Raka można wyleczyć dietą

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez linka 07 lip 2013, 08:38
Jadam owoce morza często, jak tylko dorwę gdzie jakąś promocję ;) - ale wątpię czy to mrożone coś co dociera do Polski ma coś wspólnego z tymi choćby włoskimi wyciągniętymi prosto z morza specjałami. Chętnie też odstawiłabym mięso na rzecz ryb - ale mnie nie stać, bo ryby są koszmarnie drogie :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez carlosbueno 07 lip 2013, 08:52
Ja mieszkam nad morzem i ryby rzadko jadam, nie przepadam, poza tym nimi nie można się najeść tak jak świńskim mięsem, zresztą mi na długim życiu nie zależy. Poza tym ryby są zdrowe jeśli chowają się w czystej wodzie, bo łatwo gromadzą w sobie zanieczyszczenia z wody także nie zawsze ich jedzenie jest takie zdrowe a takie supermarketowe mrożone ryby i owoce morza to pewnie dużo ze swej zdrowotności tracą.
Największy Forumowy Maruda

przez linka 07 lip 2013, 09:28
poza tym nimi nie można się najeść tak jak świńskim mięsem

Z tym się w życiu nie zgodzę :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 07 lip 2013, 10:02
A co do raka to kiedyś chciałem go mieć bo nie chciałem już więcej pracować, żyć ale później se wkręciłem że mam raka i nie było to przyjemne także już sam nie wiem, pewnie chciałbym bezbolesnego i szybko zabijającego bo żadnych męczarni nie chce przechodzić a o takie trudno.
Największy Forumowy Maruda

przez *Monika* 07 lip 2013, 11:07
carlosbueno, Nie wierzę Karolu, że to napisałeś.
Ludzie chorujący na raka walczą o każdy dzień życia...............
Obrazek
Główny Moderator

przez 0Rh+ 07 lip 2013, 13:14
linka napisał(a):Jadam owoce morza często, jak tylko dorwę gdzie jakąś promocję ;) - ale wątpię czy to mrożone coś co dociera do Polski ma coś wspólnego z tymi choćby włoskimi wyciągniętymi prosto z morza specjałami. Chętnie też odstawiłabym mięso na rzecz ryb - ale mnie nie stać, bo ryby są koszmarnie drogie :roll:

Nad morzem mamy lepszy dostęp do ryb. Chociaż nie wszyscy z tego korzystają ;) . Nic nie przebije smaku świeżych ryb.
Mrożone są dobrą alternatywą , pod warunkiem ,że nie będziesz kupować ryb pochodzących z Chin. Wbrew pozorom można kupić niedrogie i bardzo dobre ryby. Do najzdrowszych należy śledź , jest tani i u nas niedoceniany. W rybnych sklepach można dostać mrożoną makrelę . Bardzo smaczna nie tylko jako wędzona.
Szukaj mrożonych ryb z tzw. produkcji morskiej ,czyli przetworzonych od razu na morzu ,na statku . Na rynku można dostać ryby w postaci tuszek . Nie są drogie . Smacznego .

przez Kalebx3 07 lip 2013, 13:36
Raka .
To zależy jakiego raka i w jakiej jego fazie . Niektóre rodzaje raków są nieuleczalne co by się nie stosowało.
Dieta na pewni nie zaszkodzi , a czy pomoże ,,, Bóg raczy wiedzieć.
W każdym bądż razie profilaktyka jest bardzo ważna , ale kto ma zachorować ten zachoruje. Gorzej jak młody .
Bo stary to i tak musi na coś umrzeć ,najważniejsze by za długo i za mocno się nie męczył.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez frustrated 07 lip 2013, 20:26
A co do raka to kiedyś chciałem go mieć bo nie chciałem już więcej pracować, żyć ale później se wkręciłem że mam raka i nie było to przyjemne także już sam nie wiem, pewnie chciałbym bezbolesnego i szybko zabijającego bo żadnych męczarni nie chce przechodzić a o takie trudno.

Co ci z tego, że byś nie pracował jakbyś dzień w dzień przeżywał piekło? Zarówno psychiczne jak i fizyczne... zresztą pracować pewnie też byś musiał bo w naszym kraju nie ma tak pięknie i łatwo, że dostaniesz leki/wyżywienie i wszystko czego potrzebujesz na tacy.
zdrowymozg.pl

przez fairy 11 lip 2013, 18:45
Niestety rozczaruję Cię carlosbuenos jakiegokolwiek raka byś nie miał i tak byś cierpiał niewyobrażalne męczarnie, a w ostatnim stadium wyłbyś z bólu. Szczególnie w Polsce, gdzie opieka przeciwbólowa i paliatywna pełza po podłodze.
...co do diet, żadna dieta nie WYLECZY raka, oczywiście prawidłowe i zdrowe odżywianie wspomoże organizm w trakcie leczenia i da siły do walki.
Kiedyś natknęłam się na ''wybitnego'' znawcę, który uzdrawiał ludzi z nowotworów za pomocą lewatyw z kawy...

przez Kalebx3 11 lip 2013, 19:28
Szczególnie w Polsce, gdzie opieka przeciwbólowa i paliatywna pełza po podłodze.

Fairy , nie znam się na tym , ale w Polsce jest z tym tak żle w dziedzinie leczenia bólu i nowotworów?,,,
, czy kolejny raz -KUŻWA MAĆ! - mam się zapytać Boga , dlaczego uczynił mnie Polakiem !!!!!!!!Za karę jaką ???

przez deader 11 lip 2013, 19:30
Kalebx3 napisał(a):czy kolejny raz -KUŻWA MAĆ! - mam się zapytać Boga , dlaczego uczynił mnie Polakiem !!!!!!!!Za karę jaką ???

Może to coś jak z Hiobem? :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Kalebx3 11 lip 2013, 19:34
Tak ;)
,,,,lepiej mógłbyś mnie Panie uczynić stonogą niż Polakiem ,pssss :D i naprawdę wcale mi nie do smiechu , bo jakbym zachorował ( wypluć) to w tym kraju nie wiem czy miałbym szanse podesrać się pod gacie z samodzielnym wytarciem duuuuupska.

przez *Wiola* 11 lip 2013, 19:37
Słyszałam , że tak jest , niestety :evil: Konającemu na raka nie podają wystarczających dawek leków w obawie przed...............uzależnieniem :evil: :shock:
Moderator

przez deader 11 lip 2013, 19:42
*Wiola* napisał(a):Słyszałam , że tak jest , niestety :evil: Konającemu na raka nie podają wystarczających dawek leków w obawie przed...............uzależnieniem :evil: :shock:

Bareja wiecznie żywy... To coś pokroju aplikowania skazańcom w USA śmiertelnych zastrzyków za pomocą wysterylizowanych igieł...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg