jak wstac z łóżka

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

jak wstac z łóżka

przez elo 26 mar 2014, 00:47
ja polecam nic nie jesc i duzo pic potem jak cie przycisnie to wylecisz jak z procy
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

jak wstac z łóżka

przez Zebrec 26 mar 2014, 01:51
wieslawpas napisał(a):nie mam problemow ze wstaawaniem z lóżka, nie wiem jakie mozna miec w ogole z tego powodu problemy. po porostu wystawiam nogi siadam na łuzku i jest po sprawie. Aha no i oczywista sprawa, ze moze temu towarzyszyc lekki zawrot głowy spowodowany zmiana pozycji.

Widzę, że odkryłeś Amerykę. ;)

A wracając do tematu - poranne wstawanie to bardzo ciężka z sprawa, tym bardziej do pracy. Codziennie wstaję koło 7:30, ale zawsze nastawiam budzik na 6:00, budzę się z radością, że jeszcze mogę pospać i natychmiast go przełączam. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

jak wstac z łóżka

przez lunatic 27 mar 2014, 10:55
wieslawpas napisał(a):nie mam problemow ze wstaawaniem z lóżka, nie wiem jakie mozna miec w ogole z tego powodu problemy. po porostu wystawiam nogi siadam na łuzku i jest po sprawie. Aha no i oczywista sprawa, ze moze temu towarzyszyc lekki zawrot głowy spowodowany zmiana pozycji.

nie wiem jak mozna miec problemy z zaśnięciem, po prostu kłade się i za kilkanaście minut zasypiam :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

jak wstac z łóżka

przez ladywind 27 mar 2014, 13:14
Zebrec napisał(a):A wracając do tematu - poranne wstawanie to bardzo ciężka z sprawa, tym bardziej do pracy. Codziennie wstaję koło 7:30, ale zawsze nastawiam budzik na 6:00, budzę się z radością, że jeszcze mogę pospać i natychmiast go przełączam. ;)

Mam taka samą metodę, z tym ze nastawiam dwa budziki, jeden w zegarze, drugi w komorce :mrgreen:

-- 27 mar 2014, 12:15 --

elo napisał(a):ja polecam nic nie jesc i duzo pic potem jak cie przycisnie to wylecisz jak z procy

co Ty mi to nie pomaga, wystarczy ze obróce sie na drugi bok i moge spac dalej ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

jak wstac z łóżka

przez violet_hair_ 27 mar 2014, 14:20
Jeszcze nie wstałam :/ przeklęta noc. Ale czasem działa na mnie nie zwlekanie. Inaczej będę leżeć w nieskończoność. Problem jest też wtedy gdy nie wiem czym się zająć -wtedy nie widzę sensu wstawania, także dobrze mieć zaplanowany dzień.
violet_hair_*4w5*INFJ*

jak wstac z łóżka

przez macieywwa 05 kwi 2014, 20:53
To będzie tak lewą nogę dajesz przed siebie potem prawą przed tą lewą i tak w kółko aż dojdziesz do łazienki (możesz czuć się jak odkrywca) potem patrzysz w lustro, otwierasz usta i z wydechem przez przeponę mówisz cześć ale nie zapomnij o oddychaniu patrz w lustro, prosto w swoje oczy, potem powiedz dałem rade, pora wracać :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Sortuj wg