Nowe odkrycia w leczeniu depresji, przelom?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Kalebx3 11 lip 2013, 12:36
Czytalam na temat elektrowstrzasow ale cos boje sie tego.

Ja bym na Twoim miejscu wchodził w elektrowstrząsy , zwłaszcza ,że Twoje depresje są silne . Ale skoro sie boisz ,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Siding Spring 11 lip 2013, 15:09
Ja mysle ze ECT sa bezpieczniejsze od lekow:). I smialo czekam na hejt z waszej strony

przez depas 11 lip 2013, 16:39
Gdyby ktoś mógł mi zagwarantować że po sesji ECT będę czuł zdecydowaną poprawę, raczej bym się jej poddał. Jeśli się nie wylę teraz robi się to pod pełną narkozą, także ból i ekstremalny strach odpadają.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 11 lip 2013, 17:09
Jeśli się nie wylę teraz robi się to pod pełną narkozą, także ból i ekstremalny strach odpadają.

A pewnie ,że tak . Dzisiaj to bułka z masłem.
Powiem tak ,że wolałbym kilka zabiegów elektro. niż wpychanie w siebie latami ciężkiej chemii , jak teraz ,wcześniej i pewnie jeszcze długo ,długo . Pytałem się na ostatniej wizycie u psychiatry jakie sa szanse u mnie na elektro .,to powiedziała ,że raczej bardzo niewielkie. Musiałbym się położyć do szpitala, a tam itd ... Nie mam teraz czasu na leżenie w szpitalu i łykanie proszków według nieswoich schematów i dawek. Wykończyli by mnie zanim dotrawałbym do elektrowstrząsów. Dlatego odddpuszczam . Ale gdybym miał taka okazję to już jutro podlączył bym sie pod prąd ;) , poważnie. czytałem wiele o elktro. i naprawdę co niektórym może ten rodzaj zabiegów pomóc więcej i szybciej niż lata zatruwania się proszkami . tak więc Depas jak masz okazję wal w to smialo. tak uważam.

przez Miss Worldwide 11 lip 2013, 17:41
Mozna prywatnie isc i zrobia.
Ja sie boje,ze sie przekrece na tamten swiat po takim zabiegu. Po drugie deprecha wraca po jakims czasie tak jak po lekach. Pisza ze po zabiegach trzeba brac antydepresanty wiec tez troche do bani.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez Siding Spring 11 lip 2013, 17:45
Nikt nie skieruje Cie na ECT jezeli nie ma ku temu powaznych wskazan typu wieloletnia nieskuteczna farmakologia/terapie srapie i obecny ciezki stan pacjenta. O ile pierwsze w moim przypadku przeszlo by to ciezki stan pacjenta to ja uwazam stan katatoniczny albo prawie (jakkolwiek to rozumiec). To jest chyba zarezerowane wlasnie na takie ciezkie przypadki..tak mysle..Jak nie to tez nawet za godzine moglbym na nie isc. Poprawa podobno jest realna

przez Kalebx3 11 lip 2013, 18:01
Pisza ze po zabiegach trzeba brac antydepresanty wiec tez troche do bani.

Dużo rzeczy piszą i nic z tego co dla niektórych nie wynika. A ja oglądałem w telewizji przypadek kobiety ,która miała depresję po porodzie . Męczyła się na prochach parę lat , a dopiero elektro pomogło i całkowicie ją wyleczyło.

przez Siding Spring 11 lip 2013, 18:04
No jest na tym forum jedna osoba ktora po elektro odzyla ale danych osobowych zdradzac nie bede. Podobno spektakularna poprawa.

przez *Wiola* 11 lip 2013, 18:05
Ja widziałam na żywo dziewczynę , którą przywieźli w stanie katatonii, jak wychodziłam , dziewczyna chodziła i był z nią kontakt,
Moderator

przez Kalebx3 11 lip 2013, 18:06
ja znam z Forum jedna osobę , która miała kilka zabiegów elektro . , po każdej z nich była mocna i wyrażna poprawa , ale po miesiącu znów w szambie . Zaznaczę ,że ów człowiek cierpi na wyjątkowo silną i głęboka depresje i nawet miał kilka prób samobójczych , koszmar.

przez Miss Worldwide 11 lip 2013, 23:55
Kalebx3, wlasnie o to mi chodzi, ze szambo wraca. Czytalam to na stronie kliniki, ktora przeprowadza zabiegi takowe i sami o tym napisali. Sami rowniez napisali, ze powinno sie po zabiegach brac antydepresanty.

-- Pt lip 12, 2013 10:42 pm --

Tak czytam ten temat i tyle osob tutaj bralo rozne leki i inne swinstwa i nic. Nikt sie nie wyleczyl? Na cholere te wszytskie kapsuly lykac tylko po to zeby nie popelnic samobojstwa? Bo uzdrawiac nie uzdrawiaja, i widze, nikogo nie uzdrowily. Ani tez terapie.
Ja mam dosyc tej wegetacji i czekania az dzien sie skonczy. Po co ci wszyscy psychiatrzy i terapeuci... mam dosyc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg

przez Siding Spring 13 lip 2013, 13:19
Tez mam dosyc ale ciagle licze na cud i nowe prochy he. Ale marnie to widze.

przez CórkaNocy 13 lip 2013, 13:28
Miss Worldwide, bo te leki tylko zaleczają na chwile, ustawiają poziom chemii w mózgu na jakiś czas, jak się odstawia wszystko wraca do dawnego poziomu niestety, ale jak trzeba brać leki to trzeba, choroba niby jak każda inna, na jakąś astmę czy serce ludzie też codziennie biorą leki, żeby żyć, funkcjonować i tak to staram się sobie tłumaczyć, że spotkało mnie akurat to, co poradzić.
CórkaNocy

przez Miss Worldwide 13 lip 2013, 15:47
Bezimienna123, tak, ale mnie leki nie przywracaja do "normalnosci" Gdyby tak bylo to nie mialabym problemu z lykaniem ich do konca zycia. A tak to lykac a dalej nie widziec zadnej przyszlosci to gdzie tu sens. Tylko na ataki paniki dobrze dzialaja bo takowcyh nie mam na tabletkach a reszta jest do bani. Brak checi zycia. Wegetacja. No i moze tyle, ze nie mam ochoty umierac. Inaczej to nie wiem co by bylo. Ale tak tez nie mozna zyc. Wegetacja i wegetacja.

Pristiq 100mg

Sortuj wg