Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oczyszczanie Wątroby z kamieni żółciowych metodami naturalny


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

właśnie przygotowuję sie do oczyszczania Wątroby z kamieni żółciowych ( cholesterolowych)- metoda Tombaka ,Clarc.

Robiłem to już kila razy i jestem za każdym razem zdumiony dobroczynnymi efektami tego zabiegu.

Przede wszystkim lepsze samopoczucie psychiczne ,lepsza jakoby jasność umysłu ,a z fizycznych ,lepszy apetyt ,trawienie ,etc. Niektórych może to śmieszyć ,ale ja wiem co mówię.

Stosował ktoś z obecnych to lub ma jakieś wnioski , doświadczenia.

Wkleił bym zdjęcia tych kamieni z lipcowego oczyszczania ( zdjęcia mam w komputerze ),ale nie potrafię tego zrobić. Jakby ktos mógł doradzić jak to zrobić ....

te oczyszczanie to naprawdę super sprawa ,chociaż nie ukrywam ogólnie ciężkie dwa dni .Jednak WARTO!

 

-- 27 lis 2012, 14:38 --

 

Nikt z Was nigdy nie oczyszczał wątroby z syfu?

Przecież nam ( którzy przyjmują tyle chemii ,z którą wątroba musi sobie ZAWSZE poradzić ),takie zabiegi są jak najbardziej wskazane .No cóż, jestem osamotniony w temacie.Dzisiaj wieczorem piję szklanę oleju + pół litra soku z cytryn ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu. Czytałam o tym już rok temu, bo mam 20 lat i te cholerne kamienie. Wyszło niechcący przy badaniu. To niby ten Tombak od tego jest, prawda? Coś o tym czytałam.

 

O, nie zauważyłam, że napisałeś jego nazwisko, lol.

 

No, to napisz potem jak poszło, po jakimś czasie ; )

 

Jak coś ruszy to uwierzę!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*,

oczyszczania Wątroby z kamieni żółciowych

 

-- 27 lis 2012, 18:20 --

 

+ Jak wkleić zdjęcia? Weź wrzuć na imageshack i daj tu linka.

 

-- 27 lis 2012, 18:21 --

 

http://imageshack.us/

 

-- 27 lis 2012, 18:22 --

 

Kalebx3, no wiesz. Mi kazali to wyciąć. Wyciąć mój 20-letni woreczek żółciowy. Mojej mamie wycięli - ale ją bolało. Mnie np. nie boli. Niechcacy wykryli to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzyga

 

 

Nikt z Was nigdy nie oczyszczał wątroby z syfu?

Przecież nam ( którzy przyjmują tyle chemii ,z którą wątroba musi sobie ZAWSZE poradzić ).

Po tym zdaniu można wyciągnąć inne wnioski ;)

 

-- 27 lis 2012, 18:30 --

 

Zdjęcie można dodać również przez dodaj załącznik, klikając najpierw odpowiedź, ale plik musi być nie za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/g/515/dscf0241b.jpg/

Nie wiem jak mi to wyszło ( to wklejanie ) i czy w ogóle wyszło . Robiłem to sam pierwszy raz.

Te kamienie to efekt z sierpnia 2012. Było to moje bodajże koło gdzieś 15 oczyszczanie.

 

Teraz czekam aż "urodzę " następny syf.

 

-- 28 lis 2012, 14:29 --

 

Chyba wyszły te zdjęcia . Zaznaczam ,że to tylko największe kamienie ,tych mniejszych nawet nir zbierałem ,choc było ich równie dużo. Po takim zabiegu czuję się jak nowo narodzony,trawienie ,apetyt ,i forma psyciczno- fizyczna wzrasta mi wyrażnie, choć sam zabieg wymaga nie lada trudu....ale warto i polecam. Przy takie ilości prochów ,takie zabiegi są nieodzowne ,a i nasza dieta tez często nie jest najlepsza.

