Raka można wyleczyć dietą

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Raka można wyleczyć dietą

przez fairy 11 lip 2013, 23:42
Niestety leczenie paliatywne, opieka przeciwbólowa w Polsce, w/g mnie, nie istnieje. Co chwilę likwidowane są następne poradnie leczenia bólu, a do tych które zostały, czeka się na przyjęcie ok 3 miesięcy. Z wiadomych względów spora część pacjentów po prostu nie dożywa tej wizyty.
W szpitalu, pacjentów onkologicznych potrafi się faszerować APAPEM.
Kiedyś na moją prośbę, o ustawienie leczenie p/bólowego bliskiej mi osoby usłyszałam: "Pani czego Pani chce, przecież to rak, musi boleć''....zapewniam Was, że choćby nie wiem jak byście byli dobrze wychowani i nastawieni pokojowo do całego świata, zacisną się Wam pięści.
Co gorsza nawet w hospicjach zdarza się ograniczanie środków np opioidowych...''no bo przecież pacjent leży, nic nie mówi, się nie skarży, to chyba nie boli''? Owszem boli-pacjent nic nie mówi, z bólu.
Co najgorsze, to nie jest tak, że nie ma leków, one są, tylko lekarze nie chcą ich dawać. Nie wiem czemu, nigdy się nie dowiedziałam, może jest tak jak pisze *Wiola* , co jest czystym bezsensem. Zapewniam Was, że każdy by wolał odjeść nawet na haju, wiedząc, że rodzina nie musi patrzeć jak z bólu robi pod siebie.
Jeżeli ktoś z Was, bądź ktoś z Waszych bliskich zachoruje, czego nikomu nie zyczę, pamiętajcie:

MÓWCIE GŁOŚNO, ŻE BOLI, DOMAGAJCIE SIĘ BADAŃ, WALCZCIE O SWOJE PRAWA.
Jesteśmy ludźmi i mamy prawo umierać jak ludzie, z godnością.

Sortuj wg