Lecytyna

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Lecytyna

przez CórkaNocy 02 maja 2013, 17:25
Nie widziałam tematu o tym tytule, więc jeśli przeoczyłam, to można ten skasować.

Bierze lub brał ktoś z was lecytynę?
Ja zaczęłam od dzisiaj dawkę 600 mg (nie chcę za wysokiej, bo kiedyś po 1200 mg przetłuszczały mi się bardzo włosy) i zastanawiam się czy to jednak nie za mało. Słyszałam też, że powinno się ją brać zażywając Piracetam, dlatego się na nią zdecydowałam.

W jakich dawkach i jak długo braliście? Mieliście jakieś efekty, po jakim czasie?
Aptekarz mi mówił, że dopiero po 2 miesiącach jakiś efekt będzie :zonk: trochę długo, dla mnie za długo, ale niech będzie.
CórkaNocy

Lecytyna

przez Kalebx3 02 maja 2013, 19:21
ptekarz mi mówił, że dopiero po 2 miesiącach jakiś efekt będzie

Bezimienna, ale jakich efektów oczekujesz ? Chcesz poprawić sobie pamięć , usprawnić prace wątroby , czy jeszcze co? Bo jeśli to pierwsze to nie licz na to ,,,samą lecytyną. Zjadłem tego całe puchy ( najczęściej w dawkach 1200mg). Pewnie nie zaszkodziła na pamięć , ale pomóc na pewno nie pomogła. Może tylko lepiej , z tego co czytałem funkcjonuje wątroba i woreczek żółciowy, ale reszta to aptekarskie nabijanie kasy . Tak uważam .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Lecytyna

przez rdzaa 01 cze 2013, 23:35
ja bylam spokojniejsza po lecytynie i troche serce lepiej pracowalo - mam jakas neriwce serca, szybko sie meczy i boli podczas roznych aktywnosci, a po lecytynie spokoj byl. Tam jest cala chmara witaminn z gr B wiec dlatego jest pomocna. A czemu powinno sie ja brac razem z piracetamem?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg