Psylocybina ?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Psylocybina ?

przez depas 19 mar 2013, 23:52
KeFaS, meskaliny próbowałem tylko jeden raz i nie było to udane podejście ze względu na mdłości które nie pozwalały się skupić na tym co istotne. Ale poczułem potencjał tej substancji i w przyszłości może spróbuję jeszcze raz. Kiedyś polowałem na "Obszary nieświadomości", w ogóle fascynował mnie świat psychodelików i potencjał jaki ze sobą niosą, wiązałem z nimi spore nadzieje na poukładanie pewnych rzeczy w swojej głowie, a przynajmniej na świetną zabawę. To drugie czasem się udawało, ale niczego trwale pozytywnego z tych doświadczeń nie wyniosłem. Przy czym nie obwiniam tu samych substancji, raczej to moje kwestie osobowościowe, skłonność do paniki i paranoi stały na przeszkodzie. Wciąż jednak uważam że jest tam ukryty potencjał uzdrawiający, odpowiednio pokierowany na pewno mógłbym coś dobrego wynieść z tripu na, przykładowo, kwasie. Coś jak ultraszybka psychoterapia. Ale jak mówię, do tego potrzebowałbym wsparcia "specjalisty", sam raczej na pewno skończył bym na ciężkiej depresji/paranoi.

zmienny, odpowiadając na Twoje pytanie: ciężar nie spadł, o mało wręcz nie było gorzej niż przed przygodą z psychodelikiem, ale jak napisałem powyżej, wierzę w potencjał leczniczy psychodeli, ale pod odpowiednią kontrolą specjalisty, w sprzyjających warunkach i odpowiednim nastawieniu psychicznym. Samemu to może być trochę ryzykowne, a w każdym razie nieprzyjemne, jak mój debiut z lsd. No i poza tym, wszystko jest dla ludzi, ale jednak nie dla wszystkich. Osoby jak ja, ze skłonnością do paranoi i w ogóle z zaburzeniami osobowości, prawdopodobnie powinny tych rzeczy unikać. Kiedyś dużo zioła paliłem i nie zrobiło mi to dobrze na głowę, pogorszyło lęki na przykład. Lepsza percepcja, inne postrzeganie rzeczywistości itd. z jednej strony, z drugiej właśnie paranoja i chore rozkminki.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

Psylocybina ?

przez narewicz 20 mar 2013, 03:00
Cała idea terapii przy psychodelikach polega na bad tripie. Zmierzenie się ze swoimi lękami sprawia, że dowiadujemy się czegoś o sobie. Ten psychiczny kilkugodzinny koszmar dla każdego podróżnika kończy się miękkim lądowaniem i wtedy możemy jakoś wykorzystać to czego nauczyliśmy się o sobie, swoich potworach podczas tripa.

Psylocybina ?

przez freitag20 22 mar 2013, 23:12
tylko że dla niektóych ten trip to jest początek koszmaru...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Psylocybina ?

przez pustka0 18 kwi 2013, 00:01
zdesperowany1 odezwij się na pw, pogadamy

Psylocybina ?

przez monapayne 01 paź 2013, 15:25
Pokładam wielkie nadzieję w psychodelikach. Ogromne. Przecież mój łeb jest już tak zryty, ze to niemożliwe, że jeszcze jakoś funkcjonuję. A psychoterapie?... Sorry, od 13 roku życia próbuję, a mam 21 lat.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Psylocybina ?

przez jetodik 01 paź 2013, 15:27
robotnica, a jaki nurt, ze 8 lat psychoterapii nie pomoglo?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Psylocybina ?

przez Autodestrukcja 01 paź 2013, 16:38
mysle, ze dzisiaj tego dzialania substancjii nie mzona przewidziec wiec ciezko chyba traktowac to jako dobrą terapia...
ALE

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/1061 ... z-depresja

hmmmm
(i zaczelam sie rozgladac za ketamina... )

-- Wt paź 01, 2013 3:39 pm --

mam wrazenie ze moja znajma po lsd sie zmienila..wrocila do siebie sprzed depresjii.. ja nie. po grzybach tez nie.

-- Wt paź 01, 2013 3:40 pm --

chyba ze to brak wglądu :D
Autodestrukcja

Psylocybina ?

przez monapayne 01 paź 2013, 17:14
żaden nurt, chodzilam do roznych psychologow. 2 lata raz chodzilam, drugi tez 2 lata. do roznych. ostatnia terapia to w szpitalu psych, ale to kilka razy, lol. u kolejnego terapeuty.

ja mam silne borderline, teraz to widze. mam anoreksje, i inne. nie wiem juz co robic. po prostu nie wiem. jestem uzalezniona bardzo od chlopaka. bardzo.

-- 01 paź 2013, 17:16 --

mam napisane w wypisie z pogranicza, ale wiecie, diagnzoy to wiecie. ale mam to prawda
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Sortuj wg