Psylocybina ?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: Psychedeliczne leki mogą uleczyć tysiące ludzi.

przez zdesperowany1 08 lis 2009, 23:53
Jutro napisze dokladnie co i jak :) Wplyw psylocybiny jest z pewnoscia szansa dla wielu wielu chorych:) Tak w skrocie-> po 5 dniach z czlowieka ponurego stalem sie otwartym pewnym siebie facetem:) Wierzcie lub nie ale dopoki sami nie sprobujecie to nigdy nie odkyjecie prawdy.Jutro wszystko opisze;)
zdesperowany1

Re: Psychedeliczne leki mogą uleczyć tysiące ludzi.

przez pk-pk 09 lis 2009, 14:26
zdesperowany1 napisał(a):Jutro napisze dokladnie co i jak :) Wplyw psylocybiny jest z pewnoscia szansa dla wielu wielu chorych:) Tak w skrocie-> po 5 dniach z czlowieka ponurego stalem sie otwartym pewnym siebie facetem:) Wierzcie lub nie ale dopoki sami nie sprobujecie to nigdy nie odkyjecie prawdy.Jutro wszystko opisze;)

Jak narazie to najbardziej przekonywujace slowa, jakie kiedykolwiek pojawily sie na tym forum. Sorki ale takie sranie w banie jak to z nami zle tylko wpedza kazdego w jeszcze wieksze dolki. A czas leci... I nie jest to gloryfikacja uzywek!

Psylocybina ?

przez Relatywista 20 wrz 2012, 13:37
Próbowaliście na własną rękę się nią "leczyć" ? Uzyskaliście jakieś "wymierne" efekty farmakologiczne/terapeutyczne ?

Pytam, bo w najbliższym czasie zamierzam, że tak powiem pójść "va banque", eksperymentując z powyższą substancją :P Znacznie gorzej już raczej ze mną nie będzie, a nóż widelec może mi się w jakimś stopniu poprawi ;)
Relatywista

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Psylocybina ?

przez bigfish 20 wrz 2012, 13:40
Jeśli maż zaburzenie depresyjno-lękowe to może być gorzej :!: , brałeś to kiedys?

Psylocybina ?

przez *Wiola* 20 wrz 2012, 13:49
Relatywista, :nono: Miałeś iść do lekarza kolego :evil:
Moderator

Psylocybina ?

przez Siding Spring 20 wrz 2012, 14:13
od psycolybiny wolalbym sku**wienie maksymalna dawka paroksetyny. Te grzybki naprawde trzepia baniak. Stanowczo odradzam.

Psylocybina ?

przez bittersweet 20 wrz 2012, 14:19
Widziałam kiedyś kolesia sparaliżowanego po tym od pasa w dół. Szczegółów sprawy nie znam, nie miałam ochoty wnikać. Relatywisto, jak widzisz, może być gorzej :evil:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Psylocybina ?

przez Guzik 20 wrz 2012, 14:37
Leczyć to się na własną rękę można spróbować ziółkami rumiankiem albo korzeniem arktycznym, bo te raczej nie zaszkodzą, a jak nie pomogą to człowiek może pomyśli że jednak warto iść do lekarza.
Ciekawe na co to niby miało by pomóc? Jakiś wypełniacz czasu, czy sposób na nudę?

Psylocybina ?

przez Relatywista 20 wrz 2012, 17:30
bigfish napisał(a):Jeśli maż zaburzenie depresyjno-lękowe to może być gorzej :!: , brałeś to kiedys?

Czytałem na temat badań przeprowadzanych w drugiej połowie XX wieku, a także o ich współczesnych kontynuacjach, dających całkiem wymierne efekty właśnie w przypadku zaburzeń o charakterze depresyjnym, lękowym. Zresztą pradawni szamani od tysiącleci leczyli nimi rozmaite "słabości mentalne" podczas swoich uzdrawiających rytuałów, więc coś musi być na rzeczy :D

Nie, nie brałem, ale uważam, że gra jest warta świeczki ;)

*Wiola* napisał(a):Relatywista, :nono: Miałeś iść do lekarza kolego :evil:

Kiedyś do takowych chodziłem, ale niezbyt mi pomogli :P

lubudubu napisał(a):od psycolybiny wolalbym sku**wienie maksymalna dawka paroksetyny. Te grzybki naprawde trzepia baniak. Stanowczo odradzam.

