Pomodlę sie za Ciebie

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Pomodlę sie za Ciebie

przez Siddhi 23 paź 2012, 17:34
Ja potrzebuję pieniędzy ;-)
Siddhi

Pomodlę sie za Ciebie

przez Saraid 23 paź 2012, 17:40
ja zdrowia,ale tego chyba całe forum :P też..
Saraid

Pomodlę sie za Ciebie

przez Rafka 23 paź 2012, 17:44
Svafa, o.k. już się robi ;)
Siddhi, to chyba o lepsza pracę???czy jak
Rafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomodlę sie za Ciebie

przez Siddhi 23 paź 2012, 18:02
Jeszcze się uczę. Skoro się już modlić to o łatwe pieniądze, wygrana w totka, manna z nieba, czy coś... ale chyba lepsze od każdych pieniędzy byłoby zdrowie i dobre samopoczucie zawsze.
Siddhi

Pomodlę sie za Ciebie

przez carlosbueno 23 paź 2012, 19:07
A tak swoją drogą lichwa banki itd, pojawiły się od czasów wojen i czasów gdy państwa odchodziły od wiary chrześcijańskiej.
co do niechęci Kościoła do lichwy to ono ma raczej źródło w tym że wielu chrześcijan było zadłużonych u lichwiarzy żydowskich i rozpętali taka nienawiść do lichwy jak i Żydów żeby nie musieć ich spłacać. No ale to co system bankowy wyrabia w ostatnich to już przegięcie i to ostre ale nie mieszałbym w to żadnej wiary, religii to zwykła chęć zarobku przez żerowanie na naiwności innych. A wszystko się zaczęło od odejścia od parytetu złota od tego czasu można drukować pieniądze, weksle itd jak się komu podoba.
Największy Forumowy Maruda

Pomodlę sie za Ciebie

przez ( Dean )^2 23 paź 2012, 22:09
A niech się śmieją z modlitwy,mi to naprawde pomaga.
Najgorszy jest wiatr.

Pomodlę sie za Ciebie

przez Rafka 24 paź 2012, 11:36
Siddhi, tak się nie da. Bóg dał ręce aby pracować . Jeśli się uczysz to musisz jeszcze zaczekać. Lepiej się pomodlić abyś skończył szkołę.

z reszta jest napisane ''módl się i pracuj'' również można to odnieść ''módl się i ucz''.
Osobiście wierzę w moc modlitwy. Czasem trzeba długo się modlić a czasem starczy tylko raz.
Trzeba czekać tz. być cierpliwym.
Manna z nieba nie spadnie jeśli człowiek nic nie robi w tym kierunku. Albo wygrana w totolotka. W końcu to tylko gra losowa.

Tu potrzeba przebaczenia i pokoju w sercu.
Rafka

Pomodlę sie za Ciebie

przez bedzie.dobrze 24 paź 2012, 11:58
ja teraz widze jak bardzo kosciol namieszał w moim zyciu..nakazy, zakazy, indoktrynacja...= nerwica ech
bedzie.dobrze

Pomodlę sie za Ciebie

przez bittersweet 24 paź 2012, 12:00
bedzie.dobrze napisał(a):ja teraz widze jak bardzo kosciol namieszał w moim zyciu..nakazy, zakazy, indoktrynacja...= nerwica ech

Ale kościól to nie Bóg....
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Pomodlę sie za Ciebie

przez bedzie.dobrze 24 paź 2012, 12:03
wytłumacz to małemu dziecku..ech uciekam stad
bedzie.dobrze

Pomodlę sie za Ciebie

przez bittersweet 24 paź 2012, 14:33
bedzie.dobrze napisał(a):wytłumacz to małemu dziecku..ech uciekam stad

Ale nie jestes juz małym dzieckiem - teraz jako dorosli ludzie mozemy sie skonfrontowac z dzieciństwem z prawidłowej perspektywy, zrozumiec pewne absurdy i uwolnic sie od nich.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Pomodlę sie za Ciebie

przez Candy14 24 paź 2012, 15:56
Osobiście wierzę w moc modlitwy. Czasem trzeba długo się modlić a czasem starczy tylko raz.

Wiara czyni cuda :) I to jest najwazniejsze ..niewazne w co wierzymy..czy w sile wyzsza , ktora nam pomaga czy w siebie. Ja wierze w siebie,, w to ze dam rade.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Pomodlę sie za Ciebie

przez tahela 24 paź 2012, 16:02
ludzie modla sie od jaskiń do teraz i nie uchroniło to ludzkości od katastrof naturalnych, chorób, cierpienia, zła , wojen i wielu , wielu rzeczy , gdyby mozna było sobie wszystko wymodlic to dawno byłby raj dosłowny na ziemi
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Pomodlę sie za Ciebie

przez carlosbueno 24 paź 2012, 17:32
tahela napisał(a):ludzie modla sie od jaskiń do teraz i nie uchroniło to ludzkości od katastrof naturalnych, chorób, cierpienia, zła , wojen i wielu , wielu rzeczy , gdyby mozna było sobie wszystko wymodlic to dawno byłby raj dosłowny na ziemi

raczej patrząc na poziom i jakoś życia, średnią długość to kraje zlaicyzowane zachodu w tym przodują a rozmodlona Afryka, Ameryka Łacińska i bliski wschód wręcz przeciwnie. Chociaż z drugiej strony w krajach wysoko rozwiniętych( Polska też do takowych należy wg standardów światowych chociaż czasem trudno w to uwierzy) to wierzący żyją przeciętnie dłużej od niewierzących. Także warto wierzyć ale nie warto mieszać polityki z kościołem czy zastępować wiarą naukę bo efekty tego są gorsze niż brak wiary. ;)
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg