Rytuały tybetańskie

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Rytuały tybetańskie

przez Poziomka 21 paź 2006, 23:17
Czy ktoś może tego próbował?? Czytałam o tym i wygląda bardzo obiecująco :). Jeśli ktos z Was tego próbował to bardzo proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami ;)

[ Dodano: Sro Paź 25, 2006 10:17 pm ]
Skoro nie znacie to ja spróbuje to ćwiczyć, zobaczymy jakie przyniesie efekty . Będę sie z Wami dzielic spostrzezeniami na bieżąco ;)

[ Dodano: Czw Paź 26, 2006 10:11 pm ]
Pierwsze spostrzeżenia:
- te prościutkie ćwiczonka bardzo rozgrzewają o ile się pamięta... o prawidłowym oddychaniu. w moim przypadku to bardzo kożystne bo marznę jak cholera...
- zapomniałam wziąć ziółka na noc i obudziłam sie pięc minut przed budzikiem- rewelacja! cała noc przespana! Nie wiem póki co czy to zasługa tych ćwiczeń czy zbieg okoliczności bo akurat nie na taki efekt liczyłam...ale jak najbardziej...może być ;)
Będę obserwować dalej.

przez Alicja Liddell 05 lis 2006, 21:52
Brzmi obiecująco.
A jakie dokładnie ćwiczenia masz na myśli?
"UNCERTAINTY CAN BE A GUIDING LIGHT"

przez kinddevil 03 gru 2006, 20:47
Witam.
Poziomka miała na myśli te ćwiczenia:
www.rytualytybetanskie.prv.pl
Ćwiczenia rozgrzewają, dlatego, że "ruszają" cały organizm do pracy. Prawidłowo wykonywane dają dobrego kopa energetycznego.

Osoby z nerwicą przestrzegam przed przedobrzeniem. Zaczynamy planowo od 3 powtórzeń, z czasem delikatnie zwiekszamy ilość powtórzeń i obserwujemy jak nasz organizm na nie reaguje.
Opis ćwiczeń mozna znaleść na stronie.
Pozdrawiam i zachęcam do ćwiczeń wszystkie leniuchy :twisted:
na początek wystaczy mieć 5 minutek wolnego czasu i motywacje, nie większą niż ta, która była potrzebna do przeczytania tego posta.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez renatta 23 sty 2007, 01:37
:D Witam serdecznie,
odpisuje na Twoje zadane pytanie:
ćwiczylam juz kiedys ryty tybetańskie przez 5 lat i czułam sie super!!! ( zdrowa, choroby mnie nie nawiedzały, spałam świetnie a i wzyciu robiałm tylko to co miałam na swojej drodze do zrobienia bez zbednych start energetycznych na sprawy nie będące mi po drodze :-) ).
Teraz znowu powrócilam do tych ćwiczeń, bo tak mnie prowadzi intuicja :-) i mam nadzieję czuc sie znowu tak świetnie...
Na dodatek nie zjmuja dużo czasu a efekty jak po aerobicu dla zaawansowanych.....
Pozdrawiam i zycze wytrwałosci :-)
Renia

przez IceMan 23 sty 2007, 16:52
zapowiada się ciekawię... wypróbuję to na sobie... a co :D jeśli pomoże tak, jak o tym piszecie, to będzie rewelacja :smile:
Przyjaciel forum

Re: Rytuały tybetańskie

przez Misiek 31 lip 2008, 15:00
Ja także spróbuję... :smile:

Rytuały tybetańskie

przez Rafalo 21 wrz 2011, 14:14
To ja też może powiem trzy słowa o tych ćwiczeniach.Stosuję rytuały tybetańskie od ok miesiąca i nie zauważyłem jako takiej większej energii.21 powtórzeń każdego z ćwiczeń, prócz kręcenia się (bo chyba bym zasłabł albo zwymiotował) zauważyłem póki co, że te ćwiczenia rzeźbią nieźle sylwetkę.Za krótko je stosuje zapewne aby powiedzieć coś więcej.Wielu ludzi bardzo dobrze się o nich wypowiada, więc pewnie faktycznie dobrze wpływają na zdrowie i kondycję organizmu.Dam znać po dłuższym czasie o efektach.

Rytuały tybetańskie

przez JERZY62 26 lis 2011, 21:50
Są to ćwiczenia na które nie potrzeba dużo czasu a bardzo dobrze rozładowują napięcie fizyczne co za tym idzie również psychiczne :great:
♪♪♪

Rytuały tybetańskie

przez _wovacuum_ 26 lis 2011, 22:27
Moze ja tez siè skuszè na te cwiczenia?? :105: LAT48, od jak dawna je uprawiasz?

Rytuały tybetańskie

przez JERZY62 27 lis 2011, 17:28
Rytuały tybetańskie ćwiczę od tygodnia ale z jogi podobne ćwiczenia już od dłuższego czasu, nieregularnie. Z jogi całkiem podobne, pozycja psa i z niej przejście do pozycji kobry, to jest moje najwspanialsze ćwiczenie.Różne ćwiczenia rozciągające i wzmacniające.Z tego powodu że często czuje napięcie mięśni te ćwiczenia mi bardzo pomagają, rozlużniają.Robie je różnie kidy mi się zachce i czuję potrzebe zrobienia jakiegoś wysiłku.Polecam, naprawdę to pomaga.To na co się tak przyżierasz to tylko avatar :smile:
Pozycja psa http://galeria.tipy.pl/4937,32438,zdjec ... w-dol.html
Pozycja kobry http://galeria.tipy.pl/4067,26973,zdjec ... kobry.html
♪♪♪

Sortuj wg