Stereotypowa opinia :P

cudak napisał(a):Widziałam kiedyś kolesia sparaliżowanego po tym od pasa w dół. Szczegółów sprawy nie znam, nie miałam ochoty wnikać. Relatywisto, jak widzisz, może być gorzej :evil:

Może i był sparaliżowany, ale na 100% nie stało się to w wyniku bezpośredniego działania psylocybiny na jego organizm. Nigdy nie czytałem o zadnym udokumentowanym tego typu przypadku. Nie słyszałem nawet o takich rewelacjach w przekazywanych z ust do ust mitach i legendach na temat psylocybiny, LSD, czy innych psychodelików :P Już prędzej mogłoby to wyniknąć pośrednio, gdyby ziom w przypływie sił witalnych miał ochotę sobie polatać, albo pod wpływem intensywnego "bad tripa" zechciał popełnić samobójstwo, skacząc z dachu kamienicy :D

Guzik napisał(a):Leczyć to się na własną rękę można spróbować ziółkami rumiankiem albo korzeniem arktycznym, bo te raczej nie zaszkodzą, a jak nie pomogą to człowiek może pomyśli że jednak warto iść do lekarza.
Ciekawe na co to niby miało by pomóc? Jakiś wypełniacz czasu, czy sposób na nudę?

Wierzę w wymierny potencjał farmakologiczny/terapeutyczny owej substancji ;)
Relatywista

Psylocybina ?

przez bittersweet 20 wrz 2012, 17:58
Relatywista, nawet ja wpadłam na to, że to był "bad trip" i efekt pośredni.
BTW, po co prosisz o komentarze, skoro zdanie masz już wyrobione i wszystko wiesz lepiej ? Pytanie retoryczne, bez odbioru.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Psylocybina ?

przez kajetanone 20 wrz 2012, 20:46
Takie cos jednorazowo sie bierze i jest szansa na poprawe ? rozumiem że to grzybki halucynogenne ?

Psylocybina ?

przez CichoCiemny 21 wrz 2012, 21:13
O, ciekawe że ktoś na tym forum jeszcze tu o tym dyskutuje.

Mam dosyć duże doświadczenie z psychodelikami, jakiś czas temu założyłem tutaj podobny temat:
grzyby-halucynogenne-zamiast-antydepresantow-t34170.html

W międzyczasie i po innych eksperymentach stwierdzam, że jednak bardziej korzystniejsze dla psychoterapii będzie LSD albo meskalina (ta jest niestety ciężko dostępna i droga). Grzyby (statystycznie) są mniej przewidywalne i ludzie częściej skupiają się na zmianach percepcyjnych (błędnie nazywanych halucynacjami) niż na efektach czysto psychicznych.
Ale to zależy od osobowości. Jeżeli ktoś jest hipochondrykiem to odradzam jakichkolwiek psychodelików.

A jeżeli ktoś nie chce substancji, ale jest ciekawy podobnych doświadczeń to polecam oddychanie holotropowe (ale tylko pod okiem specjalisty i dodatkowej zaufanej osoby). Wymyślił je Stanislav Grof jak mu zakazali badań nad LSD. Więcej info w sieci.
Niedługo odbędą się takie warsztaty w Krakowie, w przyszłym miesiącu ma się odbyć kolejna edycja w Warszawie.
Plakat informacyjny (niestety mało przejrzysty):
http://holos.cz/images/stories/clanky/A ... 012-09.jpg

-- Pt, 21 wrz 2012, 21:17 --

kajetanone, jest szansa na spojrzenie na siebie, swoje problemy, swoje ego, z zupełnie innej perspektywy. Co potem to już zależy tylko od danej osoby. Szanse, że komuś się poprawi są takie same jak to komuś się pogorszy po takiej sesji. W każdym razie jeżeli ktoś wcześniej nie miał takich doświadczeń to będzie dla niego bardzo zupełnie nowe przeżycie, którego nie da się porównać do niczego innego.

Psylocybina ?

przez kajetanone 21 wrz 2012, 21:22
No własnie chodzi mi o ten stan umysłu jaki kiedyś ktoś mi opisywał po czym był odmieniony bajka ;) co do mnie rozumiem siebie na tyle by nie mieć bad tripa.

Psylocybina ?

przez CichoCiemny 21 wrz 2012, 21:23
Widzisz, tylko że to właśnie bad tripy są najbardziej wartościowe ze wszystkich doświadczeń psychodelicznych ;)

Sortuj wg