lub zamiennie powinnaś w ciągu kilku dni doświadczyć poprawy 'energetycznej na kilku płaszczyznach)

Jak masz jakiekolwiek pytania ad. czegokolwiek nawet cen to pisz /cie.
I Dare, readY

Zwiększenie energii

przez Artemizja 16 paź 2014, 21:49
planB, jeśli chodzi o sen, to wspomagam się Zolpidemem, ale nie chcę go aż tak często i długo brać, bo kiepsko się po nim czuję. Niby pod względem snu mieszanki ziołowe zbytnio nigdy nie pomagały, ale zawsze warto spróbować. Przy Zolpidemie sen jest płytki, przerywany i wcale się nie wysypiam. Mam wadę serca - co prawda niewielką, ale jednak mam. Zielonej herbaty niestety nie mogę pić - już próbowałam. Żeń- szeń biorę w dawce około 600 mg dziennie ( jak nie zapominam). Jestem w kwiecie wieku, więc teoretycznie energii powinnam mieć full. W każdym razie dzięki za rady. Jak tylko jutro ogarnę się po dzisiejszej nieprzewidzianej 24 - ro godzinnej zmianie, to wybiorę się na zakupy.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Zwiększenie energii

przez planB 16 paź 2014, 21:59
No Zolpidem to nie sposób na sen zdrowy ; - mieszanek ziołowych nie polecam ..no chyba ,że L-Teanina jako wyciąg z herbaty )
Melatoninę stosowałem w dawkach z tego co pamiętam nawet 20/40mg... no ale tobie ok 3mg powinno pomóc.
No i ZMA

A co do Ginsenga to jako adaptogen powinien być brany cyklicznie w piramidce zwyżkowej ,np. na zmianę z Cytryńcem lub Korzeniem arktycznym ; ...niema sensu brać Żeńszenia dłużej jak 3tyg ; miej to na uwadze.

ZMA!
No spoko ja już dzisiaj na zakupach byłem ...na tyłku w necie najkorzystniej ;

kurde tyle razy użyłem NO chyba przez argininę xd
I Dare, readY

Zwiększenie energii

przez _asia_ 17 paź 2014, 07:26
tzw. adaptogeny, czyli:

1. różeniec górski (rhodiola)
2. korzeń lukrecji
3. żeńszeń syberyjski
4. cytryniec chiński
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Zwiększenie energii

przez planB 17 paź 2014, 11:25
....tak Asiu i jest ich troszkę więcej ; a najlepsze efekty osiągniemy stosując je cyklicznie/zamiennie co 3tyg.

-- 17 paź 2014, 14:11 --

Przed chwilą chyba się dotleniłem mocniej bo przypomniałem sobie jeszcze o czymś, a mianowicie o Vinpocetynie ) jako 'dotleniaczu' mózgu by lepiej pracował ..niestety w Pl lekarz musi receptę wypisać ...no chyba ,że wpadniesz na kumatą/tego farmaceutę ze swoją apteką to i bez recki można wyrwać.

I witamina B15 ! jest świetna ! mi porcja 200+mg znosiła zmęczenie dosyć wyraźnie ,poza tym ogólnie usprawnia organizm ...dostępna jest na necie - i znów chyba najkorzystniej wychodzi PuritansPride. Dawki jej jak dla ciebie to 1-2tabletki do kilku razy dziennie.

-- 17 paź 2014, 15:02 --

Odświeżyłem wgląd na B15 z Allegro i widzę ,że PuritansPride ciężko dostać ale jest NOW dobra firma od lat) i ceny takie same.

-- 17 paź 2014, 20:58 --

....no i kurde DLPA czyli prawo+lewo skrętna fenyloalanina ...nawet sam łykam ją między innymi obecnie w ilości kilka gram/dz.
Najekonomiczniej wychodzi proch po 250gr z MyProtein.
I Dare, readY

Zwiększenie energii

przez _asia_ 18 paź 2014, 14:16
Polecam jeszcze stabilizowany tlen w kroplach, daje niesamowitego kopa, np. ten: http://www.iherb.com/HealthForce-Nutrit ... =null&ic=3
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Zwiększenie energii

przez Arasha 19 paź 2014, 01:17
_asiu_

Z tego, co coś tam o Tobie czytałam, to Ty z racji licznych dolegliwości prowadzisz bardzo higieniczny tryb życia, uważasz na to, co jesz, to pewnie nic dziwnego, że się teraz dobrze czujesz ( i tak trzymaj :great: ). Ale jak ktoś żyje niedbale ( mówię tu m.in. o sobie ) to nawet najlepszy suplement czy adaptogen niewiele zdziała :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg