AKUPUNKTURA

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

AKUPUNKTURA

przez Davin 21 sty 2015, 16:13
magnolia84, jak ktoś nie chce rzucić fajek to mu nic nie pomoże. :P Nie wiem jak działa akupunktura ale ja wybrałem inny sposób i pewnie tańszy. :mrgreen:
Davin

AKUPUNKTURA

przez magnolia84 21 sty 2015, 16:24
Davin, ponoć chciał i mu nic nie pomagało :bezradny:
magnolia84

AKUPUNKTURA

przez Davin 21 sty 2015, 16:26
magnolia84, no to wtedy tylko się wspomagać np takimi rzeczami. ;)
Davin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

AKUPUNKTURA

przez magnolia84 21 sty 2015, 16:29
Davin, kiedy konwencjonalne metody zawodzą ludzie wszędzie szukają ratunku :pirate:
magnolia84

AKUPUNKTURA

przez sebastian86 30 mar 2015, 09:53
byl ktos z was moze u tej mongolskiej doktorki o nazwisku Dovchin ? ona leczy ziolami i akupunkturą
We Are The Champions 2016(L)

AKUPUNKTURA

przez bittersweet 30 mar 2015, 13:41
Ja chodze do prawdziwego Chińczyka /mówi tylko po chińsku i ma tłumaczke/ zabieg trwa 1,5 h oprócz dużej ilosci igiel robi mi też bańki i masaż. Z tym ze chodze na kregosłup, na psyche mi raczej nie pomaga, tylko po zabiegu jestem rozluźniona i spiąca.
W PL tez byłam u polskiego lekarza zajmującego sie aku, ale w porównaniu z obecnym to cienias no i wrecz powiedziął ze przy chorobach psychicznych nie wolno stosowac igieł. Nie przejełam sie tym co gada bo na kregi tez mi nie pomógł, u obecnego widze efekty i fizycznie czuje sie lepiej.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

AKUPUNKTURA

przez sebastian86 31 mar 2015, 14:48
czyli akupunktura jest nieskuteczna w leczeniu nerwicy lub depresji?
We Are The Champions 2016(L)

AKUPUNKTURA

przez Mag14 07 lip 2015, 17:44
Kiedyś się tym leczyłem u jakiejś Mongołki w Katowicach. Wydawała się całkiem sympatyczna, lecz nie polecam takich praktyk. Robicie to na własną odpowiedzialność. Nie wykluczone, że te eksperymenty mi bardziej jeszcze na psychikę usiadły. Człowiek był młody, przerażony, to chwytał się wszystkiego. Nadal jestem często przerażony, ale już to często hamuje.

AKUPUNKTURA

przez alu 07 lip 2015, 19:52
A ja korzystam z akupunktury i ziół i polecam. Każdy, kto jest w miarę ogarnięty w założeniach medycyny wschodu wie, ze na człowieka patrzy się holistycznie. Po prostu. Ale ja reprezentuje front alternatywy, bo średnio wierzę w medycynę fartuchową, że tak powiem.
alu

AKUPUNKTURA

przez Pawellos 26 sie 2015, 11:33
Słuchajcie, ja mam strasznie stresującą pracę. Stosowałem przeróżne metody by się zrelaksować. Doszło do tego, że zacząłem cierpieć na bezzsennść. Dostałem od żony w prezencie taką Yantra matę. Ona służy do tego, by codziennie po kilka minut na niej poleżeć. Poprawia krążenie i relaksuje. Powiem Wam, że ja poprostu kładę się spać na tej macie. Teraz budzę się wypoczęty i i zniknął problem z bezsennością :) Oczywiście w pracy dalej jest stres, lale jak wracam to kładę się na kilka minut i odpływam :) Warto spróbować

Sortuj wg