Nowe odkrycia w leczeniu depresji, przelom?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Kalebx3 08 maja 2013, 14:28
OK.
Wczoraj cały dzień myślałem ,że lęki , którym nie rozumiemy i nie wiadomo skąd one, to efekt silnego przestrachu matki w jej łonie.Jakby ten lęk spadał na dziecko,a że jeszcze nie jest dobrze wykształcony mózg dziecka , to i mechanizmy obronne w maleńkim człowieku niesprawne całkowicie ...
Tam bez psychodelii się nie dogrzebiesz , niestety. Z Psychodelią prędzej , jeżeli w ogóle już...
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez zmienny 08 maja 2013, 14:30
Kurtyna Życia podnosi się .

hmmm w mojej sytuacji skoro tak, nie są wcale potrzebne psychodeliki, ostatnio spojrzałem bardzo odważnie na swoje życie i było to ponure, ale sprowadzające do pionu.

więc ja już sobie dobrze zdaję sprawę, co trzeba robić i co zmienić, pora działać a nie się ciągle diagnozować.
zmienny

przez bittersweet 08 maja 2013, 14:36
Kalebx3 napisał(a):OK.
Wczoraj cały dzień myślałem ,że lęki , którym nie rozumiemy i nie wiadomo skąd one, to efekt silnego przestrachu matki w jej łonie.Jakby ten lęk spadał na dziecko,a że jeszcze nie jest dobrze wykształcony mózg dziecka , to i mechanizmy obronne w maleńkim człowieku niesprawne całkowicie ...
Tam bez psychodelii się nie dogrzebiesz , niestety. Z Psychodelią prędzej , jeżeli w ogóle już...
Ja na seansach regresji cofałam się do okresu płodowego, albo i wczesniej :mrgreen: oczywiscie, można by dywagować, czy jest to "prawdą" ale nie sadzę, żeby doznania po psychodelikach były bardziej "prawdziwe"
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 08 maja 2013, 14:40
Nie wiem , bo nie próbowałem ani tego , ani tamtego.
Czy mam rozumieć ,że wprowadzasz delikwenta w hipnozę i "jedziesz " do tyłu?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez bittersweet 08 maja 2013, 14:46
Kalebx3, ja nikogo nie wprowadzam, nie jestem regreserem ani hipnotyzerem, jak prowadziłam regresje to pod okiem regresera. Ale tak, jest to jazda do tyłu. Jak daleko do tyłu, zależy od efektu, który chcesz uzyskac i od delikwenta ;) to wszystko nie zawsze sie udaje, ale ja jestem podatną na sugestię ekstrawertyczką i nigdy nie miałam z tym kłopotów. Podejrzewam tez, ze jeśli ktos z góry jest nastawiony na NIE albo sie boi, to tez nic z tego.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez zmienny 08 maja 2013, 15:00
ja chyba niepodatny. ;/
zmienny

przez buka 08 maja 2013, 22:34
ale w tej hipnozie to jesteś świadomy,czy tak niebardzo,jak we śnie,czy jak?
jak wiadomo po grzybkach,kwasachi itp,człowiek robi się jakby nadświadomy,albo hiperświadomy;)

przez zmienny 08 maja 2013, 22:39
no właśnie ja byłem świadomy, jedynie bardzo zrelaksowany.
zmienny

przez tahela 08 maja 2013, 22:39
buka,
czyli zbyt swiadomy swojego marnego bytu , ewntualnie moze mu sie wydawać , wtedy ,ze jego zywot jest superowy jak nigdy i dostrzega wtedy rzeczy ,których nie moga dostrzec inni ograniczeni ludzie a tak naprawde jest towytwór jego chorego mozgu, nie zdrowe i prawidłowe widzenie swiata tylko widzenie jak białych myszek na ciagu alkoholowym
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez zmienny 08 maja 2013, 22:43
tahela, to nie do końca tak jest, bo widać dużo rzeczy które są w realu, ale się je nie dostrzega, normalny umysł działa jakby po stałych torach, troche wyburzyć go z rytmu i zaczyna odkrywać nowe szlaki.
zmienny

