Pomodlę sie za Ciebie

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Pomodlę sie za Ciebie

przez Tomeku 23 paź 2012, 00:36
Tak po prostu, jeśli jesteś chrześcijaninem lub tylko chcesz prosić o modlitwę pomodlę się do Boga o moc uzdrowienia Ducha Świętego dla Ciebie. Napisz tylko jak masz na imię i z jakimi problemami się borykasz.

PS. Zachęcam innych wierzących forumowiczów do modlitwy w intencji osób które o to poproszą. Jezus powiedział, że ” GDZIE DWÓCH LUB TRZECH SIĘ MODLI W IMIĘ MOJA TAM I JA JESTEM POŚRÓD NICH”

Polecam również składać intencje o uzdrowienie w takich miejscach jak np to: http://www.albertynki.pl/prosby_o_modlitwe.php (formularz na dole strony)
Ze mnie informatyk z zamiłowania... pasjonat podejścia psychodynamicznego do terapii.
Prowadzę stronę Lustro.org - Niezależny zespół psychoterapeutów psychodynamicznych- zapraszam do współpracy psychoterapeutów.

Pomodlę sie za Ciebie

przez niewiemocokaman 23 paź 2012, 01:25
dzięki wielkie bardzo wielkie

-- 23 paź 2012, 01:39 --

a jak że by inaczej :D jestem z wami

Pomodlę sie za Ciebie

przez depresyjny21lat 23 paź 2012, 02:54
pomódl się za mnie proszę, bo już po prostu nie daje rady
depresyjny21lat

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomodlę sie za Ciebie

przez Candy14 23 paź 2012, 10:43
Tomeku, za ile? bog zaplac czy jakas konkretna kwota?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Pomodlę sie za Ciebie

przez zujzuj 23 paź 2012, 10:53
Taka modlitwa chyba nic nie da, bo przecież nie masz pojęcia za kogo sie modlisz. Napisze Kamil, nerwica i bedziesz sie modlił o uzdrowienie anonimowego Kamila z nerwicą?

Pomodlę sie za Ciebie

przez carlosbueno 23 paź 2012, 10:56
moja matka się ciągle za mnie modli a to jakoś nic nie daję.
Największy Forumowy Maruda

Pomodlę sie za Ciebie

przez Saraid 23 paź 2012, 11:03
Carlos Twojej matce daje.
Saraid

Pomodlę sie za Ciebie

przez Pitu 23 paź 2012, 11:10
Tak tylko ,że ciągła modlitwa nie daje szansy człowiekowi na rozwijanie. Po co naprawiać swoje błędy jak można się pomodlić. Ja bym to tak widział...
Pitu

Pomodlę sie za Ciebie

przez zujzuj 23 paź 2012, 11:15
carlosbueno napisał(a):moja matka się ciągle za mnie modli a to jakoś nic nie daję.

No ale przynajmniej wie za kogo sie modli i o co jej chodzi

Pomodlę sie za Ciebie

przez carlosbueno 23 paź 2012, 11:25
wg mojej mamy nie powodzi mi się w życiu bo się nie modlę i prawie do kościoła nie chodzę, gdybym to zaczął to na pewno życie by się mi odmieniło tak uważa, bo jej siostrom i ich dzieciom którzy są bardzo religijni powodzi się w życiu i w tym upatruje źródło ich powodzenia.

Pomodlę sie za Ciebie

przez Saraid 23 paź 2012, 11:40
Pitu, módl się i pracuj nad sobą :P
carlosbueno, ale to jest problem Twojej mamy chyba nie Twój?na coś trzeba zwalić niepowodzenia syna,powinna zastanowić się czy czasem ona nie jest tego tez powodem?
Saraid

Pomodlę sie za Ciebie

przez Rafka 23 paź 2012, 11:43
Tomeku, dobry pomysł z tymi modlitwami. Tez czasem piszę proźbę o modlitwę do Miłosierdzia Bożego. Z reszta starczy wpisać sobie ''skrzynka intencji'' albo ''modlitwa wstawiennicza''.

tez podaję stronkę: http://www.milosierdzieboze.pl/modlitywy_intencje.php

z tymi modlitwami tez się przyłączamJeśli ktoś prosi o modlitwę to jestem bardzo chętna tez sie pomodlić.
Rafka

Pomodlę sie za Ciebie

przez carlosbueno 23 paź 2012, 12:09
carlosbueno, ale to jest problem Twojej mamy chyba nie Twój?na coś trzeba zwalić niepowodzenia syna,powinna zastanowić się czy czasem ona nie jest tego tez powodem?
moja mama myśli że się obraziłem na Boga bo mi się w życiu nie układa a to nie prawda ja nie wierze w całą ta szopkę a moja sytuacja życiowa nie ma nic wspólnego z wiarą( równie źle się czułem wierząc wcześniej). Niepowodzeniem to winny jestem ja sam, nie matka zresztą ja przecież od kilkunastu lat jestem formalnie dorosły , 90 % ludzi dorastało w gorszych rodzinach a se dają rade wżyciu.

Pomodlę sie za Ciebie

przez Pitu 23 paź 2012, 12:11
Svafa, Dobrze Pani Profesor :P
Pitu

Sortuj wg