Nowe odkrycia w leczeniu depresji, przelom?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez konfidel 13 lip 2013, 15:53
BACLOFEN jest coraz czesciej uzywany w odstawianiu alkoholu okazalo sie ze benzodiazepin rowniez. mnie zaleczył na tyl ze nie potrzebuje na dzien dzisiejszy w swoim zyciu alkoholu.

27-10-2011 12:08
Francuski lekarz, który wykazał skuteczność baklofenu przeciwko uzależnieniu alkoholowemu, oskarża specjalistów oraz francuskie władze publiczne o blokowanie takiego używania leku. Afera baklofenu? Nowa historia starego leku oraz lekarza cierpiącego na alkoholizm. Historia niezbyt banalna, dzisiaj w centrum żywych kontrowersji.
Zaczyna się od odkrycia przez lekarza francusko-amerykańskiego, specjalistę kardiologa, profesora Oliviera Ameisen – tego leku generycznego, przepisywanego od ponad czterdziestu lat jako „środka rozluźniającego mięśnie” osobom cierpiącym na łagodne skurcze mięśniowe pochodzenia neurologicznego.

przez Kalebx3 13 lip 2013, 16:50
mnie zaleczył na tyl ze nie potrzebuje na dzien dzisiejszy w swoim zyciu alkoholu.

a ile go brałeś ( dawka ) ? , przez jaki czas ? i czy nadal bierzesz?Baclofen , rzecz jasna.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Miss Worldwide 13 lip 2013, 23:22
mam zamiar zmienic lek, moze mi ktos powiedziec prosze jakie sa teraz nalepsze leki? Mam depreche silna a jak nie biore lekow to mam tez ataki paniki hardcorowe. Cena nie ma znaczenia. Z gory dziekuje.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 14 lip 2013, 12:53
Nie ma cudownego leku na depresję , trzeba trafić w odpowiedni metodą prób i błędów ,
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Miss Worldwide 14 lip 2013, 14:07
Ale jak narazie to SNRI najnowsze prawda?
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez JużTuByłem 22 lip 2013, 10:43
Nie ten temat.

Spróbuj z wenla.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez Kalebx3 17 lis 2013, 14:45
Z Wiki:
" Prowadzone także są terapie doświadczalne w stosowaniu ibogainy w leczeniu depresji, wskazujące na wysoką skuteczność."
Ile w tym prawdy , ten tylko sie dowie , kto spróbuje. Mam zamiar wypróbowac te substę . Słyszałem o Niej wiele dobrego . Nawet o proroczych snach po kilku dniach od jej za -życia . Może w końcu przysnią mi się PRAWDZIWE CYFRY w Lotto ;) i mówie całkiem poważnie.
Inna sprawa to moje uzależnienie od Tramali .
Wolę I BOGAimię ( ;) )niż grzyby czy jakieś psychodeliczne inne rzeczy.
TAK TO JUŻ POSTANOWINE ! BIORĘ>>>
Teraz tylko gdzie i z kim i kiedy ?
To jeszcze to wkleję:
" Działanie psychoaktywne[edytuj | edytuj kod]

Dawki w okolicach 3–5 mg na kilogram masy ciała wywołują słabą stymulację. Doświadczenie z wyższą dawką – 10 mg na kilogram masy ciała (lub więcej) zwykle dzieli się na dwie wyraźne fazy – wizyjną i introspektywną.

Faza wizyjna zwykle obejmuje efekty wizualne przy zamkniętych i otwartych oczach oraz oniryczne wizje. Przedmioty w polu widzenia mogą się wykrzywiać, układać we wzory, zmieniać kolory i teksturę. Po zamknięciu oczu mogą się ukazywać barwne, wyraźne i szczegółowe geometryczne wizje. Znane są subiektywne opisy ibogainowych wizji jako podobnych do marzeń sennych sekwencji symbolicznych obrazów czy filmowych retrospekcji z różnych scen z życia. W tej fazie często występują także: euforia, napady niekontrolowanego śmiechu i lęku, czasem występują też kłopoty z pamięcią krótkotrwałą. Trwa to zwykle jedną do czterech godzin, potem zaczyna się etap introspektywny.

W fazie introspektywnej często występują: podniesienie nastroju, uspokojenie, zrelaksowanie oraz wyraźna intelektualna i emocjonalna klarowność. Możliwe jest osiągnięcie głębokiej introspekcji i głębszego zrozumienia zjawisk psychologicznych kierujących ludzką psychiką. W tej fazie zwykle występuje zanik potrzeby zażywania substancji psychoaktywnych, od których pacjent jest uzależniony. Może ona trwać od kilku godzin do kilku dni.>>>

przez Siding Spring 17 lis 2013, 15:00
Kalebx gdzie Ty chcesz te ibogaine zalatwic? toc to drogi interes a najlepsza podobno w formie chemicznej chlorkowej czy uj wie jak to nazywa sie. ale to za gram to ze 200 stowki ci poleca. JEst sproszkowany korzen ale podobno to nie to,

przez Kalebx3 17 lis 2013, 15:32
JEst sproszkowany korzen ale podobno to nie to,

co mnie korzeń .
Chodzi mi o korę ,a ta około 40 dolców z przesyłką za dwa gramy . Wiadomo ,że czysty HCL , to wyższe koszta , ale skoro sprzedają korę w dawce 2 gramów i ludzie to kupują to coś w tym musi być.

przez Siding Spring 17 lis 2013, 15:37
heh moze i kore faktycznie;) no nic jak trzepie ludzi to znaczy ze dziala..oby i Tobie pomoglo. To i moze mi pomoze ehe.
Ostatnio edytowano 17 lis 2013, 15:38 przez Siding Spring, łącznie edytowano 1 raz

przez MalaMi1001 17 lis 2013, 15:38
Również chciałabym tego spróbować. Oglądałam kiedyś dokument na temat terapii prowadzonej właśnie z użyciem tej substancji przez jakiegoś gościa, oczywiście nielegalnie w jego domu. Ludzie byli zachwyceni tą substancją, pozbywali się naprawdę niemałych problemów.
Kalebx3 jeśli będziesz wiedział gdzie to kupić i jak daj namiar jakiś. Co z tego, że jest to drogie? W perspektywie czasu wydam 10 razy więcej na eksperymenty z SSRI i ch*j wie czym jeszcze, więc już wolę wyadać na coś, co z większym prawdopodobieństwem mi pomoże.

przez Kalebx3 17 lis 2013, 15:41
MalaMi ja w to wchodzę. na razie w sama korę. Jak będę miał juz to w ręku odezwę się.Wszystkiego sie dowiem i wtedy dam Ci znać na PW.

przez Lord Kapucyn 17 lis 2013, 15:44
Ekstrakt roślinny oprócz tego, że tańszy to ma zwykle więcej działań niepożądanych niż czysty HCL(nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale ostrzegali, że lepiej kupić hcl efedryny czy johimbiny niż ekstrakt z ephedry czy ekstrakt z kory johimby, ibogainy też to dotyczy).
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Siding Spring 17 lis 2013, 15:45
A no i mnie poinformuj:) W trio z malaMi najwyzej poprowadzisz nas przez ibogaine ..jak juz bedziesz mial doswiadczenie;)

Sortuj wg