przez buka 08 maja 2013, 23:10
czyli zbyt swiadomy swojego marnego bytu , ewntualnie moze mu sie wydawać , wtedy ,ze jego zywot jest superowy jak nigdy i dostrzega wtedy rzeczy ,których nie moga dostrzec inni ograniczeni ludzie a tak naprawde jest towytwór jego chorego mozgu, nie zdrowe i prawidłowe widzenie swiata tylko widzenie jak białych myszek na ciagu alkoholowym

zdrowe i prawidłowe widzenie świata...pffffff...oblałem się zupą :P

Tak,wy wszyscy tu jesteście bardzo zdrowi i prawidłowi,że czaem jak się tu wchodzi to człowiekowi się kiszki skręcają od tego pierdolenia.

Psychodeliki przenoszą poprostu na inny level.Jak to fajnie opisał Huxley w Drzwiach Percepcji nasz mózg w trybie czuwania nastawiony jest na pewną powiedzmy częstotliwość-optymalną z punktu widzenia ewolucji,natomiast pewne środki chemiczne pozwalają tą częstotliwość zmienić,juz cytując Huxleya:

"Obniżenie tego co można nazawać biologiczną efektywnością mózgu,wydaje się zezwalać na wejście w świadomość pewnych klas zdolności mentalnych,które normalnie są wykluczone ponieważ nie posiadają wartości dotyczącej przetrwania.Podobna ingerencja materiału z biologicznego punktu widzenia bezużytecznego,ale cennego z punktu widzenia estetyczniego i czasami duchowego może nastąpić jako efekt choroby lub zmeczenia,może być także wywołana głodówką lubokresem odosobnienia w ciemnym miejscu i w całkowitej ciszy"

przez tahela 08 maja 2013, 23:54
dupa blada a nie inny poziom, po prostu uaktywniaja sie inne partie mozgu a nie ku..wa inne poziomy, mozg dlaczegoś działa tak a tak i sobie wytworzył to w ramach ewolucji bo to było najbardziej korzystne zeby przetrwac,
dragi zaburzaja to funkcjonowanie, jakby człowiek myślał tymi partiami mozgu normalnie to by dawno wyginął , bo by go tygrysy szablozebne wyjadły, dragi uaktywniaja partie normalne w uspieniu i tak naprawde to uaktywnienie dodatkowe do niczego przydatnego sie nie przydaje , to sztuczna stymulacja a jak sie za długo ćpa to można wyłaczyć sobie normalne funkcjonowanie zupelnie i wtedy cżłwoiek zawsze bedzie po kres swych dni komunikował się w jego przekonaniu telepatycznie z kosmosem a tak naprawde bedzie mu mozg źle działał, ale w jego przekonaniu to bedzie prawda,
a normalni to nie jstśmy , tylko po co mam sobie jeszcze dokładąc wystarczy ,ze czasem pije alko tez narkotyk w sumie,
o je proste jak konstrukcja cepa w sumie i po co sobie dokałdac do tego jakąś idelogie ,mozna zeby to jakos wytłumaczyc i tylko dla tego
i nie rozlewaj zupy, szkoda zupy, dzieci w Afryce głoduja a ty zupe rozlewasz, co nietakt
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez zmienny 09 maja 2013, 00:03
to, że ewolucyjnie normalny tryb jest dobry nie znaczy, że jakaś odmiana go nie uzupełni, nie pokaze czegos, akurat psychodeliki to nie narkotyki. bo nie uzalezniaja.
zmienny

przez tahela 09 maja 2013, 00:19
zmienny,
nie ma jak to sobie idelogie stworzyć, która tłumaczy zażywanie tego czy owego, na mnie działa zolp tak, ze też uaktywnia inne poziomy hehe tylko po co sobie do tego dopisywac szmery bajery,
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg