DLPA

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

DLPA

przez Kalebx3 15 kwi 2013, 13:12
DLPA , biorę się za to wkrótce .
Nie wiem tylko ,jak to się ma do Naltrexonu ( czy można mieszać?).
Podaje linka:
http://zielonysklep.com.pl/dlpa-dl-phen ... letek.html
Jakieś doświadczenia?

-- 15 kwi 2013, 13:07 --

wklejam ,
oto odpowiedż :
<<<Już dwie osoby pytały mnie na prywatnej poczcie o DLPA.
Jest to substancja całkowicie naturalna blokująca enzym, który rozkłada endorfiny. Wzmacnia więc działanie adependu.
Kiedy po adependzie budzimy się mamy wysoki poziom endorfin jednak na skutek rożnych emocji oraz z powodu naturalnych procesów metabolicznych poziom endorfin stopniowo spada.
DLPA skutecznie blokuje enzym odpowiedzialny za ich rozpad dzięki temu wysoki poziom endorfin utrzymuje się znacznie dłużej.
Z moich obserwacji wynika, że wystarczy jedna tabletka 500 mg raz dziennie ale koniecznie na czczo przed śniadaniem. Można powtórzyć przed obiadem ale tylko w przypadku gdy już żołądek jest dokładnie pusty w innym wypadku działanie DLPA będzie osłabione.

Środek ten jest bardzo dobrym lekiem przeciwbólowym bez skutków ubocznych i nieuzależniającym. Z pewnością stanowi dobrą alternatywę dla leków chemicznych przeciwbólowych.

Ten ciekawy lek jest bardzo skuteczny w przypadku leczenia depresji gdyż poprawia samopoczucie.

Jeszcze kilka słów na temat oczyszczania organizmu i dodatkowej suplementacji podczas leczenia adependem.
Otóż korzystne jest dostarczanie dwóch pierwiastków śladowych a mianowicie selenu i manganu.
Można je dostarczać dzięki codziennemu zjadaniu kilkudziesięciu jagód goi, ale zachęcam do poszukiwań innych źródeł tych cennych pierwiastków śladowych.>>>
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

DLPA

przez JERZY62 16 kwi 2013, 19:52
Ciekawy suplement, bardzo ciekawy.
Dostępny w zwykłej aptece?
♪♪♪

DLPA

przez Ferdynand k 16 kwi 2013, 20:01
Kaleb u żywych organizmów aktywne są aminokwasy L
to po co mieszanina racemiczna?
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

DLPA

przez Kalebx3 17 kwi 2013, 20:06
Wykończony , tego nie wiem.
W ogóle prawie nic o tej Supli za bardzo nie wiem.
Ważne ,żeby pomogło,,,i wierzę ,że pomoże z Naltrexonem. Pomoże.
Latek 50, jest na alegro -( najtaniej po 100gram w proszku) , w aptece to se można ,,, :?

DLPA

przez why so serious 12 maja 2013, 21:17
Na mnie jakoś nie działa. Biorę DLPA z linku podanego przez Kalebx3 i właśnie kończy mi się opakowanie. Zacząłem od 1 tab na czczo, potem zwiększyłem do 2. Używałem też w połączeniu z kawą, co miało zwiększyć moc supli, jak ktoś gdzieś zasugerował na jakimś forum. Żadnego efektu. Bóle się nie zmniejszają, nastój nie poprawia.

DLPA

przez Kalebx3 12 maja 2013, 21:24
Why so Serius no wiesz , ja dopiero czwarty dzień biorę DPLA 500mg( z rana na czczo)+ 3mg Naltrexonu na noc. Nie mogę za dużo i nic pewnego powiedzieć, bo po prostu jeszcze za krótko. Jednak ( akuratnie) jestem na "wolnym " od Metylofenidatu i tego połączenia jestem bardzo ciekaw z DLPA.

DLPA

przez tiktalk 15 maja 2013, 21:30
Kalebx3, czy DL-fenyloalanina działa tak samo jak L-fenyloalanina np z białka Provit 80?
tianeptyna 4x12,5 / wiadro supli ;)

DLPA

przez Kalebx3 15 maja 2013, 22:42
Tik talk wprawdzie nie brałem Provitu 80 , ale uważam ,że są to inne substancje.

DLPA

przez Lord Kapucyn 18 cze 2013, 15:44
Tak wygląda szlak metaboliczny-

DLPA/DL-fenyloalanina -> L-tyrozyna -> L-DOPA -> dopamina -> norepinefryna -> epinefryna (adrenalina)

Były robione badania nt. suplementacji tyrozyną i wynika z nich

"W normalnych warunkach suplementacja tyrozyną nie wykazuje żadnego znaczącego wpływu na nastrój, funkcje kognitywne czy wydolność psychofizyczną"

Tak samo mija się z celem suplementacja GABA (o czym uświadomiła mnie Wiola za sprawą dr. Różańskiego), bo większość GABA zostaje w układzie pokarmowym zmetabolizowane do kwasu masłowego i b. mała ilość GABA dotrze do mózgu.

To samo tyczy się lewodopy- jeśli podajemy ją bez inhibitora obwodowej dekarboksylazy- karbidopy to jest ona bardzo szybko wychwytywana i metabolizowana co sprawia, że nie dociera do mozgu przez bariere krew-mozg.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

DLPA

przez Kalebx3 18 cze 2013, 16:22
Były robione badania nt. suplementacji tyrozyną i wynika z nich

"W normalnych warunkach suplementacja tyrozyną nie wykazuje żadnego znaczącego wpływu na nastrój, funkcje kognitywne czy wydolność psychofizyczną"

No nie wiem ,czy tak jest rzeczywiście z tą L- Tyrozyną. Są dni ,że dodana do metylo daje mi wyrażnego , energetycznego kopa. Uważam ją za ciekawy suplement. Inna ważniejsza sprawa to dawka owej substy , czy na czczo , czy nie ,no i dodatki dla lepszego wchłaniania( wit. B6 , C).
DLPA ,choć nie jestem tego do końca pewien ( z Naltrexonem) zmniejsza u mnie głody Tramalowe.

DLPA

przez Lord Kapucyn 18 cze 2013, 16:24
Ano bo te "normalne warunki" dotyczyły brania l-tyrozyny solo. Gdy bierzesz z innymi substancjami, ktore moga zmnieac jej wchlanialnosc, metabolizm, dystrybucje- sprawa sie zmienia diametralnie.

Tak samo jak nie ma sensu brac l-tryptofanu, bo tez szybko ulega rozkladowi, tylko lepiej nastepny polrodukt metaboliczny czyli 5HTP.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg