Sposób odżywiania

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Sposób odżywiania

przez Reiben 19 paź 2013, 17:39
veganka, to jedz tak jak ten gość tyle bananów albo innych cukrów prostych i napisz nam później ile ważysz ok? Są ludzie co jedzą i śrubki albo piach i są zdrowi i uśmiechnięci, co nie znaczy chyba, że każdy ma też to jeść, anomalie są wszędzie.
Reiben

Sposób odżywiania

przez libertynka 19 paź 2013, 18:02
zima, nie wiem jakie zboże jest na depresję, nie słyszałam o tym.

Reiben, ja to podałam jako ciekawostkę i temat do rozmowy, nigdzie nie napisałam, że to popieram i że się tak zamierzam żywić. myślisz chyba, że weganizm wypala dziury w mózgu :D
a poza tym ten koleś jest strasznie sympatyczny i przystojny, miło się go ogląda ;)
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Sposób odżywiania

przez bedzielepiej 18 kwi 2014, 11:17
Myślę że za większość chorób psychicznych odpowiada niewłaściwa dieta. Choroby psychiczne rozkwitły właśnie wtedy, gdy rafinowany cukier stał się ogólnodostępny. Do żywności dodaje się mnóstwo środków chemicznych, bardzo trudno jest kupić dzisiaj coś zdrowego. Poza tym współczesna dieta nie dostarcza organizmowi kwasów omega-3 z których składa się mózg.
A tak na marginesie kiedy byłam w psychiatryku zaobserwowałam, że:
-szpitalna dieta to syf, pszenny chlebek, margaryna wątpliwej jakości która nawet się nie topiła pod wpływem ciepła i do tego marmolada- na śniadania i na kolacje, na przemian z mortadelą i wątrobianką, rarytas od święta: pasta z majonezu i jajka
-na obiady zupy na kostce rosołowej, drugie danie: 3/4 stanowiły ziemniaki, do tego kotlecik o wymiarach 3X3 cm i surówka o aromacie piwnicy
-chorzy między posiłkami dokarmiali się batonikami i czekoladą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sposób odżywiania

przez okularnica 20 kwi 2014, 18:05
Ja mam inne pytanie - czy ktoś próbował polepszyć swoje samopoczucie zdrowym odżywianiem i suplementami przy nerwicy natręctw? Jakie były efekty?

Sortuj wg