 

-- 28 lis 2012, 14:31 --

 

Kalebx3, no wiesz. Mi kazali to wyciąć. Wyciąć mój 20-letni woreczek żółciowy. Mojej mamie wycięli - ale ją bolało. Mnie np. nie boli. Niechcacy wykryli to.

 

Strzyga NIE POZWÓL SOBIE WYCIĄĆ WORECZKA ,on tez mimo wszystko spełnia swoje funkcje w organiżmie . Oni wszystko by tylko wycinali. Trzy takie zabiegi wyleczą cię SKUTECZNIE!!!!

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tego typu tematy sa sianiem idiotycznych informacji. Akurat mialam stycznosc z lekarzami ze szpitala zakaznego ktorzy zajmowali sie m.in takze moja watroba po chorobie zakaznej. I STANOWCZO WYKLUCZYLI JAKIEKOLWIEK samodzielne dzialanie czy oczyszczanie czy branie srodkow typu sylimarol. I to dotyczy kazdego, poniewaz takie dzialania czasami moga wrecz zaszkodzic niz pomoc, dlatego ZANIM KTOS CHCE OCZYSZCZAC SWOJA WATROBE NIECH SKONSULTUJE SIE Z LEKARZEM i to po badaniach np proby watrobowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agusiaww , mi to mówisz . 12 lat czynnego alkoholizmu ,a jak sie skończył to na detoxie alkoholowym zakazili mnie wirusem HCV , i znowu nastepne 12 lat z żyjątkiem. Słuchaj sie dalej lekarzy ,słuchaj i nie bierz na wlasna rękę broń Boże silimarolu ,bo Ci zaszkodzi ,nie wspominając o " zabójczych" witaminach w pastylkach. Lekarze wiedza wszystko -wiadomo-

SKONSULTUJE SIE Z LEKARZEM i

...

lub farmaceutą.

Próby wątrobowe mam co trzy miesiące + bardziej specjalistyczne badania wątroby.

Ty jakbyś miala kamieniena wątrobie -Tobie chirurgiczny nożyk. Ja tego uniknąłem i wielu jeszcze rzeczy uniknę ,a wiesz dlaczego ,bo jestem bardzo krytyczny i wciąż poszukuję.

Aha ,żaden bencwał nie zaproponował mi przez pół roku terapii interferonowej ,antydepresantu. W USA jest to standartem , a u nas ...szkoda słów. Jedna taka to nawet podczas brania interferonu powiedziala mi ,żebym nie brał rutinacei . JEBU.KA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłam ;) znaczy czyściłam wątrobę tudzież woreczek. Ale to było ok. 2 lata temu. Jest to dość drastyczna metoda, więc trzeba się do niej dobrze przygotować. Ale ja nie zauważyłam u siebie żadnych specjalnych zmian (w sumie ani na plus ani na minus) ale być może dwa razy to za mało. Zdjęcia też miałam ale już gdzieś posiałam ;)

 

Z tego co wiem to oczyszczanie się powinno robić na wiosnę, a przynajmniej w okresie wiosenno-letnim więc może Kalebx3 poczekaj jeszcze ze 2-3 miesiące? Żebyś nie przesadził w drugą stronę. Jakkolwiek gratuluję wyjścia z nałogu oraz gorliwości w oczyszczaniu wątroby ;))

 

A swoją drogą, myśle że metodą "pośrednią" może być mikstura oczyszczająca Słoneckiego http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura Jest to oliwa z cytryną i sokiem z Aloesu, w niewielkich ilościach na czczo. Więc podobny skład. Ja sobie teraz to stosuję, tylko marnie u mnie z regularnością ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, o, to brzmi lepiej.

 

Jak zobaczyłam zdjęcia, Kalebx3, to się przestraszyłam! Dużo tego i duże...

 

To boli?

 

agusiaww, dlaczego idiotyczne? Przeciez pozbył się kamieni. Z woreczka. To chyba dobrze, jak tak logicznie pomyślę. No bo po co wycinać coś, co jest potrzebne. To tak samo jedno płuco mogę sobie wyciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×